Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 404 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 ... LastLast
Results 7,961 to 7,980 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7961 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Ce au sarit samsarii. E stoc epuizat deja. Se umple iar netul de oferte

  2. #7962 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ora 14:30. Inca este stoc, nu stiu ce zici acolo.

  3. #7963 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Ora 14:30. Inca este stoc, nu stiu ce zici acolo.
    Iti dai seama ca nu postam aiurea daca era pe stoc. Poate a anulat cineva, cine stie. Cert este ca la ora 12 si la 12:30 cand am verificat din nou, nu era stoc disponibil.

  4. #7964 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    in stoc acum la altex iar la 8.32

  5. #7965 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Inca este stoc, cine doreste sa se grabeasca.

  6. #7966 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Oare au anulat oamenii comenzile in masa? Ca altfel nu imi explic cum de este iarasi pe stoc. Scad si preturile cand exista oferta. Am fost tentat sa cumpar una si s-o dau cuiva care nu e pe faza acum, cu aceeasi bani. Dar sunt sanse mari sa nimeresc tot un samsar care cumpara.

  7. #7967 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    nu cred. poate doar citiva au anulat. dar mai sigur nu au scos pe piata tot lotul deodata ci pe segmente de citeva sute ori periodic ori dupa terminarea lotului .

    p.s. si eu am patit ieri dimineata sa nu apuc dar la ora 15 au aparut pe stoc si am reusit sa prind una. dupa citva timp iar stoc terminat iar azi dimineata iar au aparut.

    cred ca asta e explicatia cea mai plauzibila

  8. #7968 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Craciun Fericit tuturor!! Zi fericita alaturi de familie si console poate

  9. #7969 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...E&gclsrc=aw.ds

    3071 ron , 2 carduri de 250 ron + GOW Ragnarok

    Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk

  10. #7970 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    https://www.orange.ro/magazin-online...E&gclsrc=aw.ds

    3071 ron , 2 carduri de 250 ron + GOW Ragnarok

    Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
    Nu va aruncati asa tare. Nu este inclus jocul!! Scrie foarte clar ca ti-l poti achizitiona prin cardurile in valoare de 500 lei.
    E un tertip de marketing care sa induca in eroare. Tot ce trebuie sa faci e sa citesti cu atentie descrierea.
    In concluzie:
    PS5 Digital Edition - 2250 lei
    Cardurile PS Store - 500 lei
    Oferta Orange - 3072 lei
    Prin urmare 322 de lei castiga ei.

    Din nou, cititi cu atentie ofertele!

  11. #7971 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    2500 ron pt un Ps5 digital e o oferta oricum ai lua-o.N-am apucat sa citesc descrierea , banuiesc ca cei interesati au fost mai atenti ca mine

    Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk

  12. #7972 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...i-card-250-ron

    si varianta cu joc inclus plus card

  13. #7973 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    2500 ron pt un Ps5 digital e o oferta oricum ai lua-o.N-am apucat sa citesc descrierea , banuiesc ca cei interesati au fost mai atenti ca mine

    Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
    Atunci cand platesti cu mai mult de 100 de lei peste pretul ei, atunci nu e o oferta. E bisnita, oricum ai lua-o.
    Si nu e la 2500 de lei. E 2572 mai exact, cu peste 300 de lei in plus peste pretul ei.

  14. #7974 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Atâtea teorii si frustrări cu prețul ăsta. Până la urmă prețul e făcut de cerere. Daca se vinde la banii ăștia normal ca o sa ceara 2-4-6, chiar si 10 sute peste prețul recomandat. Asa funcționează comerțul, cerere si ofertă. Nu va convine? Nu le mai cumpărați decât la prețul recomandat de producător si o sa scadă. E un moft, nu o necesitate si au dreptul ca si comercianți să pună cat adaos vor ei, the sky is the limit!

  15. #7975 SP
    Member Aliosa's Avatar
    La Orange sunt oferte cât de cât Ok, deși înclin sa ii dau dreptate lui Lucifer. Flanco și Emag au băgat însă bundle-uri la 3.799 lei, care sunt mai scumpe decât ce oferă sclaperii de pe OLX.

  16. #7976 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Atâtea teorii si frustrări cu prețul ăsta. Până la urmă prețul e făcut de cerere. Daca se vinde la banii ăștia normal ca o sa ceara 2-4-6, chiar si 10 sute peste prețul recomandat. Asa funcționează comerțul, cerere si ofertă. Nu va convine? Nu le mai cumpărați decât la prețul recomandat de producător si o sa scadă. E un moft, nu o necesitate si au dreptul ca si comercianți să pună cat adaos vor ei, the sky is the limit!
    Aici cred ca pe langa faptul ca prezentam oferte din magazine, le si studiem, analizam si discutam. Pentru ca nu toata lumea stie ce si cat costa sau valoreaza lucrurile.
    Au fost oferte si pe eMag si pe Altex unde castigau 50-100 de lei la consola. Aia e rezonabil. Ne convine sa cumparam rezonabil. Si discutam pe tema asta, logic. Nu?
    Atata timp cat exista si preturi foarte bune, sunt aici sa comentez despre asta. Nu ne convine o oferta, asteptam alta mai buna. Intelegi? Bravo!

  17. #7977 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Consola digitala e o porcarie, devi captiv in magazinul Sony, nu poti sa cumperi jocuri mai ieftine pe disc, nu pot sa faci schimb de jocuri etc.
    La cum are Sony politica si cat de mici sunt stocurile in continuare preturile o sa fie mai mari si cu "pachete" nedorite.

  18. #7978 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    La Multi Ani!! Sa fiti sanatosi!

  19. #7979 SP
    Junior Member raducanmihai's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Consola digitala e o porcarie, devi captiv in magazinul Sony, nu poti sa cumperi jocuri mai ieftine pe disc, nu pot sa faci schimb de jocuri etc.
    Daca as fi gasit la un pret ok, mi-as fi luat varianta digitala. Dar diferenta era atat de mica intre bundle-ul varianta disc + Horizon si varianta digitala astfel ca am ales bundle cu disc.

    De la PS4 Pro incoace mi-am cumparat numai jocuri digitale, decizie rezultata din stilul meu de a ma juca si comoditate. Singurul joc la care rezist sa ma joc in continuu mai mult de 1,5-2h este GT, Sport si acum 7. In rest trec de la un joc la altul dupa 30 min - 1h de jucat. Si ar fi fost extrem de enervant sa ma ridic si sa schimb discurile atat de des.

    Singura problema este spatiul de stocare, pe care l-am rezolvat momentan cu un HDD extern de 1TB pentru jocurile PS4.

  20. #7980 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    La multi ani tuturor si un 2023 bun!

    Yep, confortul costa. Tin sa spun ca am vrut varianta cu disc insa tot ce am cumparat este digital. Din pacate. Facem fundul mare lui $ony.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 404 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts