Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 404 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2261 SP
    Junior Member Digi's Avatar
    A depasit nr. cu 100 de bucati sursa ta


    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Am un mic update din sursa sigura, au fost 400 de bucati si au fost sunat aproape toti, se suna de 2 3 ori si se trimite si email.. Eu am intre 750-800 nr de comanda(din motive pesonale nu pot da nr exact dar e pe undeva pe acolo), si mi-a zis ca am sanse la urmatorul restock, dar nu mi-a comunicat o data exacta cand va fi asta. Eu mai sper pana in craciun, dar nici pana in 10 ianuarie nu suna asa de rau..

  2. #2262 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Digi View Post
    A depasit cu 100 de bucati sursa ta
    cuvantul a fost ceva de genul ca sa ajuns cu sunatul in jurul cifrei de 350 /400.. posibil din aia primii sa se scada castigatorii si cei care nu au mai vrut, or fi si dastia si atunci asa imparti 300 de bucati la numarul aproape de 400.. acu ce pot zice sa renunte cat mai multi sa ajunga si la mine ceva spre 800

  3. #2263 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Ora 7, nu ma mai suna nici drq de acum mi-am facut sperante false, mai ales cu acel numar 599/600 acuma nici nu mai sunt 100% sigur ca toata povestea asta a fost reala sau e ceva inventat pe aici (ca nu am mai vazut-o discutata in nicio alta parte si aia de la altex, inclusiv tipul de e pe fb, spune ca nu se stie inca nimic de noile console)

    Aia e.

  4. #2264 SP
    Junior Member Digi's Avatar
    100% e reala

  5. #2265 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Cine vrea o consola din uk...sa stea geana pe argos. Aici aveti link la app lor pe android

    https://www.google.com/url?sa=t&sour...6AKQsuBUsNmmoN

    Daca nu gasiti consola la search cautati dupa cod 834/9000 si bagati la wishlist

    Necesita un cod de uk
    Attached Images Attached Images 42999719.jpg

  6. #2266 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Pai si daca o iau din UK, cam cat ar trebui sa dau in plus ca sa vina in Romania si cum este cu garantia ?Daca are ceva defect?

  7. #2267 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by Adriaan View Post
    Pai si daca o iau din UK, cam cat ar trebui sa dau in plus ca sa vina in Romania si cum este cu garantia ?Daca are ceva defect?
    Cam 50 lire...si am scris..cine vrea...daca nu vrei...asteapta stocurile de la altex

  8. #2268 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu vad sa livreze in Ro. As da si 50lire pe transport, dar cui?

  9. #2269 SP
    Junior Member Leeroy's Avatar
    Quote Originally Posted by arfel View Post
    Cine vrea o consola din uk...sa stea geana pe argos. Aici aveti link la app lor pe android

    https://www.google.com/url?sa=t&sour...6AKQsuBUsNmmoN

    Daca nu gasiti consola la search cautati dupa cod 834/9000 si bagati la wishlist

    Necesita un cod de uk
    intrebare, trebuie neaparat aplicatia argos, nu pot sa ma uit pe siteul lor ?

  10. #2270 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Nu vad sa livreze in Ro. As da si 50lire pe transport, dar cui?
    Tocmai am zis...necesita cod de uk...eu am gasit dimneata ora 5 ora ro si am trimis la cineva

    ---------- Post added 04-12-2020 at 20:05 ----------

    Quote Originally Posted by Leeroy View Post
    intrebare, trebuie neaparat aplicatia argos, nu pot sa ma uit pe siteul lor ?
    Merge si pe site...mai face figuri din cand in cand

  11. #2271 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Spre ex pe site la ei pe forumuri au pus astia screenshot cu locatii unde se afla pe stoc
    Attached Images Attached Images 43000012.jpg

  12. #2272 SP
    Member maniac360's Avatar
    M-au sunat si pe mine cei de la Altex azi in jurul amiezii si mi-au spus ca o sa-mi trimita un link de plata pe email si consola pana in 15 dec.

  13. #2273 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    si pe mine m-au sunat

  14. #2274 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Numa la combinații vă stă mintea...


    Ca răspuns, in cel mai bun caz doar iti reactivează voucher-ul + primești 250 cash. In cel mai rău caz il pierzi. Niciodată n-o sa vezi bani in schimbul unui voucher daca faci retur.

  15. #2275 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Asta a fost cel mai romanesc comentariu de pe thread-ul asta de cand il urmaresc

    L.E: Nu trebuia sa stergi comment-ul , era prea fain

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2276 SP
    Junior Member ViralDiscount's Avatar
    Quote Originally Posted by drrakku11 View Post
    Well, i tried to chat with you guys since 8 am today. I was looking for some info like when will you ship it to Romania if i buy one and how will that be done and how long will it take to reach me and when the paypal implementation was going to be done. I was actually going to buy one ps5 digital edition from you but the no answer on the chat made me think that is better just not to.
    I am not answering from our live support.
    We have worker and he is starting from 10:00 / 03:00
    Integration is pending. Paypal working too slow because of Covid-19 and we are in test mode now.Soon we will move to live mode.
    Thank you.

  17. #2277 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    https://ps5.stockback.live/ro

    Veridicare stocuri ro

  18. #2278 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    ^
    Nu are Altex

  19. #2279 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Oricum la Altex am inteles ca vor primi doar cei care au dat precomanda. Mai trebuia Orange totusi.

  20. #2280 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    La ce iti trebuie altex daca urmatoarele 4 luni consolele is deja destinate participantilor din tombola?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 404 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts