Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 404 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 228 ... LastLast
Results 2,541 to 2,560 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2541 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Eu am prins in valul 2 la Altex si o am asigurata, dar stau si cu ochii pe Emag, in caz de prind se revinde cu fix 2500 dar doar pentru Bucuresti

  2. #2542 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Quote Originally Posted by Eduardx87 View Post
    Eu am prins in valul 2 la Altex si o am asigurata, dar stau si cu ochii pe Emag, in caz de prind se revinde cu fix 2500 dar doar pentru Bucuresti
    O rezerv ))

  3. #2543 SP
    Junior Member Blackice343's Avatar
    La ce trigger mi-am luat de la samsari de fiecare cand intram pe OLX si vedeam "acest produs un lux" sau "nu este pentru oricine" sper sa ramana cu ele si sa le vanda pe nimic ...

  4. #2544 SP
    Junior Member Kernel_panic's Avatar
    "La ce trigger mi-am luat de la samsari de fiecare cand intram pe OLX si vedeam "acest produs un lux" sau "nu este pentru oricine" sper sa ramana cu ele si sa le vanda pe nimic ..."




    Blestem negru !

  5. #2545 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiRsc View Post
    M-a sunat un prieten care lucreaza la altex si a zis ca urmeaza sa aduca 6000 de bucati deci pana la sfarsitul lunii o sa avem majoritatea ps5. Mi-a zis sa ma uit si la emag pentru ca o sa bage in jur de 10 deci si asta e confirmat
    Nu vreau sa fiu rau da daca lucreaza la altex de unde stie cand se baga la emag ? Nici nu stiu daca sa te cred

  6. #2546 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Nu vreau sa fiu rau da daca lucreaza la altex de unde stie cand se baga la emag ? Nici nu stiu daca sa te cred
    Cum e la fotbal cu LPF = FRF = MAFIA asa e si la retaileri ALTEX = EMAG = MAFIA electronicelor

  7. #2547 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiRsc View Post
    M-a sunat un prieten care lucreaza la altex si a zis ca urmeaza sa aduca 6000 de bucati deci pana la sfarsitul lunii o sa avem majoritatea ps5. Mi-a zis sa ma uit si la emag pentru ca o sa bage in jur de 10 deci si asta e confirmat
    Sunt curios daca voi chiar primiti glumele astea de informatii de la vreun aiurit sau le visati
    Inteleg ca asta va doriti, sa aduca cat mai multe si sa prindeti cu totii, dar din pacate, asa cum e cazul in restul lumii, sunt sanse fff mici sa aduca pentru toata lumea, in Romania.

  8. #2548 SP
    Junior Member MihaiRsc's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Sunt curios daca voi chiar primiti glumele astea de informatii de la vreun aiurit sau le visati
    Inteleg ca asta va doriti, sa aduca cat mai multe si sa prindeti cu totii, dar din pacate, asa cum e cazul in restul lumii, sunt sanse fff mici sa aduca pentru toata lumea, in Romania.

    Baiatu e sef de depozit si m-a sunat cand s-a terminat o sedinta in care le-a zis asta.

    Stau de pe 19 cu 10 taburi deschise zilnic si sunt sigur ca nu doar eu. Nu am oprit un boschetar pe strada si l-am intrebat daca stie ceva daca asta este impresia ta.
    Am aflat ceva si puteam sa tin pentru mine dar am ales sa zic si vad ca tot e lume nemultumita

  9. #2549 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Sunt curios daca voi chiar primiti glumele astea de informatii de la vreun aiurit sau le visati
    Inteleg ca asta va doriti, sa aduca cat mai multe si sa prindeti cu totii, dar din pacate, asa cum e cazul in restul lumii, sunt sanse fff mici sa aduca pentru toata lumea, in Romania.
    Sursa "Trust me bro" are cele mai bune si exacte informatii

  10. #2550 SP
    Junior Member Deyang95's Avatar
    Oricum cei de la sony au anuntat ca in feb-mar apar stocuri cat sa prindem toti

  11. #2551 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by StephanoDota View Post
    S-a dus si ora 9. Asteptam ora 10
    Acus se duce si ora 10, si asteptam 11

  12. #2552 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Si tot asa pana aflam ca de fapt ar fi fost timp de o micro secunda pe site da nu am prins noi

  13. #2553 SP
    Junior Member Deyang95's Avatar
    Aflam ca au fost 2 bucati ))

  14. #2554 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Deyang95 View Post
    Aflam ca au fost 2 bucati ))
    Si alea doar ca le-au refuzat 2 angajati, ca si-o luat deja de la altex

  15. #2555 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Si alea doar ca le-au refuzat 2 angajati, ca si-o luat deja de la altex
    Eventual platim si intrare in tombola pt alea 2 buc

  16. #2556 SP
    Junior Member Digi's Avatar
    Cu toata ca sursele sigure de la altex zic ca sunt 600



    Quote Originally Posted by Deyang95 View Post
    Aflam ca au fost 2 bucati ))

  17. #2557 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Da, da sa fie o tombola din aia in care la descriere scrie ca banii nu se returneaza, ca oricum numeni nu citeste descrierea

  18. #2558 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    cum ar fi fost sa anunte Emag ca primesc stocuri noi de ps5 la o zi dupa ce ne-am inscris toti la tombola de la Altex si aveam banii blocati la ei

  19. #2559 SP
    Junior Member Deyang95's Avatar
    Cred ca oamenii ce se ocupa acum de stocuri s-ar distra maxim sa ne vada pe toti cum asetptam de cateva ore si ei sa aiba in plan sa-l puna pe la 15-16

  20. #2560 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Da oare dc sunam la emag nu ne zice ora?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 404 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 228 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts