Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 404 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 259 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3161 SP
    Member smits's Avatar
    eu tot asa am prins pe 19 cu noroc la orange da am platit direct.

    numa sa nu iti anuleze comanda

  2. #3162 SP
    Member bdevil's Avatar
    Sper sa n-o anuleze, am comandat-o din contul business de client. Sper sa nu faca matrapazlacuri cu abonati business din '98. Nu am vrut sa risc sa blochez banii aiurea si am ales plata ramburs desi la experienta din 10 decembrie cu site-ul Orange ma astept la orice din partea lor.

  3. #3163 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Mie mi-au anulat deja comanda din motive tehnice

  4. #3164 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ti-au comunicat verbal sau in scris anularea comenzii? Ai avut numar de comanda si confirmare SMS? Ce numar de comanda, asemanator celui pe care l-am avut si eu?!

  5. #3165 SP
    Member smits's Avatar
    prostie mare anul asta.

    call them si vezi,

  6. #3166 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Din cate stiu nu se putea cu plata ramburs la PS5 la Orange, deci o sa fie anulata 100%. Mai ales ca ieri au anulat comenzi pentru ca nu aveau stoc, doar nu au primit sambata stoc nou.

  7. #3167 SP
    Member smits's Avatar
    iep, la chestii de gen direct banul jos...

  8. #3168 SP
    Member bdevil's Avatar
    Va tin la curent cu ce se mai intampla. Acum s-a putut comanda cu plata la livrare. Stiu ca atunci pe 10 decembrie am incercat sa-mi bag cardul in cont si nu a putut nimeni adauga cardul dintre cei care au incercat, ca sa putem plati mai repede in procesul de comanda. Si am incercat si dupa 10 decembrie, si tot nu mi-a mers.
    Attached Images Attached Images capture9.jpg

  9. #3169 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Ti-au comunicat verbal sau in scris anularea comenzii? Ai avut numar de comanda si confirmare SMS? Ce numar de comanda, asemanator celui pe care l-am avut si eu?!
    In scris, am avut numar de comanda dar nu primisem SMS. Au zis ca a procesat mai greu sistemul comenzile si pana la a mea numai erau

  10. #3170 SP
    Junior Member baddog's Avatar
    Am facut o comanda pe orange.ro pe la 16:21 si mi-a zis asta
    Attached Images Attached Images 595fc54c-884d-4d00-bca4-a563a87c8170.png 432ebf54-3cca-491f-8d8b-d21dbdc54e3a.png

  11. #3171 SP
    Member bdevil's Avatar
    Se pare ca nu au avut multe unitati, comanda mea a fost 2430624. 25-30 de buc banuiesc ca s-au dat sau chiar mai putin.

  12. #3172 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Si eu am la fel. O sa fac plangere la ANPC. Efectiv m-am saturat de scuzele lor ca sistemele informatice au depasite cica. Pe bune, in 2020 esti depasit tehnologic?! Atunci cumpara o taraba in piata si vinde legume, poate aaa nu mai esti depasit.

  13. #3173 SP
    Junior Member baddog's Avatar
    I-am contactat si uitati ce mi-au scris:

    “ Buna ziua. In urma celor verificate din sistem, comanda plasata astazi a fost anulata. In acest moment, intampinam o problema tehnica din pricina careia comenzile pentru Consola PlayStation 5 plasate din Magazinul Online sunt anulate automat. Ne cerem scuze pentru aceasta situatie, departamentul Tehnic face demersuri necesare pentru remedierea sa intr-un timp cat mai redus. Momentan nu avem un termen estimativ de rezolvare a situatiei.”

  14. #3174 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by baddog View Post
    I-am contactat si uitati ce mi-au scris:

    “ Buna ziua. In urma celor verificate din sistem, comanda plasata astazi a fost anulata. In acest moment, intampinam o problema tehnica din pricina careia comenzile pentru Consola PlayStation 5 plasate din Magazinul Online sunt anulate automat. Ne cerem scuze pentru aceasta situatie, departamentul Tehnic face demersuri necesare pentru remedierea sa intr-un timp cat mai redus. Momentan nu avem un termen estimativ de rezolvare a situatiei.”
    Unde ai dat email?

  15. #3175 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    Si mie mi s-a intamplat la fel, am reusit sa o prind joi la Orange, am primit un singur mail cu "Detalii plata comanda" , am comandat-o as guest si nu am putut sa vad statusul comenzii. Ieri seara pe la 5 jumate primesc un mail "Anulare comanda" WHAT?? nu stiu, dar sunt deja scarbit complet de tot filmul asta, nu mai am nervi

  16. #3176 SP
    Member bdevil's Avatar
    Vad ca si in momentul asta au stoc limitat insa nu e buton de adauga in cos.
    Attached Images Attached Images capture8b.jpg

  17. #3177 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Da...au stoc dar nu apare buton la orange...

  18. #3178 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    am mai apucat sa comand inca odata, nici nu imi fac griji ca nu va anula

  19. #3179 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    merge cu microsoft edge la orange.

  20. #3180 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Mai e in stoc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts