Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 404 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 212 262 ... LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3221 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Este cnv care a participat la tombola de la altex, si nu a castigat... dar a primit voucherul ala si nu il foloseste si ar vrea sa il faca cadou?
    Salut.
    Iti trimisesem un pm (nelegat de voucherul Altex), dar nu stiu sigur daca a ajuns la tine sau la AlexanderB
    Poti, te rog, sa verifici daca l-ai primit?
    Multumesc

  2. #3222 SP
    Junior Member alexis21's Avatar
    Buna dimineata tuturor, am o intrebare, poate unii vor rade... Are cineva de vanzare in plus un PS5 cu disc? Cadouri pt copii de mos Multumesc!

  3. #3223 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    Quote Originally Posted by alexis21 View Post
    Buna dimineata tuturor, am o intrebare, poate unii vor rade... Are cineva de vanzare in plus un PS5 cu disc? Cadouri pt copii de mos Multumesc!

    Pentru copiii interiori

  4. #3224 SP
    Member Giogio's Avatar
    Atunci când au revenit la emag/orange stocurile, sunt curios totuși, ați reușit să comandați și să vă fie livrată consola? S-au epuizat sub ochii mei stocurile...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #3225 SP
    Junior Member janettik's Avatar
    Oare mai apar ceva stocuri saptamana asta?

  6. #3226 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Zicea cineva ca pe Amazon e drop pe 17 decembrie. Acum nu stiu daca e adevarat, voi stiti ceva?

  7. #3227 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Quote Originally Posted by alexis21 View Post
    Buna dimineata tuturor, am o intrebare, poate unii vor rade... Are cineva de vanzare in plus un PS5 cu disc? Cadouri pt copii de mos Multumesc!
    Sincer nu cred ca este cineva, toti suntem aici tocmai ca nu l-am prins pe mosu

  8. #3228 SP
    Junior Member adisef's Avatar
    si eu as fi vrut sa il iau pt baiatel si sa il pun sub brad, el mai crede in mosu. oricum si eu as fi vrut sa iau ps5 pt mine, asa ca rezolvam 2 lucruri in acelasi timp. Dar se pare ca nu sunt suficient de rapid in a da click-uri

  9. #3229 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Acum a venit consola de la emag. Sa fie cu noroc si mult succes tuturor!
    L.E nu cumpărați de la jegoșii de pe olx!

  10. #3230 SP
    Junior Member Derpilian's Avatar
    Mai devreme a sosit si la mine curierul cu consola de la eMag, chiar daca in toate aceasta perioada nu am primit un raspuns clar daca o primesc sau nu.

  11. #3231 SP
    Junior Member marckss's Avatar
    Cei care ati comandat recent la Orange si aveti comanda aprobata, ati primit ceva status update cu privire la livrare?

    Mie imi apare livrare estimata pe 15 decembrie, dar din ce am vorbit cu ei, coletul inca nu a ajuns la curier.

  12. #3232 SP
    Member bdevil's Avatar
    Nu apare niciun update. Si la fel am patit si la castile Pulse 3D comandate de la ei, si acum sunt aprobate si fara update la delivery desi le-am primit in jurul zilei estimate, +1 sau +2 zile.

    P.S. : Castile Pulse 3D sunt pe stoc la Altex si Mediagalaxy.

    https://altex.ro/casti-gaming-wirele...ASPS5WSHPULSE/
    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...pNzMOJgLqSsrcY

  13. #3233 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Mie deja mi-au anulat comanda de la Orange desi nu am primit niciun mesaj cum ca au anulat-o. A trebuit sa ii sun eu si sa imi recuperez banii.. niste incompetenti, nu stiu sa puna la punct un site. De acum incolo nici nu ma mai bag sa achit cu cardul pt PS5-ul asta. Meh.. ma bucurasem degeaba.

  14. #3234 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Mie deja mi-au anulat comanda de la Orange desi nu am primit niciun mesaj cum ca au anulat-o. A trebuit sa ii sun eu si sa imi recuperez banii.. niste incompetenti, nu stiu sa puna la punct un site. De acum incolo nici nu ma mai bag sa achit cu cardul pt PS5-ul asta. Meh.. ma bucurasem degeaba.
    Pai si cum ai aflat ca ti-au anulat-o? Am dat si eu sambata comanda de PS5, dar nu i-am sunat. Apare inregistrata cu succes.

  15. #3235 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu i-am mai sunat azi pe Orange si au zis ca e in depozit comanda mea si va fi predata azi catre curier iar pana vineri ar trebui sa ajunga la mine.

  16. #3236 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Nu apare niciun update. Si la fel am patit si la castile Pulse 3D comandate de la ei, si acum sunt aprobate si fara update la delivery desi le-am primit in jurul zilei estimate, +1 sau +2 zile.

    P.S. : Castile Pulse 3D sunt pe stoc la Altex si Mediagalaxy.

    https://altex.ro/casti-gaming-wirele...ASPS5WSHPULSE/
    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...pNzMOJgLqSsrcY
    Incarcatorul este pe undeva in stoc? Mersi!

  17. #3237 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Eu i-am mai sunat azi pe Orange si au zis ca e in depozit comanda mea si va fi predata azi catre curier iar pana vineri ar trebui sa ajunga la mine.
    eu tot nu inteleg de ce mi-au anulat mie comanda de joi "pentru ca nu a fost stoc suficient" si ati reusit voi sa comandati sambata.... si tot nu mi-au intrat banii inapoi...

  18. #3238 SP
    Member bdevil's Avatar
    Pentru ca la fel ca majoritatea magazinelor in ceea ce priveste livrarea PS-urilor sunt varza...

    Quote Originally Posted by thomasapostol View Post
    Incarcatorul este pe undeva in stoc? Mersi!
    Si eu il urmaresc, daca-l vad pe undeva, anunt.

  19. #3239 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Pentru ca la fel ca majoritatea magazinelor in ceea ce priveste livrarea PS-urilor sunt varza...
    in mintea mea normal era ca la cei cu comenzi anulate joi sa le trimita din stocul de sambata...

  20. #3240 SP
    Junior Member Speedmelk's Avatar
    Quote Originally Posted by stefan.theodor View Post
    eu tot nu inteleg de ce mi-au anulat mie comanda de joi "pentru ca nu a fost stoc suficient" si ati reusit voi sa comandati sambata.... si tot nu mi-au intrat banii inapoi...
    Sint in aceeasi situatie ca si tine si consider ca asta intradevar e cu adevarat "de porc". Noi stam cu banii inca blocati cu motivatia ca s-a epuizat stocul si intre timp ei fac o noua repriza de vanzari. Daca pana acum se mai puteau gasi scuze precum ca erorile sint umane....in cazul asta chiar sint scarbit de situatia pe care Orange a creat-o.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts