Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 404 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 ... LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3241 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Speedmelk View Post
    Sint in aceeasi situatie ca si tine si consider ca asta intradevar e cu adevarat "de porc". Noi stam cu banii inca blocati cu motivatia ca s-a epuizat stocul si intre timp ei fac o noua repriza de vanzari. Daca pana acum se mai puteau gasi scuze precum ca erorile sint umane....in cazul asta chiar sint scarbit de situatia pe care Orange a creat-o.
    +1 aceeasi situatie si la mine. Astazi i-am contactat si mi-au zis ca imi vor da banii in 3-5 zile incepand cu data de vineri...

  2. #3242 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    Raspuns orange:

    Am verificat comanda dumneavoastra online cu numarul ****** si doresc sa va comunic ca aceasta a fost anulata automat de catre sistem deoarece produsul nu se mai afla in stoc la acel moment.



    Suma achitata pentru produs a fost deblocata si returnata in contul din care ati efectuat initial plata in data de 11 decembrie 2020.



    Doresc sa va informez ca stocul pentru consola PlayStation5 a fost intr-un numar limitat, iar acesta a fost epuizat in cateva minute.



    Va recomandam sa ramaneti abonat la notificarile legate de acest produs pentru a fi informat cand reintra in stoc.



    Ne cerem scuze pentru aceasta situatie neplacuta.



    Nu ezitati sa ne contactati si pe viitor, pentru situatiile in care aveti nevoie de informatii sau de ajutor.



    O zi frumoasa si sarbatori fericite va doresc!

  3. #3243 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Stoc epuizat la castile Pulse 3D. E clara cererea pentru PS5.

  4. #3244 SP
    Member bdevil's Avatar
    Care erau ultimele 2 numere ale comenzii tale goblen?

    Quote Originally Posted by thomasapostol View Post
    Stoc epuizat la castile Pulse 3D. E clara cererea pentru PS5.
    La Altex inca sunt pe stoc castile.

  5. #3245 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Care erau ultimele 2 numere ale comenzii tale goblen?
    la mine 30 ultimele 2

  6. #3246 SP
    Junior Member 4est's Avatar
    se pare ca pe amazon uk nu vor fi console astazi. poate in 19 dec

  7. #3247 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    comanda nr: 154063154

  8. #3248 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Care erau ultimele 2 numere ale comenzii tale goblen?



    La Altex inca sunt pe stoc castile.
    Check again

  9. #3249 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by goblen View Post
    comanda nr: 154063154
    la mine is numa 7 cifre in nr comenzii wtf

  10. #3250 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    stiti cumva ceva de Altex? au mai sunat pe cineva cu prioriate peste #400?

  11. #3251 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by goblen View Post
    comanda nr: 154063154
    La mine comanda Orange nu e cu un numar de acest gen. Eu am avut 2430628.

  12. #3252 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Pai si cum ai aflat ca ti-au anulat-o? Am dat si eu sambata comanda de PS5, dar nu i-am sunat. Apare inregistrata cu succes.
    A trebuit sa ii contactez eu ca daca ei nu mi-au trimis niciun sms ceva ca mi-au anulat comanda stateam ca proasta si asteptam fericita comanda.. bine ca i-am sunat :/ i-am si intrebat daca nu cumva mai baga in stoc cat de curand ca sa imi dea o consola insa nu se poate si o sa primesc banii inapoi in vreo 5 zile (si asa e mult)

    ---------- Post added 14-12-2020 at 16:07 ----------

    Eu am avut comanda nr 154549807..

  13. #3253 SP
    Junior Member DaMainG's Avatar
    Salut! Stie cineva cand si unde se vor mai pune in vanzare console?

  14. #3254 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Am reusit sa o conving pe o tipa de la Orange ca au avut stoc sambata, dupa ce s-a contrazis cu mine 5-10 min. Deci ei au pus la vanzare console sambata, in timp ce au anulat comenzi joi si au retinut banii clientilor. Nici nu le-au dat banii inapoi, nici nu le-au livrat console (pe motiv de lipsa de stoc), dar au pus la vanzare. Wow...

  15. #3255 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by allex1923 View Post
    Am reusit sa o conving pe o tipa de la Orange ca au avut stoc sambata, dupa ce s-a contrazis cu mine 5-10 min. Deci ei au pus la vanzare console sambata, in timp ce au anulat comenzi joi si au retinut banii clientilor. Nici nu le-au dat banii inapoi, nici nu le-au livrat console (pe motiv de lipsa de stoc), dar au pus la vanzare. Wow...
    la mine explicatia a fost "in momentul in care ati plasat comanda produsul nu mai era pe stoc", cand am intrebat de ce altii au putut face comenzi noi la 2 zile dupa a zis ca "pai atunci a fost pe stoc" FUN STUFF

  16. #3256 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Pai si a zis ceva gresit? Au promis ca iti rezerva produsul? E aceeasi politica si la Amazon si peste tot. Ai dat comanda cand nu era in stoc, iti fac refund la bani.

    Faptul ca Altex a avut alta abordare (ca sa mai salveze din reputatia patata) e alta poveste.

    Just chill.

  17. #3257 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Nu merge adăugat în setări la cont orange un număr de Vodafone pentru salvarea date comandă. Cerea nr. Orange. A reușit careva ?

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  18. #3258 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Pai si a zis ceva gresit? Au promis ca iti rezerva produsul? E aceeasi politica si la Amazon si peste tot. Ai dat comanda cand nu era in stoc, iti fac refund la bani.

    Faptul ca Altex a avut alta abordare (ca sa mai salveze din reputatia patata) e alta poveste.

    Just chill.
    Din moment ce nu ai reglat problemele cu stocul/ returul/ onorarea comenzilor cu alti clienti, nu poti iesi cu alt stoc, seriously now.
    Ce-mi spui tu, de exemplu, e ca la ora 15 poti sa-mi retii banii si sa-mi anulezi o comanda pe motiv ca nu aveai stoc si la 16:00 sa pui stoc nou si totul este ok.

  19. #3259 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Pai si a zis ceva gresit? Au promis ca iti rezerva produsul? E aceeasi politica si la Amazon si peste tot. Ai dat comanda cand nu era in stoc, iti fac refund la bani.

    Faptul ca Altex a avut alta abordare (ca sa mai salveze din reputatia patata) e alta poveste.

    Just chill.
    arata-mi tu de unde pot sa comand ceva ce nu este in stoc. da se poate si se numeste pre-order, adica comand platesc si cand au in stoc livreaza. eu am platit si am ramas si fara bani inca si fara consola, in ideea in care ei au bagat stoc la 2 zile dupa. explica-mi te rog cum nu au zis nimic gresit

  20. #3260 SP
    Junior Member katan_10's Avatar
    Quote Originally Posted by marckss View Post
    Cei care ati comandat recent la Orange si aveti comanda aprobata, ati primit ceva status update cu privire la livrare?

    Mie imi apare livrare estimata pe 15 decembrie, dar din ce am vorbit cu ei, coletul inca nu a ajuns la curier.

    La mine tot aprobata apare,in schimb sub coamnda acum imi apare factura care a fost emisa astazi, asa ca sper sa primesc consola zilele astea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts