Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 404 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3321 SP
    Junior Member stefan.theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Deci sa inteleg ca maine intra iar in stoc la Emag sau cum?
    cred ca doar pentru cei cu "rezervare"

  2. #3322 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Quote Originally Posted by stefan.theodor View Post
    cred ca doar pentru cei cu "rezervare"
    that's sad

  3. #3323 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Pentru cei ce au status "plata acceptata" a revenit pe stoc cea cu disk doar si de maine se onoreaza livrarile pentru cele rezervate din stocul anterior.
    Din ce am inteles sunt in jur de 100 de bucati sau sub 100. Aveam nr 5 deci mie maine imi ajunge.

  4. #3324 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Am trimis si eu mail catre Orange, Emag, Altex sa intreb cand mai ajung stocuri de ps5. Am primit si raspuns:

    Altex - anul asta nu
    Emag - vin in mod constant, daca adaugati produsul la favorite veti fi notificat cand produsul revine pe stoc.
    Orange- primim in fiecare saptamana, va recomandam sa verificati cat mai des pe site.

    Mie mi se pare practic imposibil sa nimeresti cele 2-3 minute din o saptamana cand apar consolele pe stoc......

  5. #3325 SP
    Junior Member 4est's Avatar
    "vin in mod constant" - poate la reseller-ii care vand cu 6500?

  6. #3326 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by 4est View Post
    "vin in mod constant" - poate la reseller-ii care vand cu 6500?
    Oricum toti sunt depasiti de situatie, a iesit un mare haos cu toata treaba asta, un haos pe care cei din RO nu stiu cum sa il gestioneze. Citeam un reportaj ca din bisnita cu ps5 s-a castigat 19 mil dolari. E si asta un motiv, adica ma uit pe olx ca sunt o groaza, ba chiar si firme care fac asta.....

  7. #3327 SP
    Junior Member MihaiRsc's Avatar
    Cu toate ca au existat si experiente neplacute pe acest forum din cauza arogantelor etc, doresc sa fac o fapta buna cu ocazia sarbatorilor si sa-i dau unei persoane "nevoiase" prioritatea mea de la altex( 1409 ) chiar daca nu stiu nimic de urmatoarele stocuri.

  8. #3328 SP
    Member miculas10's Avatar
    Si eu am primit mail de la Emag produsul este in stoc undeva la 16:05 dar pretul a fost 6.599.ron de la mob store sau ce .

  9. #3329 SP
    Junior Member 4est's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Quote Originally Posted by MihaiRsc View Post
    Cu toate ca au existat si experiente neplacute pe acest forum din cauza arogantelor etc, doresc sa fac o fapta buna cu ocazia sarbatorilor si sa-i dau unei persoane "nevoiase" prioritatea mea de la altex( 1409 ) chiar daca nu stiu nimic de urmatoarele stocuri.
    Ma abonez!

    Eu am 5700 la Altex

  10. #3330 SP
    Junior Member MihaiRsc's Avatar
    Observ ca data trecuta cand cineva a vrut sa faca acest lucru ai zis ca ai numaru 4000, acum 5700.Din cauza ca am vrut sa dau prioritatea unui "nevoias" am citit postarile tuturor celor care au zis ca sunt interesati si am decis cui o voi da.
    Am zis sa scriu aici si sa zic ca pe acest grup stau si persoane care zic ca au reusit sa prinda dar inca sunt interesati sa mai cumpere (trageti voi concluzia).
    Succes in continuare, sper sa prinda cati mai multi in perioada urmatoare.

  11. #3331 SP
    Member smits's Avatar
    As putea sa ma inscriu eu pentru un prieten olandez?

  12. #3332 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiRsc View Post
    Am zis sa scriu aici si sa zic ca pe acest grup stau si persoane care zic ca au reusit sa prinda dar inca sunt interesati sa mai cumpere (trageti voi concluzia).
    Succes in continuare, sper sa prinda cati mai multi in perioada urmatoare.
    Pai unii avem nevoie de două. Eu vreau sa-i iau si soției. Nu înseamnă ca dacă vreau sa cumpar mai multe le cumpăr pt altceva.

    PS: nu sunt interesat de locul tau in listă. Doar zic..

  13. #3333 SP
    Member smits's Avatar
    Iep si amuzant e ca toate se dau.

  14. #3334 SP
    Junior Member Rox323345's Avatar
    Hello, aunt eu interesata daca mai e disponibila oferta.. doar ca poti putin sa imi explici ce inseamna prioritatea si cum stau lucrurile?
    Vreau sa cumpar un PS5 pentru prietenul meu de Craciun si am stat si am vanat la emag, altex, orange stocuri insa pare ca nu am avut noroc si imi doresc tare mult sa il iau cadou. M-am uitat si pe olx, mi se pare bataie de joc ce se intampla acolo, asa ca am gasit acesto forum.
    Multumesc

  15. #3335 SP
    Junior Member Riple's Avatar
    Sun la emag. Alo buna seara, ps5 comanda eu showroom 26 noiembrie nu sunat nu informatii. Da, ps5 nu, anu asta nu mai e, dar puteti cumpara de pe site-ul nostru distribuitor drac impachetat. Nu ca nu dau 6k lei pe o consola. A ca si eu vreau sa ii iau la frate-miu consola, eu lucrez aici dar nu stiu nimic.
    Asa o lipsa de informatii intre angajati nu am vazut. Unii zic 23 altii zic la la anu. Fratilor astia lucraza la emag sau unde.
    La flanco anul asta nimic
    la orange nu ma bag ca imi anuleaza comanda.
    Deci nu consola 2k20.

  16. #3336 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Abia pe la sfarsitul lui martie vor fi stocuri mai multe si apar si in magazine

  17. #3337 SP
    Member Remediu's Avatar
    Damn, sa citesti mesajul lui @Riple presupune o extraordinara rabdare si putere de concentrare.
    Bravo maestre, ne tii in forma!

    Ori incearca in romana sa imite stilul jamaican-rastaman semi-analfabet, ori e tradus cu google translate


    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  18. #3338 SP
    Junior Member 4est's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiRsc View Post
    Observ ca data trecuta cand cineva a vrut sa faca acest lucru ai zis ca ai numaru 4000, acum 5700.Din cauza ca am vrut sa dau prioritatea unui "nevoias" am citit postarile tuturor celor care au zis ca sunt interesati si am decis cui o voi da.
    Am zis sa scriu aici si sa zic ca pe acest grup stau si persoane care zic ca au reusit sa prinda dar inca sunt interesati sa mai cumpere (trageti voi concluzia).
    Succes in continuare, sper sa prinda cati mai multi in perioada urmatoare.
    Pai nu mai știam exact cat este. Acum m-am uitat în email

    adjustments.jpg

  19. #3339 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    A mai fost sunat cineva de altex ca au primit console? Stie cineva pe la ce numar au ajuns? Daca se livreaza cate 100 de console pe saptamana slabe sanse sa ajunga la 1000 anul asta....

  20. #3340 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cine a zis ca se livreaza cate 100 de console pe saptamana?

    Se aloca la un anumit interval de timp, o anumita cantitate care se livreaza de catre Sony catre retailers. Daca deja au primit luna asta (destul de multe as putea spune), slabe sanse sa mai vina ceva prea curand.
    Dar in niciun caz nu e vorba de un transport saptamanal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts