Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 404 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 224 274 ... LastLast
Results 3,461 to 3,480 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3461 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Si US tot 110 V foloseste deci pentru electronice, in mod normal aveti nevoie de un transformator ca sa le folositi, pe langa adaptorul de stecher.
    However, PS3 si PS4 au fost dual voltage (prin power brick-ul sau sursa interna) si se pare (desi nu e confirmat) oficial ca si PS5 e la fel:
    https://www.psu.com/news/is-the-ps5-...other-country/

  2. #3462 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Pai lasa ca deletu nu intelege asa ceva. 110 v din US sunt diferiti de 110v din Japonia. Suntem degeaba in 2021. In plus aici vb de consolele Sony, nu de orice electronice asa ca hai sa nu mai generalizam. Daca are o problema colegu' cu PS5 ul achizitionat ma ofer sa il iau eu la 1500 le ca mie nu imi e teama sa il bag in priza

  3. #3463 SP
    Junior Member mario08's Avatar

  4. #3464 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va rog sa nu va mai atacati si sa explicati frumos.
    @deletu ori retur ori o pastrezi, dar reclamatie la ANPC. E ilegal sa vinzi asa ceva fara adaptor.

    Desi la cati bani ai dat pe consola...mai bine retur instant si tine-ti banii inca cateva luni pana prinzi in stoc la pret normal.
    De banii aia, mai puneai 200 lei si luai 2 console fara disc optic Si cu garantie reala si pentru piata din RO.

  5. #3465 SP
    Junior Member deletu's Avatar
    @razvanrazy : categoric retur, dar intai astept raspunsul lor. am zis sa nu sar direct cu anpc-ul pana nu incerc si calea amiabila.

    @cyrax7, pe langa faptul ca nu ai dreptate (ne putem discuta via mesaje direct, nu aici ca o dam in offtopic) ai pierdut si esenta : quickmobile a vandut ceva neconform si la suprapret.

    eu doar am postat ca sa impart aceasta informatie cu toata lumea in cazul in care cineva cumpara de la ei sa stie ca se poate astepta si la asa ceva.

  6. #3466 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Quote Originally Posted by deletu View Post
    @razvanrazy : categoric retur, dar intai astept raspunsul lor. am zis sa nu sar direct cu anpc-ul pana nu incerc si calea amiabila.

    @cyrax7, pe langa faptul ca nu ai dreptate (ne putem discuta via mesaje direct, nu aici ca o dam in offtopic) ai pierdut si esenta : quickmobile a vandut ceva neconform si la suprapret.

    eu doar am postat ca sa impart aceasta informatie cu toata lumea in cazul in care cineva cumpara de la ei sa stie ca se poate astepta si la asa ceva.
    scuza-ma dar nu e nimic off topic
    tie iti lipseste complet logica limbii romane.
    faptul ca ai luat ceva la supra pret este fix problema ta. TU incurajezi asemenea speculatii pentru ca TU stiai clar ca pretul pentru o consola digital PS5 e 2 000 lei si tu ai ALES sa dai 3 800 lei . pe bune e ca si cand ai fi luat-o de pe olx de la samsari. nu te plange ca e la suprapret ca stiai asta cand ai luat-o
    2. faptul ca tu raspandesti panica falsa e in detrimentul oamenilor care vor o consola chiar si din Japonia. pe langa ce ti-am dat aici la un simplu search pe Google iti mai spun si altceva. Am 2 PS3, 2 PSV, 1 PSP, 1 DsI luate toate cu mana mea din Japonia si incarcate la priza noastra magica de 220 si NU AU PATIT NIMIC!
    daca tu raspandesti informatii false si temeri nefondate pe un forum cu oameni care stiu cat de cat cu ce se mananca PS5 ( or any ) atunci trebuie sa te astepti sa dai peste oameni care sa 'Call out Bull shiet"

  7. #3467 SP
    Junior Member deletu's Avatar

  8. #3468 SP
    Junior Member ruskiturbo's Avatar
    A aparut azi ceva in legatura cu consola? A fost pe stock, vreun rumor despre restock la noi etc?

  9. #3469 SP
    Member Para81's Avatar
    Din pacate nu.

  10. #3470 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Nu se mai stie absolut nimic de vreun stoc nou in Romania?

  11. #3471 SP
    Junior Member ruskiturbo's Avatar
    Nu se stie mai nimic de stocuri in Europa in general. Era destul de confirmat ca vor ajunge PS5-uri in UK sapt asta dar aparent au fost "intarziate" pentru perioada 14-21 ianuarie.

    De restul tarilor din Europa nu se aude nimic, in schimb

  12. #3472 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Aviz amatorilor , la Flanco sa dat drumul la ''inscrieri''
    Attached Images Attached Images ps5.jpg

  13. #3473 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by mario08 View Post
    Aviz amatorilor , la Flanco sa dat drumul la ''inscrieri''
    "S-a dat drumul" la inscrieri de prin noiembrie sau decembrie!

  14. #3474 SP
    Member miculas10's Avatar

  15. #3475 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Despre asta vorbește probabil, e de luni de zile pagina asta.
    https://www.flanco.ro/consola-sony-ps5

  16. #3476 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    De acord cu tine ca poate e mai de mult , dar NU avea ''butonul'' de inscriere , fiindca si eu urmaresc noua consola de cand a aparut ,
    scria doar - In curand - in fine.....nu vreau sa creez discutii.......

  17. #3477 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Avea de mult butonu de inscriere, cel putin de pe vremea tombolei de la Altex, ca atunci l-am văzut prima data si m-am înscris.

  18. #3478 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    A fost mereu si din totdeauna acel buton dinainte sa apara consola asa ca nu mai zice daca acum ai dat intamplator de el

  19. #3479 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Salut, stiti ceva despre un nou stoc?

  20. #3480 SP
    Junior Member JamesFox's Avatar
    Nimic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts