Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 404 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #361 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Eu sunt atent pe toate siteurile de electronice, cine stie pe unde apar stocuri...

  2. #362 SP
    Junior Member ioolica's Avatar

  3. #363 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si varianta cu disc, si mai ieftina, suna cam prea bine...

  4. #364 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    Si varianta cu disc, si mai ieftina, suna cam prea bine...
    da, exact...si e "adusa din America" in conditiile in care abia se lanseaza azi si stocurile sunt...nu prea sunt

  5. #365 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    eu i am lasat un mesaj si am intrebat daca are vreo factura sau orice altceva care sa ateste ca ar fi originala
    acum pe olx am vazut oameni care incercau sa vanda consola cu poza cu filtrul de instagram dar sa vedem ce zice doamna asta

  6. #366 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    eu i am lasat un mesaj si am intrebat daca are vreo factura sau orice altceva care sa ateste ca ar fi originala
    acum pe olx am vazut oameni care incercau sa vanda consola cu poza cu filtrul de instagram dar sa vedem ce zice doamna asta
    si eu am intrebat acelasi lucru daca nu ar fi fost o consola nou aparuta, as lua si fara garantie. dar in conditiile astea, cine stie ce probleme pot aparea cu ele si e bine sa ai un back-up acolo, gen garantie

  7. #367 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    clar,daca nu are garantie chit ca e cu 500 de lei mai ieftin e cam degeaba pentru ca esti descoperit,dar sunt curios ce o sa mi raspunda oricum

  8. #368 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    voua v a raspuns la mesaj pe olx?

  9. #369 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    nu, cred ca e teapa
    edit: a disparut anuntul

  10. #370 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    ma eu ma uit la poze si din poze nu prea pare teapa dar dca nu raspunde ar putea fi

    ---------- Post added 12-11-2020 at 13:31 ----------

    nu ai ma cum ce fel de oameni sunt astia?

  11. #371 SP
    Member iErvin's Avatar
    Offtipic, scuze. Este teapa. Iti trimite prin whatsapp link pentru plata "securizata olx". Sa nu-i dat numarul vostru de telefon ca insista foarte mult ca nu e o teapa, au o gramada de numere pe whatsapp. Au avut Switch normal la 600 ron, dupa o ora a disparut anuntul.

  12. #372 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Offtipic, scuze. Este teapa. Iti trimite prin whatsapp link pentru plata "securizata olx". Sa nu-i dat numarul vostru de telefon ca insista foarte mult ca nu e o teapa, au o gramada de numere pe whatsapp. Au avut Switch normal la 600 ron, dupa o ora a disparut anuntul.
    cum spunea cineva mai sus, era prea buna oferta sa fie adevarata iar acum contul apare ca si inexistent
    well, asteptam oficialii

  13. #373 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Salutare! Me new. Încerc să găsesc o informație ce mă interesează dar lumea se cauta de bani.

    Fac parte din cei cu precomenzi vechi, bani blocați...și inima strânsă. În USA, unde plata este efectuată în ziua expedierii, deși au făcut precomanda aproape cot la cot cu mine. Livrarea este făcută Day 1, justificând cumva conceptul de precomanda. Nu mai vorbesc de săptămână diferența...or fi plătit lansare premium.

    In RO....unde plata este integrală în ziua precomenzii. Expediera am înțeles că se face în ziua lansării, urmând să ajungă la 1-3 zile lucrătoare distanță, dacă produsele se află în depozit, dacă nu....nu, nu merita formulat. Asta am aflat de la o helpăriță de clienți Altex, ce dădea semene că suferă de răspunsuri template.

    Ce doresc să aflu:

    - Conceptul de precomanda îl înțeleg eu greșit? Sau și ăsta e ca black friday-ul mioritic?

    - Știe cineva, consolele au ajuns deja în depozite? Eu am prins la Altex.

    - Exista posibilitatea sa fie atât de blegi încât sa nu onoreze precomenzile? De aici strângerea de inimă.

    Mulțumesc anticipat!

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  14. #374 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate, la noi s-a nimerit in plina nebunie cu Black Friday deci exista o sansa sa se intarzie cu 1-2 zile, dar nu pentru ca se livreaza in ziua lansarii, cum a spus duduia de la CS care nu stie pe ce lume traieste, ci pentru ca sunt ffff multe comenzi in orice si va fi un haos general pe livrari.

    Oricum in principiu consolele pleaca cu o zi inainte spre noi.

    Si nu, nu intelegi gresit conceptul de precomenzi, doar ca la noi in tara nu prea le pasa de precomenzi si de jocuri in general, ci de frigidere si masini de spalat

  15. #375 SP
    Member maniac360's Avatar
    Oare exista sanse sa fie disponibile cateva bucati la altex/emag in ziua lansarii? Nu am prins precomanda si de aceea intreb.

  16. #376 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by maniac360 View Post
    Oare exista sanse sa fie disponibile cateva bucati la altex/emag in ziua lansarii? Nu am prins precomanda si de aceea intreb.
    Salut! Da, vor fi la comanda in ziua lansarii, cantitate limitata.


    @Xedros, imi cer scuze pentru neplacere. Noi vom face toate demersurile necesare astfel incat precomenzile sa plece din depozitul nostru pe data de 18 noiembrie.

  17. #377 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Da, vor fi la comanda in ziua lansarii, cantitate limitata.


    @Xedros, imi cer scuze pentru neplacere. Noi vom face toate demersurile necesare astfel incat precomenzile sa plece din depozitul nostru pe data de 18 noiembrie.
    Poți confirma te rog frumos dacă cei care au făcut precomanda la ps5 cu plata în avans vor primit consola în jur de data de 19? Recunosc ca am un amic care lucrează la un magazin altex din provincie și mi-a zis ca sunt șanse foarte mari ca de abia în 2021 sa ajungă ca asa i s-a comunicat. Mulțumesc și sper sa înțelegi lipsa de răbdare. Una este 19 noiembrie și alta este 2021


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #378 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Pe emag LG 55BX a fost la 4000 și s-a topit instant. CX nu e redus. Stau liniștit acum ) poate de sărbători

  19. #379 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Poți confirma te rog frumos dacă cei care au făcut precomanda la ps5 cu plata în avans vor primit consola în jur de data de 19? Recunosc ca am un amic care lucrează la un magazin altex din provincie și mi-a zis ca sunt șanse foarte mari ca de abia în 2021 sa ajungă ca asa i s-a comunicat. Mulțumesc și sper sa înțelegi lipsa de răbdare. Una este 19 noiembrie și alta este 2021


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Salut! Asa cum am zis si in postarea anterioara, vom face toate demersurile necesare astfel incat toate precomenzile sa plece de la noi din depozit pe data de 18, astfel incat sa ajunga la clienti pe 19. Probabil amicul a inteles gresit. Daca esti amabil sa imi dai un PM cu numele magazinului sa il ajut cu o clarificare.

  20. #380 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Se stie la ce ora sau in ce perioada a zilei vor fi vizibile pe site stocurile noi pe 19?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 404 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts