Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 404 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast
Results 381 to 400 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #381 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    @Xedros, imi cer scuze pentru neplacere. Noi vom face toate demersurile necesare astfel incat precomenzile sa plece din depozitul nostru pe data de 18 noiembrie.
    Mulțumesc pentru lămuriri. Recap ce am înțeles:
    - Nu este nicio problemă de diferență între numărul de pre-orders alocat de voi și cel alocat de Sony.

    - Consolele se afla deja la voi în depozit.

    Veste mai bună nu puteai să îmi aduci. La astea îmi dădea cu, confusion level 44. Încă odată, mulțumesc.



    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2. #382 SP
    Member Ramon's Avatar
    ATX-MG poti confirma te rog cand apar castile pe stoc pe site sau magazine?

  3. #383 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A mai zis. Pe 19, in ziua cand se lanseaza consola si va fi un stoc foarte mic.

    Quote Originally Posted by Xedros View Post
    Mulțumesc pentru lămuriri. Recap ce am înțeles:
    - Nu este nicio problemă de diferență între numărul de pre-orders alocat de voi și cel alocat de Sony.

    - Consolele se afla deja la voi în depozit.
    Nu a confirmat niciunu din cele 2 enumerate de tine
    Sunt curios de unde ai scos informatia asta din ce a zis el...

  4. #384 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    va fi anuntata dinainte ora la care vor fi disponibile pe 19 sau va fi o ora random?

  5. #385 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Pe data de 9 omul a spus ca nu au ajuns inca consolele pe stoc.

    Restul, sunt raspunsuri politicianiste de care el nu se face vinovat pentru ca nu de el depind treburile.

    Toti dorim garantii ca vom primi pe data de 19 consolele, garantii care nu se pot da. De aceea, nu va faceti sperante prea mari desi... ar fi frumos sa le avem in case pe 19

    PS: uitati-va cate probleme au fost afara cu lansarea de pe 12, cate precomenzi anulate sau decalate, este teroare. Geme reddit-ul de oameni dezamagiti.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #386 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Geme reddit-u de cati? 1000 de oameni? Poate mai putini? Din 10 milioane de unitati disponibile pentru lansarea asta? Probabil 3-4 milioane au fost pe USA only?

    Hai totusi sa fim realisti si sa revenim cu picioarele pe pamant. Mai sunt si alte comenzi, mai este si perioada. Chiar daca pleaca toate pe 18, sansele sunt sa nu ajunga toate pe 19 la toata lumea, pentru ca produsele se vor duce in depozitul curierilor si de acolo vor intra in fluxul normal de trimitere. Si mai sunt cateva milioane de comenzi cu BF-u asta, in toata tara.

    As zice sa ne setam asteptarile pe 19-20-21 si e posibil sa fim mult mai putin dezamagiti.

  7. #387 SP
    Member Ramon's Avatar
    Metoda de livrare "intern" nu inseamna ca vor livra angajatii Altex? Eu stiu ca asa am primit Switchul, direct de la soferii Altex.

  8. #388 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xedros View Post
    Mulțumesc pentru lămuriri. Recap ce am înțeles:
    - Nu este nicio problemă de diferență între numărul de pre-orders alocat de voi și cel alocat de Sony.

    - Consolele se afla deja la voi în depozit.

    Veste mai bună nu puteai să îmi aduci. La astea îmi dădea cu, confusion level 44. Încă odată, mulțumesc.



    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

    Sa clarific:


    - Vom primi stocul care ne-a fost alocat initial de Sony, fara diferente (in plus sau in minus).


    - Consolele nu se afla inca in depozitul nostru. Ajung curand. Avem doar accesoriile (cu exceptia castilor) si jocurile PS5.


    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    va fi anuntata dinainte ora la care vor fi disponibile pe 19 sau va fi o ora random?

    Nu va fi o ora random, dar voi incerca sa va dau un heads-up.


    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Pe data de 9 omul a spus ca nu au ajuns inca consolele pe stoc.

    Restul, sunt raspunsuri politicianiste de care el nu se face vinovat pentru ca nu de el depind treburile.

    Toti dorim garantii ca vom primi pe data de 19 consolele, garantii care nu se pot da. De aceea, nu va faceti sperante prea mari desi... ar fi frumos sa le avem in case pe 19

    PS: uitati-va cate probleme au fost afara cu lansarea de pe 12, cate precomenzi anulate sau decalate, este teroare. Geme reddit-ul de oameni dezamagiti.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Asa cum am zis si intr-o alta postare, planul este ca toate precomenzile sa plece din depozitul nostru pe 18 noiembrie, astfel incat sa ajunga pe data de 19 noiembrie la clienti, dar trebuie sa luati in calcul si anumiti factori pe care nu ii putem controla atunci cand consolele ajung la curieri, mai ales ca este si sezon de Black Friday.

  9. #389 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu a confirmat niciunu din cele 2 enumerate de tine
    Sunt curios de unde ai scos informatia asta din ce a zis el...
    Omul a zis că își dau toată silința ca toate (asta era din alt post) precomenzile să plece pe 18 de la ei. Pozitiv gândind, am dedus ca nu există probele de alocare, iar dacă pe 18 ar pleca de la ei, făcând o paralelă cu SUA, în care apariția lor în depozite a coincis cu disponibilitatea pentru media, modificatori de opinii etc....de aici am ales să deduc ca se afla deja în depozit. Amu, sigur nu-s, de asta am expus percepțiile, cu intenție.


    LE: Nu am prins charging station-ul, dar măcar amu am crescut nivelul de vigilența.


    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  10. #390 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    A mai zis. Pe 19, in ziua cand se lanseaza consola si va fi un stoc foarte mic.


    Nu a confirmat niciunu din cele 2 enumerate de tine
    Sunt curios de unde ai scos informatia asta din ce a zis el...
    La ce magazin te referi ca va fi stoc mic? Sau in general?

  11. #391 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    M-am referit la ce a zis userul ATX-MG, deci intelegi si tu magazinul.

    Iar castile daca aveau stoc mai mare, cel mai probabil erau si la precomanda.

  12. #392 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by robert98 View Post
    La ce magazin te referi ca va fi stoc mic? Sau in general?
    Nu vor fi console in magazin. Se refera la faptul ca dupa ce confirmam precomenzile, o sa mai ramana o cantitate mica care va fi disponibila pe 19 noiembrie.

  13. #393 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Am inteles ca doar online, dar oricum din cate stiu mai sunt si alte magazine care vor avea stocuri si alea nu au facut precomenzi. Daca nu prind la "voi" ma duc la colegii

  14. #394 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    o intrebare poate stupida: cand se vor actualiza stocurile ? pe 19 la 00:00? nu de alta dar sa stiu sa fiu cu browser deschis poate am noroc

  15. #395 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-a mai discutat. Verificati si voi postarile anterioare inainte sa repetati aceleasi intrebari, va rog. Raspunsul este chiar mai sus pe aceasta pagina

  16. #396 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    correct, my bad. am citit ultimele pagini dar la un moment dat am sarit ca era quote din quote din quote. thanks!

  17. #397 SP
    Member mladin86's Avatar
    E prea tarziu daca pleaca pe 18 de la ei ... in provincie pun pariu ca ajung saptamana cealalta... dar de vina sunt curierii normal ... o porcarie ca de obicei , nimic nou ... ce nu inteleg eu ce e cu secretomania asta ? zici ca vand produse de contrabanda ... vreau sa stiu daca vor fi si alte stocuri pt anul asta pt sarbatori si nu cred ca sunt singurul.

  18. #398 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Pentru ca asa mai generezi niste vanzari... pe ideea hai sa-mi iau si eu de acum pt. ca cine stie cand mai apuc una. O sa se mai calmeze spiritele si o sa o vedem in stoc mai des.

  19. #399 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    E prea tarziu daca pleaca pe 18 de la ei ... in provincie pun pariu ca ajung saptamana cealalta... dar de vina sunt curierii normal ... o porcarie ca de obicei , nimic nou ... ce nu inteleg eu ce e cu secretomania asta ? zici ca vand produse de contrabanda ... vreau sa stiu daca vor fi si alte stocuri pt anul asta pt sarbatori si nu cred ca sunt singurul.
    Pai si? Ce te opreste sa aflii informatia asta? Eventual sa ne spui si noua.

  20. #400 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Încă 5 zile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 404 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts