Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 207 of 404 FirstFirst ... 107 157 197 205 206 207 208 209 217 257 307 ... LastLast
Results 4,121 to 4,140 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4121 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ciudat. Nici eu nu am vazut niciodata asa ceva. Poate pentru ca dati refresh prea des? Sau pentru ca nu sunteti logati?
    Ei bine pentru refresh prea des, da, sunt vinovat. Dar nu pot fi invinovatit banuiesc

  2. #4122 SP
    Member tudort's Avatar
    Nu este frumos să râzi de altul care își dorește foarte mult un lucru pe care nu îl poate avea , dar nici sănătos nu este să transformăm dorința într-o obsesie și să nu ne mai trăim viața decât prin paginile de web ale marilor magazine online. Dintre cumpărătorii de pe eMag care postează recenzii am remarcat una și citez :

    Consola este faina, dar sa fiu sincer nu am simtit atat de mult saltul de la PS4 Pro la PS5. Poate cu jocurile de o sa apara pe viitor o sa fie mai sesizabila diferenta intre cele doua. Acum am PC cu RTX 3080 pentru toate jocurile si PS5 pentru Sony exclusivities. Sincer cred ca o sa vand consola si astept sa apara jocuri care chiar sa merite: un god of war, un horizon zero dawn ceva. Vad ca lumea inca cumpara consola la 6000 de lei vanduta de parteneri emag...

    Acum , omul fie este troll cum spuneți voi fie a remarcat că nu este încă vremea jocurilor next-gen și nu ar trebui să ne stresăm atât de mult pentru a obține consola. Eu încerc să încurajez și pe cei care nu au prins încă , să aibă răbdare fiindcă timpul le rezolvă pe toate !

  3. #4123 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Poate să îmi trimită cineva link la consola varianta digitală de pe eMag să o pot pune la favorite?
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  4. #4124 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by ady_ro View Post
    Poate să îmi trimită cineva link la consola varianta digitală de pe eMag să o pot pune la favorite?
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
    https://www.emag.ro/consola-playstat...eviews-section

  5. #4125 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Oare cei care și-au făcut cont pe acest forum ca să ”prindă” un PS5 vor mai activa după ce își rezolvă ”problema”? Nu e ca și cum acum ar da semne de viață... Măcar fac trafic.

  6. #4126 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Nah nu prea voi mai activa , dar nu imi dau seama daca spui asta ca si cum ar fi o problema , pana la urma de asta mi-am facut cont nu? daca apare ceva evident ca postez si pt restu dar odata ce mi-am luat nu mai vad rostu sa pierd vremea pe forum cu refresh

  7. #4127 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by ady_ro View Post
    Poate să îmi trimită cineva link la consola varianta digitală de pe eMag să o pot pune la favorite?
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
    https://www.emag.ro/guide/playstation-5-precomanda

    Acolo gasesti linkurile la toate produsele Playstation 5 (console si accesorii)

  8. #4128 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by Cavernus26 View Post
    dar odata ce mi-am luat nu mai vad rostu sa pierd vremea pe forum cu refresh

    Putem discuta despre jocuri/gaming.

  9. #4129 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    nu a fost niciun stoc azi pe emag, ignore the troll

  10. #4130 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    nu a fost niciun stoc azi pe emag, ignore the troll
    Until now! Oare cand o sa ramana fara ele ??
    Attached Images Attached Images untitled.png

  11. #4131 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    de o saptamana e tot ultimul

  12. #4132 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Until now! Oare cand o sa ramana fara ele ??
    pai astea au tot fost in fiecare zi, eu cred ca doar le schimba ei din stoc 0, in 1 si asa mai departe. chiar nu cred ca e nimeni atat de nebun sa dea 6000 de lei pe un PS5...

  13. #4133 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by ioolica View Post
    pai astea au tot fost in fiecare zi, eu cred ca doar le schimba ei din stoc 0, in 1 si asa mai departe. chiar nu cred ca e nimeni atat de nebun sa dea 6000 de lei pe un PS5...
    Sa nu te bazezi pe asa cv...mereu exista un acel cineva.

  14. #4134 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    de o saptamana e tot ultimul
    ieri erau ultimele 3 in stoc.

  15. #4135 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    A ieșit din stoc.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  16. #4136 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    o sa intre maine inapoi

  17. #4137 SP
    Junior Member Zuko's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    o sa intre maine inapoi
    De unde stii?

    ---------- Post added 10-02-2021 at 19:39 ----------

    Aaa te referi la cel la 6000

  18. #4138 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai postat si imi pare rau daca fac duplicate, dar am auzit aseara in masina ca se da premiu un PS5 duminica dimineata la Morning ZU...so...

  19. #4139 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Nu stiu daca s-a mai postat si imi pare rau daca fac duplicate, dar am auzit aseara in masina ca se da premiu un PS5 duminica dimineata la Morning ZU...so...
    Și la chipsurile Lays se dau premii PS5


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4140 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Nu stiu daca s-a mai postat si imi pare rau daca fac duplicate, dar am auzit aseara in masina ca se da premiu un PS5 duminica dimineata la Morning ZU...so...
    Vineri dimineața, nu duminică.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts