Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 404 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #401 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    Au aparut pe flanco anumite accesori
    EDIT
    Consolele tot nu sunt disponibile

  2. #402 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Cu putin noroc inca 5 zile pana imi comand un PS5

    ---------- Post added 14-11-2020 at 10:46 ----------

    Quote Originally Posted by petru12 View Post
    Au aparut pe flanco anumite accesori
    EDIT
    Consolele tot nu sunt disponibile
    Accesorile au aparut joi seara

  3. #403 SP
    Manager paul's Avatar
    Anuntati la timp cand apare ceva, nu tineti secret. Am actualizat primul post. Daca mai e ceva de adaugat, scrieti.

  4. #404 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Anuntati la timp cand apare ceva, nu tineti secret. Am actualizat primul post. Daca mai e ceva de adaugat, scrieti.
    Au si Pulse 3D (stoc epuizat de cand il urmaresc) dar nu apare in search deocamdata: https://www.flanco.ro/casti-wireless...station-5.html

  5. #405 SP
    Member Ramon's Avatar
    Probabil tot pe 19 si la Flanco. Castile zic

  6. #406 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    am sunat la flanco la numarul de pe site si mi au spus ca de abia de saptamana viitoare vor contacta persoanele care s au inscris poate unii dintre voi stiati uni poate nu dar am vrut sa va spun si voua ghinionistilor care nu au precomandat o consala la fel ca mine

  7. #407 SP
    Junior Member madd0x2u's Avatar
    Petru, poti incerca sa te inregistrezi si tu pe https://www.flanco.ro/afla-primul-consola-sony-ps5 - in caz ca nu ai facut asta deja. Inca urmaresc cu interes pe la fiecare magazin noi informatii, dar pana acum nu am avut prea mare success.

  8. #408 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    din ce bag de seama cele mai mari sperante sa prind o consola pe 19 le am de la altex/media galaxy

  9. #409 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    sunt inregistrat de o luna da ceea ce ma enerveaza cel mai tare este cum trateaza flanco aceasta lansare adica tu mai astepti inca 4 zile dupa ce se lanseaza consola ca deabia sa ne contactezi pe cei care s au inregistrat ...mi se pare bataie de joc da hai

  10. #410 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Eu astept Gamers, au facut treaba buna cu XSX. Daca mai are cineva preorder la ei pentru PS5, rog sa ii mai spamati si voi, eu ma simt prost ca din Octombrie le tot dau mesaje si mail-uri cu “sigur o sa ajunga ? sigur primiti?”

    Fiind saptamana de lansare, ma astept totusi la un semn azi maine.

  11. #411 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De ce mai exista Flanco? Daca Emag domina piata online prin cele mai bune servicii, iar Altex are magazine peste tot din care cumpara cine vrea sa mearga fizic in magazin, Flanco ce rol are in lumea retail-ului romanesc?

  12. #412 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    salut. si eu m-am inscris la ei, dar intrebarea este , dupa cele 4 zile in plus de asteptare, ne suna sa ne spuna daca mai au pe stoc sau nu?

  13. #413 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    din ce bag de seama cele mai mari sperante sa prind o consola pe 19 le am de la altex/media galaxy
    nu prinzi daca nu ai precomanda

    nu va fi niciunde fizic in magazin la lansare , asa a vrut sony ca cica pandemie si e cool sa nu iesim din casa.

  14. #414 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    dar stie cineva pe la ce ora o sa apara pe stoc iar pe data de 19?

  15. #415 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    nu prinzi daca nu ai precomanda

    nu va fi niciunde fizic in magazin la lansare , asa a vrut sony ca cica pandemie si e cool sa nu iesim din casa.
    Pe data de 19 noiembrie va fi disponibila la comanda online o cantitate limitata.

  16. #416 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    si cam pe la ce ora incep ?

  17. #417 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    PS5 nu va fi disponibil pe raft nicaieri "on launch day", adica 19 Noiembrie. (daca tot e sa citim complet informatia)
    Va fi din 20 in limita stocului.

  18. #418 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    PS5 nu va fi disponibil pe raft nicaieri "on launch day", adica 19 Noiembrie. (daca tot e sa citim complet informatia)
    Va fi din 20 in limita stocului.
    Nu. Asa cum am zis, consola nu se va regasi pe rafturile magazinelor. Va fi o lansare online.

  19. #419 SP
    Member clax_117's Avatar
    Vor ajunge pe 19? Maine ar cam trebui sa fie predate curierului pentru a le primi joi.

  20. #420 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Tu visezi sa primesti ceva Joi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 404 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts