Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 212 of 404 FirstFirst ... 112 162 202 210 211 212 213 214 222 262 312 ... LastLast
Results 4,221 to 4,240 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4221 SP
    Junior Member aracip's Avatar
    Este improbabil chiar si la emag?

  2. #4222 SP
    Junior Member alin12345's Avatar
    Quote Originally Posted by aracip View Post
    Este improbabil chiar si la emag?
    Din câte se pare, stocul este cam acelaşi peste tot. Există tot felul de zvonuri, poate reale, că stocul va fi mai rău decât este, datorită lipsei de chip-uri AMD... but who knows. Tocmai de asta suntem si aici, să stăm la pândă şi să tragem alarma când e posibil de comandat.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  3. #4223 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Pe Tweeter se zvonește că Amazon UK o să primească 40.000 buc, nu toate o dată, in valuri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4224 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Pe Tweeter se zvonește că Amazon UK o să primească 40.000 buc, nu toate o dată, in valuri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pai 40K inseamna apa de ploaie pe Amazon, dar mai bine decat nimic.

  5. #4225 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Poate sa tot între pe Amazon uk daca plătim taxe vamale nu se merita părerea mea

  6. #4226 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    Poate sa tot între pe Amazon uk daca plătim taxe vamale nu se merita părerea mea
    Întrebarea mea e dacă primești în primul rând coletul din UK? Eu încă mai aștept comenzi din Decembrie 2020 și nici urmă de ele...

  7. #4227 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Ai verificat la posta vamală și nu ai primit? Probabil l-au și returnat de atunci.

  8. #4228 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Ai verificat la posta vamală și nu ai primit? Probabil l-au și returnat de atunci.
    Nu mi-au dat decât un tracking prin "Asendia", care odată accesat spunea că "nu are tracking pas cu pas pt. acest colet". Cei de la poșta vamală habar nu aveau să îmi dea un răspuns. Tu cum aflai de obicei?

  9. #4229 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am primit SMS de la posta, dar stau in Bragadiru si fiind oraș mic avem servicii mai bune decât București. Daca nu ai tracking și posta nu stie nu mai ai ce face, doar sa ceri banii înapoi.

  10. #4230 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Salutare, pentru tracking posta romana, incearca https://www.posta-romana.ro/track-trace.html
    Functioneaza foarte bine.

    P.S. @Espiritus, tot in Bragadiru stau si eu, au bagat livrare acasa. Am fost sa ridic un colet si de la oficiul postal mi-a spus ca l-au pus deja pe masina lor pentru livrare. Am scapat de statul la coada

  11. #4231 SP
    Member Para81's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania


    Ma primit de la un coleg care a cumparat de pe olx. Deci baietii chiar au stoc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #4232 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    lol , poza aia e aceeasi poza cu care isi faceau reclama aia e vindeau cu 600 ron avans pe paysafe card , daca vezi o poza gata acum e pe bune ?

  13. #4233 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    De aia nu sunt că se cumpără la grămadă pentru revânzare. Totuși s-au vândut câteva milioane parcă.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  14. #4234 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Ma primit de la un coleg care a cumparat de pe olx. Deci baietii chiar au stoc
    Băieții stau cu stocul în portbagaj? Să vezi ce jale o să fie când îi bușeșe o mașină din spate. Karma & stuff!

    LE: Cum o fi să cumperi o consolă care s-a plimbat în portbagaj o iarnă întreagă prin gropile noastre?

  15. #4235 SP
    Junior Member aracip's Avatar
    Poate avem noroc saptamana asta cu amazon uk

    ---------- Post added 15-02-2021 at 18:14 ----------

    Emag: Din pacate nu avem nici o confirmare de la furnizor in momentul de fata.

    Nu prea vad un ps5 in stoc la emag in viitorul apropiat

  16. #4236 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Eu mă întreb unde sunt mega stocurile de care tot sa zis prin online, că Sony pregătește ?

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  17. #4237 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu nu stiu de ce va mai luați după aia de la relatii cu clientii de la eMag/Altex etc, sigur n-au ei de unde sa aibe detalii legate de livrari si dau răspunsuri asa doar sa scape de tinr. Asa au zis si pe final de ianuarie si dupa aia au fost de doua ori console in stoc la interval de cateva zile. In 3 februarie deja aveam consola acasa luata de la ei. Daca ma luam dupa departamentul suport clienti iar rămâneam fără consolă.

  18. #4238 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Eu nu stiu de ce va mai luați după aia de la relatii cu clientii de la eMag/Altex etc, sigur n-au ei de unde sa aibe detalii legate de livrari si dau răspunsuri asa doar sa scape de tinr. Asa au zis si pe final de ianuarie si dupa aia au fost de doua ori console in stoc la interval de cateva zile. In 3 februarie deja aveam consola acasa luata de la ei. Daca ma luam dupa departamentul suport clienti iar rămâneam fără consolă.
    sau daca asteptai doar dupa "notificare" te pune sa iti instalezi si emag pe telefon ca cica primesti notificare, si din ce stiu toti am primit nimica notificare

  19. #4239 SP
    Junior Member aracip's Avatar
    Pe la 2 pun in general consolele? Sau sa ma astept la un stoc surpriza seara. Intreb asta pentru ca nu demult amu am inceput vanatoarea

  20. #4240 SP
    Junior Member Zuko's Avatar
    Quote Originally Posted by aracip View Post
    Pe la 2 pun in general consolele? Sau sa ma astept la un stoc surpriza seara. Intreb asta pentru ca nu demult amu am inceput vanatoarea
    In intervalul orar 14-16 de obicei se baga, cel putin asa au fost pana acum.

    Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts