Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 404 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast
Results 441 to 460 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #441 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Poti sa cumperi, eu nu vreau sa tai elanul nimanui. Sunt in tip mai direct si spun lucrurilor pe bune. Si eu o sa cumpar, daca prind...dar daca primesc o consola defects voi investii intr-un pc si aia e. O sa iau ps5 dupa 2-3 ani si joc atunci exclusivele pe care le-am ratat la juma de pret, sa nu mai zic de preturile jocurilor de ps5. Si nu ma plant, stau bine financial, dar totusi e prea mult. Doar exclusivele ma fac sa incerc sa iau un ps5

  2. #442 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by razzz911 View Post
    Doar cateva mii..doar din lansarea din state, australia...ei posteaza pe reddit. Sunt fan boy sony...dar e de porc sa lansezi niste console cu bugs, posibiltate de brickuire si asa mai departe, avand si experienta ps4 unde au fost la fel probleme. Noi suntem beta testeri pt toate companiile. Exemplu recent Ac Valhalla lansare cu game breaking bug
    Din câte am înțeles playstation 5 a fost vândut în 12 ore cât ps4 in 12 săptămâni de pre-orders. Și se estimează că ar fi depășit 1 milion în USA. Nu știu de unde ai informația cu doar câteva mii. La producțiile în masă apar unități cu defecte inevitabil. Este o tehnologie noua și oricât testing și QA ar investi, nu este același lucru cu testarea în real, la clienți. Playstation 4 a avut la lansare o grămadă de probleme. Eu sunt mai hard-core, îmi place sa ma bucur de un produs și cu bune și cu rele. Să caut workarounds, debug etc Creează o legătură mai strânsă, cel puțin la mine. Bineînțeles, dacă nu dorești bătăi de cap, recomandarea mea este sa cumperi orice tech de la prima revizie hardware, cel puțin.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  3. #443 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    La noi in tara aproape niciun preorder nu ajunge in ziua lansarii, cel putin de la ATX/MG si EMAG insa m-am gandit ca aici poate ar face o exceptie fiindca e o generatie noua de consola ce se lanseaza odata la cativa ani. Ramane sa vedem ce o fi, mult nu mai este.
    Mai mai. Pe ce-ti bazezi aceasta afirmatie? Ce inseamna “aproape”? 5-10% 80-90%

  4. #444 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Eu inteleg ce zici si imi doresc sa nu am dreptate, dar mi se pare ca lansarea asta e mai ratata
    ca ps4. O sa vedem saptamana viitoare cate postari cu probleme vom avea

    ---------- Post added 16-11-2020 at 23:26 ----------

    Depinde...am avut pre order pe care l-am primit inainte de lansare

  5. #445 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eh, ce-i drept am exagerat un pic cu aproape niciun preorder. Doar am vazut aici postari cu lume ce au primit jocurile la timp.
    Insa in cazul meu am avut vreo 3-4 preorders in ultimul an si jumtate, cu plata ramburs ce-i drept si nu am primit niciunu la timp. De obicei lansarea era vinerea iar pachetul ajungea la mine doar luni. Atat in Alba cat si in Cluj, daca ar avea vreo importanta

  6. #446 SP
    Member mladin86's Avatar
    Nici eu nu am primit niciodata in Timisoara un preorder de joc in ziua lansarii(emag/altex)

    Nu abereaza Travis

  7. #447 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu va recomand sa asteptati pana vineri si daca joi au primit macar cate o persoana de la Altex si eMag, inseamna ca ei au trimis consolele la timp si delay-ul este dat de curieri.

  8. #448 SP
    Junior Member Blaualex's Avatar
    Nu stiu daca aici sau in alt topic am văzut ca mai intreaba si altii dar, are cineva un PlayStation 5 Digital Edition disponibil sa-mi dea si mie? In caz ca s-a răzgândit cineva..

  9. #449 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Am vazut ca cei de la GAMES.RO au postat o poza pe fb ca au primit console si spuneau ca cei care au facut precomanda la ei , vor primi consola pe 19 respectiv 20 .

  10. #450 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Inca nu stim cifrele reale, cate sunt defective. Momentan doar speculam, nu se stie nici daca sunt putine, nici daca sunt multe. Asta e pentru aparatorii dreptatii care spun ca mereu e asa la lansare tech, poate fi asa...poate e un fiasco. Vom afla in urmatoarele saptamani

  11. #451 SP
    Member geo971986's Avatar
    Dupa 19 posibil sa trebuiasca un nou thread "Probleme si solutii PS5". Le tin pumnii celor cu precomanda, eu voi mai astepta...

  12. #452 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Aici ma simt si eu, nu vreau sa strict entuziasmul nimanui. Am vrut sa prezint doar niste lucruri reale pentru a informa omul corect. Imi cer scuze de acum voi lauda consola, daca asta se vrea.

  13. #453 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    (Poate e o strategie asta cu speriatul celor care doresc sa cumpere PS5 - in eventualitatea in care nu o sa mai fie cerinta asa mare in ziua de 19 si o sa prinda unii si altii console)

  14. #454 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Da, asa e. Fix asta vreau, de asta am si zis magazibele unde vor fi stocuri joi. Informatie pe care o am de la sony romania, daca ei m-au mintit si eu va mint

  15. #455 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce nelinistita e ciuda din voi astia care ori nu v-ati permis sa o platiti in avans la preorder, ori ati intrat prea tarziu pe site-uri. Nici eu nu am avut 2500 de lei pregatiti in ziua aia, dar nu inseamna ca trebuie sa spamez fiecare thread cu "beta tester". Sh1t happens, chill the **** out si fiti pe faza pe 19 ca sa o comandati atunci la fel ca noi toti care nu avem precomanda.

  16. #456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys. Postati off topic mai repede decat pot sterge. Va rog sa va calmati si sa discutati doar on topic, despre locuri unde ati vazut ca se poate achizitiona consola din romania.

  17. #457 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Din ce am vazut cei de la gamers.ro au scos postarea de pe facebook in care spuneau ca au primit ps5-urile.

  18. #458 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Da ai dreptate

  19. #459 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Posibil din acelasi motiv pentru care nu poate confirma nici Altex/eMag. Probabil nu au voie sa divulge aceasta informatie.

  20. #460 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    La Altex site-ul se actualizeaza dimineata, cel mai probabil atunci incepe nebunia

    ---------- Post added 17-11-2020 at 13:48 ----------

    Apropo cu cat credeti ca se vor da pe olx consolele?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 404 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts