Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 404 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... LastLast
Results 461 to 480 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #461 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Mai este cineva care a comandat adaptorul de camera pentru PSVR? Eu am completat formularul, mi-a cerut doar strada și numărul. Iar acum am primit mail ca e pe drum și ajunge la mine în 6 - 12 zile lucrătoare. La mine unde? Dacă au doar strada.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2. #462 SP
    Member Ramon's Avatar
    La ce ora dimineata se actualizeaza site-ul Altex?

    In legatura cu adaptorul PSVR, si eu am primit mail ca a fost expediat. Sper sa fi completat adresa full, ca nu mai stiu

  3. #463 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Asta nu stiu...dar cel mai sigur sa fiti inainte de 8 pe faza. Am vbit cu un angajat din Tm

  4. #464 SP
    Member angellicus's Avatar
    Ați vorbit careva cu cei de la Gamers.RO? Le trimit astăzi până la urmă? #disperare Nu de alta, dar să nu îi frec și eu la melodie - din nou.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  5. #465 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Mâine vom primi mail sau esemes cu: Coletul dumneavoastră a fost predat curierului....sau furci și topoare.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  6. #466 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Da, ei le pun azi-maine la curier. Sunt foarte promti, tot ce am luat de la ei a fost ok. Tsushima a venit cu o zi mai devreme

  7. #467 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am pregatit banii pe card. Joi am inteles ca Amazon europa (ES,FR,IT,DE,UK) + inca cativa mari retaileri vor aduce iar un numar limitat de PS5 D1 pentru cine initial nu a prins la precomanda. Va fi o zi lunga de refresh in browser. Imi antrenez deja degetul care va apasa toata ziua pe F5.

  8. #468 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Pt Gamers/Jrc v-au oprit banii pt precomenzi sau...?

  9. #469 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Am pregatit banii pe card. Joi am inteles ca Amazon europa (ES,FR,IT,DE,UK) + inca cativa mari retaileri vor aduce iar un numar limitat de PS5 D1 pentru cine initial nu a prins la precomanda. Va fi o zi lunga de refresh in browser. Imi antrenez deja degetul care va apasa toata ziua pe F5.
    Folosește Web Alert de pe play store. E aplicație de android ce monitorizează la un interval setat de tine schimbări în elemente de pe pagini.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  10. #470 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Altex, Media Galaxy, Emag...vor mai avea in Romania, Flanco saptana viitoare. Amazon DE joi ora 14, in caz ca ratati la noi

  11. #471 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Eu nu inteleg, baietii de la flanco fac precomenzi in ziua lansarii sau cum sta treaba mai exact?

  12. #472 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Precomenzi nu se mai fac caci pe 19 e lansarea oficiala in Europa. Unitatile disponibile joi vor fi de fapt unitatile care ar fi trebuit sa fie in magazine D1.

  13. #473 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    a mai anuntat oficial alt retailer ca va avea,in afara de atx/mg?

  14. #474 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Emag....

  15. #475 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Cei de la games.ro mi-au spus că nu vor avea în stoc in ziua lansării. Au doar precomenzile.

  16. #476 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    De 3 ori cred ca am zis...altex/emag/media galaxy...asa mi-au comunicat cei de la sony romania

  17. #477 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    imi pare rau ca s a mai intrebat,acum am retinut

  18. #478 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    (Poate e o strategie asta cu speriatul celor care doresc sa cumpere PS5 - in eventualitatea in care nu o sa mai fie cerinta asa mare in ziua de 19 si o sa prinda unii si altii console)
    Da, este o conspiratie globala ... cum naiba te ai prins asa repede ?

    Sony has rolled out the 20.02-02.25.00 system update for PlayStation 5, which weighs in at 866MB.
    Specifics aren't known right now, with the official description simply saying that "This system software update improves system performance."-IGN

    Deci vine si cu soft de mai multa performanta ... si eu nu o am la precomanda ( Mamaaaa (

  19. #479 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Lasă ca poate avem noroc joi ������ și prindem și noi una ������

  20. #480 SP
    Member iErvin's Avatar
    gamers.ro a inceput sa expedieze precomenzile. Tocmai am primit email.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 404 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts