Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 404 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 340 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4781 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    o avea sony probleme cu componentele, dar are probleme si cu capul, sunt sponsori in champions league si fac reclama la greu la ps5, si daca vrei sa iei acum unul, nu ai de unde.

  2. #4782 SP
    Member smits's Avatar
    Vazut pe olx:

    ATENTIE la Balauri !!!

    O gasca de balauri (tepari/scammers) moldoveni vand presupuse console PS5 pentru care cer avans 200/250/400 Ron, trimit poze de buletin, selfiuri cu acte, etc.. Respectivii contacteaza alti vanzatori de PS4 (cazul meu) in numele tau, obtin un AWB pentru a-ti castiga increderea si te trezesti cu un PS4 sau pietre livrate in loc de PS5, de la o cu totul alta persoana !!! Mare ATENTIE la acesti vanzatori din Galati, Tecuci, Onesti, Bacau si imprejurimi ! De asemenea evitati anunturile unor fete Andreea, Ioana, Dana, s.a.m.d.. care vand console primite CADOU... Mare ATENTIE la unele anunturi fara numar de contact, pagini de facebook dubioase, unele firme de electronice si amaneturi false care va pot pacali cu facturi, garantii false, povesti cu UK sau Carrefour France ! Daca purtati negocieri sau discutii pe WhatsApp, mare ATENTIE daca vi se trimit linkuri FAKE in care vi se cere sa introduceti datele bancare pentru plata !!!

    Niciodata NU achitati nici 1 leu avans iar curierul trebuie trimis cu verificare colet! Un vanzator serios niciodata nu va cere avans si va trimite coletul cu verificare !!!

    Unul dintre nesimtitii mentionati mai sus, se numeste M. Paul Marius!

  3. #4783 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Prieten sunat luni de Altex (nu mai stiu ce numar era) - azi i-a ajuns consola. Superb cum Altex a ajuns din cel mai nenorocit magazin cum era la tombola, la cel mai tare datator de console...

  4. #4784 SP
    Member smits's Avatar
    Tombola a fost cea mai buna decizie.

    Comunicarea insa a fost praf.

  5. #4785 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Cu asta pot fi de acord, dar cine nu munceste, nu greseste


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #4786 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Partea cea mai nasoală e că nu te mai poți înscrie pe lista de așteptare

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. #4787 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    Partea cea mai nasoală e că nu te mai poți înscrie pe lista de așteptare

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Și dacă te înscrii și primești locul 9000, cu ce te ajuta?

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  8. #4788 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    In trei luni n-au livrat nici jumate din lista aia. Ei cred ca abia așteaptă sa scape de ea, darămite sa mai accepte înscrieri

  9. #4789 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Ce sa mai zic ca la digital nici nu au inceput. Orange care din cate stiu nu e furnizor ofici de ps5 a adus digital, si nu a adus altex. ce sa zic

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  10. #4790 SP
    Junior Member lakonyk's Avatar
    Salutare,

    Vazusem ceva pagini mai in spate pe cineva care spunea ca ar vrea sa schimbe un digital pe versiunea cu disk. Mai e valabila oferta? Nu ma intereseaza diferenta sau ceva.

  11. #4791 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by lakonyk View Post
    Salutare,

    Vazusem ceva pagini mai in spate pe cineva care spunea ca ar vrea sa schimbe un digital pe versiunea cu disk. Mai e valabila oferta? Nu ma intereseaza diferenta sau ceva.
    Scuze ca te intreb, dar de ce ai vrea digital cand ai deja versiunea disk ? Ce avantaje are digitalul ? Sunt doar curios

  12. #4792 SP
    Junior Member lakonyk's Avatar
    SIncer pentru mine nu face prea mare diferenta. Dar daca tot exista oportunitatea ca cineva care chiar vrea cu disk sa primeasca, nu vad de ce nu as ajuta. Eu iau toate jocurile digital si avand in vedere ca datorita forumului am reusit sa prind, am zis ca nu strica o fapta buna. Karma and all

  13. #4793 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by lakonyk View Post
    SIncer pentru mine nu face prea mare diferenta. Dar daca tot exista oportunitatea ca cineva care chiar vrea cu disk sa primeasca, nu vad de ce nu as ajuta. Eu iau toate jocurile digital si avand in vedere ca datorita forumului am reusit sa prind, am zis ca nu strica o fapta buna. Karma and all
    Frumos, din pacate si eu as vrea tot digital.

  14. #4794 SP
    Junior Member Yuzan's Avatar
    Am comandat de pe StockX si mi-a venit ieri consola Digital Edition - 24.02.2021 - toate sigiliile in regula si fara probleme la rularea consolei. Am prins-o la 2700 lei.

    Bafta!

  15. #4795 SP
    Member Para81's Avatar
    cand ai comandat ?

  16. #4796 SP
    Junior Member Yuzan's Avatar
    Pe 17 februarie. 7 zile - au trecut repede si totul a mers (si merge) brici.

  17. #4797 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Yuzan View Post
    Pe 17 februarie. 7 zile - au trecut repede si totul a mers (si merge) brici.
    este varianta europa sau US?

  18. #4798 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Și total cât te-a ajuns? Transport, taxe, etc?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4799 SP
    Junior Member Yuzan's Avatar
    Varianta EU (apare in descriere EU Plug) pentru a sti ce fel de stecher are. M-a ajuns undeva pe la 3030 lei (50 dolari s-au dus pe verificare colet si transport - which i'm more than fine with it!).

  20. #4800 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Ce bataie pe ei...
    Attached Images Attached Images untitled.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts