Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 245 of 404 FirstFirst ... 145 195 235 243 244 245 246 247 255 295 345 ... LastLast
Results 4,881 to 4,900 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4881 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Am trimis PS5-ul la garantie inapoi pentru remediere, nici nu i-a interesat pe cei din marea corporatie si au trimis banii inapoi fara prea multe explicatii.
    Asta ar trebui sa dea de gandit la toti care vor sa ia prin olx la suprapret. Daca vor avea probleme cu consola, in cel mai bun caz vor recupera doar suma de pe factura. Cunosc personal cativa care au vrut sa ia la pret mai mare, ziceau: pai e sigilat si cu garantie. Si n-au prea inteles ca garantia poate insemna banii inapoi, iar banii aia sunt banii de pe factura, nu banii dati de ei.

  2. #4882 SP
    Member smits's Avatar
    Ala e riscul pe care uni si-l asuma.

    Rabdarea e ceva greoi in cazuri de gen.

  3. #4883 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Incerc si eu... chiar daca e o doleanta imposibila. Daca e cineva care renunta la comanda... sunt aici sa o primesc cu bratele deschise. Am comandat inca din precomanda (17.09.20 cred) la eMag dar dupa o luna de utilizare, prin decembrie, a inceput sa-mi dea eroare 108255 ceea ce e aproape decesul consolei. Am trimis PS5-ul la garantie inapoi pentru remediere, nici nu i-a interesat pe cei din marea corporatie si au trimis banii inapoi fara prea multe explicatii. Ma vad in ipostaza de a da refresh fara mari sanse (din ce vad) de a mai gasi ceva.
    1. Daca cineva vrea... Multumesc.
    2. Nu cumparati fara garantie!
    nu inteleg punctul 2 - nu cumparati fara garantie. pai tu aparent din ce zici ai avut garantie si tot ti-ai luat-o urat de la eMAG.

    deci ai avut garantie la consola, ai dus-o sa o repare sau sa-ti dea una noua si astia ti-au dat banii inapoi? e incredibil ce am citit acum esti nebun. pai si garantia aia de care stipula eMAG-ul ca o sa benifciezi de ea pentru produsul cumparat de la ei, ce s-a intamplat cu ea?

    au voie sa faca asa ceva gen? nu mai inteleg nimic, asta e fix bataie de joc jur, cred ca daca mi se intampla asta ma duceam la eMAG acolo si faceam o criza de epilepsie esti nebun )

  4. #4884 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai probabil au voie sa faca asa, daca nu mai au produsul respectiv si nu au cum sa mai faca rost de el, in acele 15 zile. Probabil au mers pe calea cea mai usoara/rapida.

    Dar daca nu avea garantie ramanea cu un bibelou - mai ales unu urat - de cine stie cate mii de lei (in caz ca era luat de la bajeti) sau poate chiar cu o gaura mare in buget si fara bibelou (daca primea banii inapoi de la eMag/Altex si diferenta de 2-3-4k lei era fix dauna).

  5. #4885 SP
    Junior Member bursuk2007's Avatar
    A mai fost cineva contactat de catre Orange? A reusit cineva sa primeasca ceva cu comenzile plasate pe 19-20 feb?

  6. #4886 SP
    Junior Member se7en7's Avatar
    Banii inapoi i am primit. In rest nimic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #4887 SP
    Member miculas10's Avatar
    Cred ca nimeni nu a primit nimic , fost eroare pe site , încă nici voucher-ul pe care zis nu am primit

  8. #4888 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Pentru cei care au primit comenzile Altex, am sunat eu ieri si am intrebat de voucher. Au spus ca voucherul ca fi livrat pe mail cam la o saptamana de la livrarea comenzii. In cazul in care isi facea cineva griji...

  9. #4889 SP
    Member dragosbc's Avatar
    Am fost sunat de catre altex pt plata la ps5 digital.

    Am nr 2-3

    Multumesc

  10. #4890 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosbc View Post
    Am fost sunat de catre altex pt plata la ps5 digital.

    Am nr 2-3

    Multumesc
    Hai ca pana la 1700 sau cat am eu mai e putin )) E bine macar ca aduc si digital

  11. #4891 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    De curiozitate, cati au fost la disk si cati la digital?

  12. #4892 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vreo 5000 si l disk și aproape vreo 1700 digital

  13. #4893 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Numarul 3 sunat acum 5 minute lets goo

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  14. #4894 SP
    Junior Member rzvro's Avatar
    Pana la 970 cat am eu mai e mult. Va tin la curent

  15. #4895 SP
    Member gompo's Avatar
    @Garkan:

    Sunt 1,871 de înscriși pentru versiunea digitală și 5,130 pentru versiunea Blu-Ray.
    de pe FB Altex.

  16. #4896 SP
    Junior Member yashipuku's Avatar
    Eu m-am inscris pentru digital si:
    "Comanda ta are prioritatea numarul 6097."

  17. #4897 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by yashipuku View Post
    Eu m-am inscris pentru digital si:
    "Comanda ta are prioritatea numarul 6097."
    Unde? La Altex la digital n-are cum

  18. #4898 SP
    Junior Member yashipuku's Avatar
    Asta scrie in mailul de la Altex.

  19. #4899 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Unde? La Altex la digital n-are cum
    are cum daca exista o singura lista unde participantii sunt intercalati, disc sau digital, in functie de momentul in care au plasat comanda.

  20. #4900 SP
    Junior Member Iwnd's Avatar
    Nr 256 digital, sunat la 14:30

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts