Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 298 of 404 FirstFirst ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 348 398 ... LastLast
Results 5,941 to 5,960 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5941 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Quote Originally Posted by Xperience View Post
    Eu am apucat doar sa o bag in cos, apoi mi-a zis ca nu mai e stoc.
    Voi cum ati procedat cand ati patit asa? Ati lasat-o in cos pana a fost stoc?
    Am vazut imediat stock, am dat Add to cart, rapid in Checkout cu cardul si a mea a fost. 3 secunde a durat tot maxim. MAXIMUM SPEED.

  2. #5942 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Quote Originally Posted by Xperience View Post
    Eu am apucat doar sa o bag in cos, apoi mi-a zis ca nu mai e stoc.
    Voi cum ati procedat cand ati patit asa? Ati lasat-o in cos pana a fost stoc?
    Eu am avut-o în cos de acum 2 sau 3 săptămâni când a fost în stoc ultima oara, acum când am primit notificarea de pe telegram doar am apăsat rapid

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  3. #5943 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    daca ajungeti la checkout sa nu aveti stres, mie mi-o luat vreo 5 minute pentru ca nu-mi gaseam telefonul. Comanda se plaseaza cand apesi plateste, dupa trebuie sa mai confirmi doar plata dar cred ca te lasa un anumit interval sa faci asta.

  4. #5944 SP
    Junior Member vicosx12's Avatar
    Am prins si eu, am primit si mail de confirmare.

  5. #5945 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Mda, mie nu mi-au tras banii de pe card, ca poate nu mai era pe stoc bla bla. Am reușit totuși sa rezolv ceva, au modificat din sistem din plata cu cardul in plata in show-room, comanda apare înregistrată și când or sa mai primească mă anunță. Au fost 350 buc acum.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5946 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    @papichullooo

    Te-au sunat ei sau i-ai sunat tu?

  7. #5947 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Revin, am primit chiar acum confirmarea că se livrează pe 30.03, prin SMS.
    Am sunat eu imediat ce am văzut că nu îmi procesează plata.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #5948 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Dacă îmi arata ca livrarea începând cu 31 martie, înseamnă că am comandat prea târziu?

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  9. #5949 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Inseamna ca ti-l livreaza pe 31 martie.

  10. #5950 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ale drq notificări emag dacă se trimit ele când intră pe stoc. Doar ălea când reduc scalperii de la 4500 la 4450 vin.

    Toată lumea rupe distiller-ul ăla cred. Nu?

    ---------- Post added 29-03-2021 at 16:27 ----------

    Quote Originally Posted by andreics96 View Post
    Eu am avut-o în cos de acum 2 sau 3 săptămâni când a fost în stoc ultima oara, acum când am primit notificarea de pe telegram doar am apăsat rapid

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk
    Ce notificare de telegram bro? Pe ce grup ești?

  11. #5951 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Eu am fost prezent inainte de notificarea Distill. Auto-refresher pe 7 secunde, ca-s mai old school asa si merg la sigur, de la Distill ma asteptam la vreo eroare sau un moment de eroare fix cand aveam nevoie de el.

  12. #5952 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by andreics96 View Post
    Eu am avut-o în cos de acum 2 sau 3 săptămâni când a fost în stoc ultima oara, acum când am primit notificarea de pe telegram doar am apăsat rapid

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk
    Care e grupul ăla de Telegram?

    ---------- Post added 29-03-2021 at 16:30 ----------

    Quote Originally Posted by raphaelo70 View Post
    Eu am fost prezent inainte de notificarea Distill. Auto-refresher pe 7 secunde, ca-s mai old school asa si merg la sigur, de la Distill ma asteptam la vreo eroare sau un moment de eroare fix cand aveam nevoie de el.
    Bravo! Job well done. Eu nu am timp fizic de stat la refresh-uri și nici nu-mi fac un target din asta...

  13. #5953 SP
    Manager paul's Avatar
    Asta e: https://t.me/ps5stockbotRO. A trimis mesaj la 15:55:29.
    @andreics96 ti-am scos poza pentru ca avea date personale.

  14. #5954 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by raphaelo70 View Post
    Eu am fost prezent inainte de notificarea Distill. Auto-refresher pe 7 secunde, ca-s mai old school asa si merg la sigur, de la Distill ma asteptam la vreo eroare sau un moment de eroare fix cand aveam nevoie de el.
    Bravo Rapha. Eu nu-mi permit luxul de refresh-uri și distill.

  15. #5955 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am primit pe telegram notificare PS5 STOCK UPDATES puteam sa mai iau una,dar eu nu sunt scalper sa iau si sa vand la pret dublu,im cer scuze daca am incalcat ceva regulament pe aici era doar un info,sper sa reusiti toti de aici sa o luati,sa stiti ca merita agitatia pentru consola merge foarte bine grafica super foarte silentioasa, bafta multa la cumparare.cu stima

  16. #5956 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Dacă prinde cineva vreo consola cu disc, si se gândește sa renunțe, va rog sa îmi dați mesaj, doresc sa fac cadou unui prieten.

    Mulțumesc!

    // cei care aveți posibilitatea sa luați mai multe și nu faceți bișniță cu ele, cred ca ați face un mare bine comunității dacă le-ați lua și le-ați împarți aici. Cu siguranța o sa aveți un Bonus.

  17. #5957 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Asta e: https://t.me/ps5stockbotRO. A trimis mesaj la 15:55:29.
    @andreics96 ti-am scos poza pentru ca avea date personale.
    Merci Paul. Poți să-mi trimiți în privat scriptul și instrucțiunile care le promitea un băiat pe aici acum ceva timp?

  18. #5958 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Bravo! Job well done. Eu nu am timp fizic de stat la refresh-uri și nici nu-mi fac un target din asta...


    Atunci nu prinzi. Stocul a disparut in 5 secunde. Imediat cum a dat notificare Distill poti sa presupui ca ai 3-4 secunde inainte sa fie stoc epuizat in functie de cand face el refresh pe segmentul paginii. Eu am stat azi si chiar AM SCRIS PE FORUM dar a disparut postarea ca banuiam ca azi o sa fie stoc.

  19. #5959 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Dacă prinde cineva vreo consola cu disc, si se gândește sa renunțe, va rog sa îmi dați mesaj, doresc sa fac cadou unui prieten.

    Mulțumesc!
    Ferice de prietenii tăi )

  20. #5960 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Asta e: https://t.me/ps5stockbotRO. A trimis mesaj la 15:55:29.
    @andreics96 ti-am scos poza pentru ca avea date personale.
    Asa e, nu mi-am dat seama

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts