Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 404 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast
Results 621 to 640 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #621 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Hai sa ne mai linistim un pic, zic eu. Unboxing de la mine, sau...?

    Gizaz Cristi! Ce experiență, cu adevărat next gen. Un fel de PS5 Unboxing meet Twilight Zone.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2. #622 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Momentul ala cand vezi ca ti-a venit un email de la emag dar nu poti da click pentru ca ti-a cazut netul, apoi peste 2 minute cand revine si il deschizi este '....au scazut preturile unor produse pe care le-ai vazut recent.'

  3. #623 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    A vetificat un prieten de la emag si n-au ajuns consolele in depozit. Mi-a zis ca e o comanda de 700 bucati facuta acum 2 saptamani la furnizor, dar pot ajunge oricand.

  4. #624 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Cum spuneam, zici EMAG si tragi apa!

    Sper sa imi ajunga de Moș Nicolae controller-ul ala. Altex stiu ca nu o sa ma dezamăgească! (Pana acum cel putin nu au facut-o)

  5. #625 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    inca o zis si aflam

  6. #626 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Se pare ca cele 700 nu sunt singurele. Mai sunt unele cereri de aprovizionare facute mai de mult, probabil dupa valul de precomenzi. Cererea cu 700 e printre cele mai recente.
    Legate de comenzi, se pare ca au fost facute 866, presupun ca numai la varianta cu disc.

  7. #627 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    A vetificat un prieten de la emag si n-au ajuns consolele in depozit. Mi-a zis ca e o comanda de 700 bucati facuta acum 2 saptamani la furnizor, dar pot ajunge oricand.
    Dupa cum ziceam, aveti putina rabdare. Consolele sunt acolo si se vor trimite la timp.

  8. #628 SP
    Member morphine's Avatar
    Se stia de asa ceva ?! primit pe e-mail de cineva.


    Later edit: Sarbatori 2020? iar fac astia "marketing"
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2020-11-18-12.41.27.jpeg whatsapp-image-2020-11-18-12.46.06.jpeg

  9. #629 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, s-a discutat și mai sus.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  10. #630 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by PlayStation UK
    From one iconic shape to four. We’ve given the Oxford Circus Tube signs a #PS5 upgrade.
    PlayStation UK on Twitter
    Quote Originally Posted by The Verge
    The Tube rebranding also extends across London. Mile End station is now being rebranded Miles End, in a nod to Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Lancaster Gate is being rebranded Ratchet and Clankaster Gate, Seven Sisters transformed into Gran Turismo 7 Sisters, and West Ham into Horizon Forbidden West Ham.
    Sony’s iconic PlayStation shapes take over London Tube station for UK PS5 launch - The Verge
    Attached Images Attached Images engxk1rxcaaplgl.jpg engxsuvw8ae1xxj.jpg engxt2jxyam07nx.jpg engxwddw8ai23ec.jpg engyy7wxuayzzwb.jpg h8yncf0.0.jpg

  11. #631 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    A vetificat un prieten de la emag si n-au ajuns consolele in depozit. Mi-a zis ca e o comanda de 700 bucati facuta acum 2 saptamani la furnizor, dar pot ajunge oricand.
    Intreaba-l acum sa vezi ce zice. De azi incepe distribuirea.

  12. #632 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    Ps5 colectat de urgent Cargus astăzi, am primit mail de la MediaGalaxy cu awb

  13. #633 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by danscaf View Post
    Ps5 colectat de urgent Cargus astăzi, am primit mail de la MediaGalaxy cu awb
    Începe...

    De la Altex e liniște încă.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  14. #634 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai e acelasi lucru - Altex cu Media Galaxy

  15. #635 SP
    Junior Member snodriva's Avatar
    Si eu am la Altex si nimic..dar credeti ca ajunge maine cu urgent cargus ? Am experiente neplacute cu ei ( livrare in 4 zile etc..)

  16. #636 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Depinde de gradul de incarcare al curierilor. Deja nu mai tine de ei. Ei (comerciantii) si-au facut/isi fac treaba - mai departe...nah...perioada asta cu BF e nasoala

  17. #637 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Au același patronat, dar sunt magazine diferite, CUI diferit etc. Nu știu dacă au depozite comune. Dar nu contează, trăim entuziasmul.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  18. #638 SP
    Junior Member snodriva's Avatar
    well de asta ma tem, livrarea de 4 zile a fost intr-o perioada normala..

  19. #639 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Astazi trebuia sa imi ajunga Spiderman Miles Morales de la jocurinoi prin Cargus insa la status apare “reprogramare transportul urmator”, deci clar vine doar maine :’(

  20. #640 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Caut ce caut si tot la dna cu bac-ul imi fug ochii ! Nu mai bine ma duc la ea ? Scap mai ieftin !
    Attached Images Attached Images doamna-cu-bac-ul.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 404 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts