Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 324 of 404 FirstFirst ... 224 274 314 322 323 324 325 326 334 374 ... LastLast
Results 6,461 to 6,480 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6461 SP
    Member papichullooo's Avatar
    La mine s-a confirmat plata, dar am și sunat sa îi întreb. Mi-a trimis doamna de la telefon link nou de plată și s-a confirmat în două minute.
    P.S. pentru cine a scris mai sus de olx, consola chiar este cumpărată pentru un prieten.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6462 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    Eu zic sa stati linistiti. Am luat ps5 de la emag fara probleme

  3. #6463 SP
    Junior Member mardukro's Avatar
    mie mi-a venit mesaj ca plata a esuat, am mai dat o data reincearca plata, am bagat cardul din nou si a mers

    Acum zice pe site plata inregistrata si din ING au plecat banii, vedem maine daca ma cheama in showroom sa ridic consola

  4. #6464 SP
    Member eidos's Avatar
    Am prins!!!

  5. #6465 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    blana, eram la sala, spor la vanzari pe olx baietii, ce sa zic

  6. #6466 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Are cineva comanda procesata? Eu am plata acceptata si stiu ca de regula la comenzile emag, e instant si mail-u + sms cu comanda procesata.

  7. #6467 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Și eu am prins încă una,pentru un prieten al meu.As fi vrut sa anunț și aici dar sincer e foarte limitat timpul ca să comanzi consola,instalați telegram și căutați ps5 stock updates...multa bafta sa prindeți consola.

    ---------- Post added 11-06-2021 at 14:45 ----------

    Suna la emag si vorbește cu ei sa te asigur și la mine zicea ceva de comanda în procesare da am sunat la ei și au rezolvat

  8. #6468 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Au fost si digitale? A mai fabricat Sony vreo consola digitala in ultimele 3 luni mai bine zis?

  9. #6469 SP
    Member snk2's Avatar
    Trebuie sa iti trimita 2 mailuri diferite? Eu tin minte ca data trecuta cand am prins stoc la emag mi-au trimis doar un mail cu "Comanda inregistrata".

  10. #6470 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Și eu am primit confirmarea, am încă adrenalina la mai bine de o ora... PS5, ma omori... Și nu, nu va merge pe olx, nici pentru 6000, cine știe când mai prind ������

  11. #6471 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Pentru cei cu comenzi de ieri, la mine a predat-o curierului astazi

    ---------- Post added 11-06-2021 at 15:01 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Are cineva comanda procesata? Eu am plata acceptata si stiu ca de regula la comenzile emag, e instant si mail-u + sms cu comanda procesata.
    eu ieri cand am platit mi-a aparut statusul de plata acceptata dupa vreo 30 min - 1h. Pana atunci statusul a fost comanda plasata

  12. #6472 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    La mine tot " in drum spre showroom". Am sunat la ei si m-a pus in asteptare sa vorbeasca cu cine se ocupa de comenzile de PS 5 .Consolele cica sunt in tranzit si nu au sosit de la depozit . Te doare capul !

  13. #6473 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Am primit acum confirmare de livrare pe 12.06.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6474 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu, dar pe 14... Dar nah, tot e bine

  15. #6475 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Am primit acum confirmare de livrare pe 12.06.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Subscriu!
    12

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  16. #6476 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Poate contează că am genius...oricum este bine ai pe 14


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #6477 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu am Genius si sunt din Bucuresti si am dat comanda la si 15, dar nah, poate nu au fost procesate in ordine.

  18. #6478 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Deci au avut dreptate strainii ca vor face bundle cu ratchet....la noi au bagat console cu ocazia lansarii. E bine ca ati prins. Un lucru nu inteleg insa, vad persoane care au deja ps5 ( trag concluzia din discutii pe alte threaduri) si totusi tot mai dau comanda....sunt samsari si pe aici?

  19. #6479 SP
    Member Antiohh's Avatar
    ia uita-te si pe vanzarile de pe acest forum. se da XBOX series X cu 3000 lei in conditiile in care la ceva site din asta mare e 3100 lei.

    ,,Vand consola Xbox Seria X - sigilata,, e titlul postarii

  20. #6480 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    ...Un lucru nu inteleg insa, vad persoane care au deja ps5 ( trag concluzia din discutii pe alte threaduri) si totusi tot mai dau comanda....sunt samsari si pe aici?
    Sunt oameni, me included, care ajuta alti prieteni care nu au timp sa stea cu distill si alte dracovenii, dar totusi isi doresc o consola la pretul normal. Eu deja am ajutat cativa prieteni apropiati cu PS5 prins la pret normal.
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    ia uita-te si pe vanzarile de pe acest site. se da XBOX series X cu 3000 lei in conditiile in care la ceva site din asta mare e 3100 lei.

    ,,Vand consola Xbox Seria X - sigilata,, e titlul postarii
    Regulamentul zice foarte clar:
    3. Nu se permite postarea produselor la vanzare cu un pret mai mare decat cel oficial la momentul vanzarii! Pretul de referinta va fi cel mai mic pret afisat in magazinele din Romania (online sau retail).
    Din pacate, consola se gaseste doar la gamers.ro la 3100 lei sau mai scump prin alte parti, in rest nu exista stoc la pret mai mic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 324 of 404 FirstFirst ... 224 274 314 322 323 324 325 326 334 374 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts