Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 404 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast
Results 841 to 860 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #841 SP
    Manager paul's Avatar
    Incetati cu postarile monosilabice sau mesajele scurte, neinteresante. Avem chat pentru astfel de discutii:
    - ChatBox, jos, dupa forumuri: http://www.consolegames.ro/forum/forum.php
    sau
    - direct, full-page, ChatBox Full: Console Games - ChatBox

  2. #842 SP
    Junior Member Kornelo1980's Avatar
    Mai există cineva cu pre-comanda emag nelivrata (17 sept. 20:37)?
    Am încercat sa vorbesc cu ei, dar am dat peste una cu IQ "peste limită", care încerca să ma convingă ca sunt livrate in ordinea plasării.
    Attached Images Attached Images smartselect_20201119-070353_emag.jpg

  3. #843 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Neata, eu am comanda la fel ca si tine dar la ora 22:02. Nu livreaza nimic in ordinea plasarii... am 2 alti prieteni, amandoi cu comenzile dupa tine sau foarte aproape ca timp, nu tin minte exact. Unul are programare pt maine si celalalt cri cri.

    Oricum cei de la customer service eMag au mintit cu nerusinare ieri ca nici macar nu ar fi venit de la furnizor, absolut jalnic modul in care emag si-a tratat clientii.

  4. #844 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Si eu cu precomanda la emag, plasata la 21:15, apare programare sambata...

    Destul de dezamagit de ei, mai ales in conditiile in care altex/mediagalaxy trateaza lucrurile cu maxima seriozitate...data viitoare stiu de unde nu mai fac preorder




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #845 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Sunt foarte curios daca azi va avea emag console pe stoc avand in vedere ca pe facebook au zis ca onoreaza precomenzile in limita stocului disponibil.

  6. #846 SP
    Ede
    Junior Member Ede's Avatar
    Salut!

    Precomandat de la eMag pe 17, cu putin inainte de ora 21. Sunt din zona Brasov, in aceeasi situatie ca ceilalti colegi. ETA abia incepand de Luni.

    Sunt foarte dezamagit de eMag si cu ocazia asta in recenzie din partea mea vor fi "taxati". Putin ma intereseaza discutii de genul: "furnizorul nu a trimis la timp", "black friday" etc. Daca alte(x) companii pot, ar trebui sa depui un efort in plus sa onorezi livrarile, mai ales daca te numesti eMag.

    In fine, eu inca sper sa se trimita azi cu livrare maine dar slabe sanse. Felicitari celor care de astazi se vor bucura de noua consola!

  7. #847 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Subscriu si eu la ce a zis Ede, voi da cel mult 2 stele. Este absolut deplasat ca pentru un produs precomandat si platit integral de acum 2 luni sa nu stim ce se intampla cu ceea ce am comandat nici macar in ziua de lansare. Cu atat mai mult cand vedem ca se poate la magazine gen Altex/MediaGalaxy

  8. #848 SP
    Member iErvin's Avatar
    La fel. Comanda trimisa si platita inainte de 20:50 cu livrarea dupa 23 noiembrie. Pe cand comenzile de ieri ajung in cateva ore. Altex 1 Emag 0.

  9. #849 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    pe evomag a comandat cineva?

  10. #850 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Stati cuminti cu evomag, va rog eu. E cancerul online-ului romanesc.

    Evitati!

  11. #851 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    De pe orange a mai comandat cineva pana acum, ei cum sunt?

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  12. #852 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Orange sunt foarte ok, atat la garantie cat si la retur & alte probleme.

    Cel putin la mine totul a decurs foarte bine, de fiecare data.

  13. #853 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Mulțumesc! Doar de la ei și de la flanco mai pot sa iau cu cardul de cumpărături, și cum flanco nu a anunțat nimic..

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  14. #854 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Estimat livrare:
    Începând de Sâmbătă, 21 noiembrie 2020

    Astazi imi voi canaliza toata energia de care dispun sa fac reclama negativa la emag.
    Dupa ce mi se livreaza comanda, sterg contul si aplicatia de pe telefon.
    Sictir emag!

    Am primit XSX day one de la Gamers si astia mari retaileri nu sunt in stare sa onoreze precomanda la un produs oficial.

  15. #855 SP
    Member codpin's Avatar
    Mai mult timp sa te bucuri de series x!

    Eu la altex inca am status "predat la curier" de ieri. Nu a ajuns in depozit, deci probabil il primesc incepand de maine...

  16. #856 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Macar altexu v-a dat niste informatii, noi cu emagu majoritatea posturilor indica ca ne uitam in account pannel si ne apare doar plata inregistrata si estimare livrare. Si atentie la cuvantul Incepand...

  17. #857 SP
    Junior Member ReedV's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Mai mult timp sa te bucuri de series x!

    Eu la altex inca am status "predat la curier" de ieri. Nu a ajuns in depozit, deci probabil il primesc incepand de maine...
    Eu zic ca ajunge, la mine apare in depozitul local in zona mai indepartata a tarii.

  18. #858 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Mari magari astia de la emag. Asa e cand au monopol pe piata. Pot face manevre, iar numarul de persoane impactat nu le afecteaza cu nimic imaginea.
    Eu de asta evit sa cumpar de la ei, adica ei sa fie seller direct. Si mai ales sa si dai banii inainte. Esti la cheremul lor.

  19. #859 SP
    Member Ramon's Avatar
    Awb-ul meu de la altex curier intern e in livrare. Deci primim sigur azi in Bucuresti.

  20. #860 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by ReedV View Post
    Eu zic ca ajunge, la mine apare in depozitul local in zona mai indepartata a tarii.
    Eu am primit deja mail si mesaj ca astazi se va livra Spiderman de la jocurinoi, de consola nicio veste. Apare in depozitul curierului...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 404 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts