Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 404 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast
Results 861 to 880 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #861 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    eu m.am plictisit de refersh-uri la pagini sa prind si eu una si voi va faceti atatea griji daca ajunge sau nu in ziua asta

  2. #862 SP
    Junior Member ReedV's Avatar
    Doar Fan Courier sunt matinali cu SMS-urile in caz ca vrei sa schimbi adresa sau alte detalii. In rest de la Cargus SMS-urile sosesc pe la 10-11 in cazul meu, cu putin timp inainte de a livra.

  3. #863 SP
    Member Hazer's Avatar
    Curier Altex, primesc SMS: “Expedierea dvs. 101163758 a fost incarcata la curier. Altex.” Nu stiu daca asta inseamna ca a plecat in livrare sau nu, pe site-ul Altex inca scrie ca e in depozit.

  4. #864 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    Bună Dimineața,
    Se pare ca azi ajunge consola comandata la MediaGalaxy, are status din depozit Constanța spre destinatar.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  5. #865 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Curier Altex, primesc SMS: “Expedierea dvs. 101163758 a fost incarcata la curier. Altex.” Nu stiu daca asta inseamna ca a plecat in livrare sau nu, pe site-ul Altex inca scrie ca e in depozit.
    Da. Daca intri pe siteul altex la comanda ta, arata ca e in curs de livrare.

  6. #866 SP
    Junior Member dragoncrew's Avatar
    Buna dimineata!

    Va rog sa spuneti aici daca se actualizeaza vreun stoc al unui magazin. Poate prind si eu una

  7. #867 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Quote Originally Posted by dragoncrew View Post
    Buna dimineata!

    Va rog sa spuneti aici daca se actualizeaza vreun stoc al unui magazin. Poate prind si eu una
    De unde sa stim stocurile?

  8. #868 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Da. Daca intri pe siteul altex la comanda ta, arata ca e in curs de livrare.
    Nu, zice ca e inca in depozit. Poate nu s-a actualizat inca.

  9. #869 SP
    Junior Member dragoncrew's Avatar
    Nu avem de unde sa stim stocurile, dar macar avem confirmat sigur ca vor exista cateva la vanzare ramase dupa precomenzi.
    Daca se afla ceva ca s-au pus pe la emag / atx / mg / gamers / flanco / orange ...sa se posteze cat mai repede aici. La asta m am referit.

  10. #870 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Nu, zice ca e inca in depozit. Poate nu s-a actualizat inca.
    Am același SMS, și pe site are status de "Produse in curs de livrare". Mai încearcă cu refresh-ul, trebuie să primești comanda azi.

  11. #871 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Pentru cei cu emagu, daca va ajuta in vreun fel sa va creasca doza de optimism am primit urmatorul e-mail de la suport:

    ”Buna dimineata.

    Comanda va ajunge la dvs in intervalul 21.11-23.11” Eu aveam estimare livrare incepand cu 21.

  12. #872 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Quote Originally Posted by deputatu1 View Post
    Pentru cei cu emagu, daca va ajuta in vreun fel sa va creasca doza de optimism am primit urmatorul e-mail de la suport:

    ”Buna dimineata.

    Comanda va ajunge la dvs in intervalul 21.11-23.11” Eu aveam estimare livrare incepand cu 21.
    Respect 0 din partea Emag. La fel am si eu. E clar ca nu o sa mai cumpar chestii de la ei. Au fost prea magari.

  13. #873 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Vorba cuiva dintr-un reply anterior, stiu de unde NU mai fac precomanda alta data.

  14. #874 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Precomenzile la noi sunt de toata jena. Nu e doar cazul asta cu consola.

  15. #875 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Altex cu de a putut face treaba calumea si Emag nu.. care se mai si lauda ca e "cel mai mare si cel mai smecher magazin din romania si ca face totul pentru clientii sai"?

  16. #876 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Tocmai s-a updatat pagina de ps5 de la altex/media galaxy si acum scrie "Acest produs nu poate fi adaugat in cos individual."



    EDIT: Si mi-au sters consola din pagina de wishlist.

  17. #877 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Pe mine mau ținut cu banii blocați aproape 3 luni astia de la emag ka o comanda anulata

  18. #878 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    M-am lamurit de emag dupa precomanda la TLoU II. Multi l-au primit vineri, iar eu a trebuit sa ma feresc de spoilere tot week-endul

    Pentru consola am ales Altex si tocmai ce am primit mail de la cargus ca se livreaza azi.

  19. #879 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    si mie imi apare asa,cred ca incepe sa miste ceva

  20. #880 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Puneți un link va rog. Nu îmi apare nimic la căutare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 404 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts