Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 404 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1181 SP
    Junior Member Bodo02's Avatar
    https://altex.ro/playstation-5/pag/

    600 bucati cu disc si 60 digital.

  2. #1182 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Deci asa ar trebui sa arata la comanda confirmata integral:

    Îți mulțumim pentru comanda! Poti verifica oricand statusul comenzii tale in contul de client. Mai multe informatii despre comanda ta vei gasi in sectiunea Comenzi, din contul de client
    Plata dumneavoastra pentru comanda plasata pe http://www.altex.ro a fost aprobata (*Altex referinta comanda ATX00000XXXXXXX*, PayU referinta comanda XXXXXXXX). Acest e-mail reprezinta CONFIRMAREA de PLATA.

    Pune cineva si un model cu pentru precomanda?

  3. #1183 SP
    Junior Member Mayhem4401's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    La mine in email scria asa:

    Salut XXXXXX,

    Iti multumim pentru comanda cu numarul ATX00000XXXXXXX plasata pe Altex.ro

    Acesta este un mesaj automat prin care vrem sa te anuntam ca am inceput pregatirea comenzii tale. Mai jos gasesti si detaliile acestei comenzi.


    Sa ne reauzim cu bine,
    Echipa Altex

    din cate se intelege aici nu scrie nimic de tombola.. dar vine si email al 2-lea in care zice ca m-am inscris si la tombola.. Adevarat o formlare foarte ambigua!...
    La fel am primit si eu, si la fel nu era bannerul pe pagina produsului in momentul in care am dat 'adauga in cos' - nu 'precomanda'....acuma vedem, dar e tiganeala maxim faza asta, zic eu...

    Chestia ciudata este ca la comenzi inca imi apare cu 'Plata in asteptare' dar banii mi-au fost luati de pe card

  4. #1184 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Eu am incercat sa sun pe ambele numere de contact insa nu merge niciunul.

  5. #1185 SP
    Junior Member androi's Avatar
    60 Digital... cred ca mai bine imi iau banii inapoi de pe acum.

  6. #1186 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    60 digital.....am sansa porcului la taiere

  7. #1187 SP
    Member mladin86's Avatar
    primesti banii inapoi daca nu castigi ... ce tot atat ... scrie f clar ... nu va bagati sau anulati daca nu va convine!

    au facut f bine cu tombola altfel prindeau toti samsarii ! cel mai norocos sa castige ! da i cu bila! invarteste-o invarteste-o !

  8. #1188 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    N-o sa rezolve nimeni cu ANPC, relax avocat.net

  9. #1189 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Bodo02 View Post
    https://altex.ro/playstation-5/pag/

    600 bucati cu disc si 60 digital.
    Unde scrie ca atatea sunt disponibile pt tombola? In regulament nu vad.

  10. #1190 SP
    Member Otman's Avatar
    Uita-te la poza...

  11. #1191 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Totusi, vad ca nimeni nu aduce in discutie de stocurile putine pe care le-a dat Sony. Daca era stoc suficient, nu am fi fost in situatia asta. Tehnic, cu tombola toata lumea are o sansa egala sa prinda o consola, mai ales ca e o singura bucata per comanda cu plata in avans. Asa mai scapam si de scalperi.

  12. #1192 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Ar fi trebuit de mentionat asta cu numarul maxim de console si in regulamentul primit atunci cand dadeai comanda, nu dupa ce unii au dat o...

  13. #1193 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by Schultz View Post
    Totusi, vad ca nimeni nu aduce in discutie de stocurile putine pe care le-a dat Sony. Daca era stoc suficient, nu am fi fost in situatia asta. Tehnic, cu tombola toata lumea are o sansa egala sa prinda o consola, mai ales ca e o singura bucata per comanda cu plata in avans. Asa mai scapam si de scalperi.
    Poate dacă era făcut transparent și anunțat cu ceva timp înainte, sa site oamenii la ce se înhăma.nu ok sa ii păcălești pe oameni și sa le blochezi banii.

  14. #1194 SP
    Member bdevil's Avatar
    Clar trebuia pus stocul si-n regulament. La 60 de bucati mai bine jucam la 6/49. Nici nu am vazut stocul eu si am mers pe digital.

  15. #1195 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    primesti banii inapoi daca nu castigi ... ce tot atat ... scrie f clar ... nu va bagati sau anulati daca nu va convine!

    au facut f bine cu tombola altfel prindeau toti samsarii ! cel mai norocos sa castige ! da i cu bila! invarteste-o invarteste-o !
    E ilegal sa blochezi niste bani fara intentia reala de a livra un produs. Tombolele se fac pentru castiguri reale, fara taxe sau plati cerute de la oameni in avans. Exista o legislatie in acest sens...Daca ceri o plata in avans deja intra sub incidenta jocurilor de noroc iar asta nu mai este un mecanism de marketing. Altex ar trebui sa detin licenta pt a organiza jocuri de noroc si ma indoiesc ca face acest lucru.

  16. #1196 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Clar trebuia pus stocul si-n regulament. La 60 de bucati mai bine jucam la 6/49. Nici nu am vazut stocul eu si am mers pe digital.
    Pai se stia din septembrie ca digitale sunt ~10% world wide din totatul de console facute.

  17. #1197 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Se stia nu se stia, trebuia sa se mentioneze, intelegi ce zic? Fairness.

  18. #1198 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Aia e, bafta la tombola.

  19. #1199 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    eu sper sa castig, daca nu, oricum tot aia e, nu e ca si cum la alti furnizori sunt mii de stocuri si avem alte optiuni. asadar, calmati-va tatele si bafta!

  20. #1200 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by Schultz View Post
    Totusi, vad ca nimeni nu aduce in discutie de stocurile putine pe care le-a dat Sony. Daca era stoc suficient, nu am fi fost in situatia asta. Tehnic, cu tombola toata lumea are o sansa egala sa prinda o consola, mai ales ca e o singura bucata per comanda cu plata in avans. Asa mai scapam si de scalperi.
    SONY e vinovat ! Altex a facut f bine ce a facut!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 404 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts