Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 404 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1221 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    mai exista comenzi cu statusul “comanda confirmata integral” vs. “precomanda confirmata integral” printre cei care au dat bani azi pe o consola de la altex? eu am statusul cu precomanda, un amic care a luat ceva mai repede are statusul cu “comanda”.

  2. #1222 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Corect pe dracu. Corect era sa imi apară mare si clar ca plătesc o ȘANSĂ sa cumpăr inainte sa achit comanda. Corect era sa scrie in titlul produsului ca e tombolă. 2500 in România e o suma destul de mare incat sa nu merite sa ti-o blochezi pt asta.

    Eu ce sa mai zic ca am blocat 5000? Si mai si scrie ca doar o dată te poți înscrie pt o consolă. Deci e fix pix ca le-am dat banii.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  3. #1223 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    plata comanda imi apare si mie

  4. #1224 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Si pentru cei care mai spuneti ca e corect imaginati-va ca de maine orice comanda pe care o faceti online se transformă în tombolă dupa ce platiti. Ba si la magazin sa fie la fel, după ce va i-a vânzătoarea banii sa iti zică că te striga ea daca ai castigat tombola la pâine.

  5. #1225 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Nici mie nu mi se pare corect absolut deloc. Stiu, unii iau in deradere ca am mentionat ANPC (precum au facut-o si altii). Dar sincer, ma simt inselat. M-am bucurat enorm, am crezut ca am reusit sa cumpar consola. 5 minute mai tarziu, citind pe forum, dezamagirea mea a fost enorma.
    Da, probabil ANPC nu poate face nimic, eu doar o sa imi recuperez banii blocati si aia e. Dar mie nu mi se pare corect, legal, ceea ce au facut ei aici.
    Si da, inteleg ce a vrut sa faca Altex, nici eu nu sunt de acord cu samsarii care vand la suprapret pe olx, dar informatia trebuia transmisa. Nu ca dam un bani sa particip la o tombola cand apas Cumpara.

  6. #1226 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    ai dreptate ce spui , dar pana la urma nu te-a obligat nimei sa o comanzi si sa participi la tombola. Daca avem noroc bine daca nu aste e viata nu se termina aici.

  7. #1227 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Tu nu intelegi ca noi cand am facut comanda nu zicea de nici o tombola? Era in stoc. Dupa ce au luat banii au trimis mail cu tombola. Noi am crezut ca il cumparam nu ca participam la loto 6 din 49.

    Quote Originally Posted by sica46 View Post
    ai dreptate ce spui , dar pana la urma nu te-a obligat nimei sa o comanzi si sa participi la tombola. Daca avem noroc bine daca nu aste e viata nu se termina aici.

  8. #1228 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Noi am comandat un produs, nu intrare la tombola. Pe langa asta, in primele 5 minute nu a fost nicio informatie despre tombola. Deci despre ce vorbim?

  9. #1229 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Hai sa ne strangem mai multi si sa incercam sa facem ceva, macar sa ne primi drepturile.

  10. #1230 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by cecil-the-frog View Post
    mai exista comenzi cu statusul “comanda confirmata integral” vs. “precomanda confirmata integral” printre cei care au dat bani azi pe o consola de la altex? eu am statusul cu precomanda, un amic care a luat ceva mai repede are statusul cu “comanda”.
    Mie imi arata comanda confirmata integral. Am dat comanda la 17:49, foarte devreme.

  11. #1231 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    scuza-ma atunci. am crezut ca stiati deja de tombola. Atunci va dau perfecta dreptate si nu a fost corect cum au procedat , dar poate o sa ia in calcul faptul ca voi ati comandat inainte de a se anunta tombola si o sa fiti cumva o prioritate pentru ei

  12. #1232 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Mie imi arata comanda confirmata integral. Am dat comanda la 17:49, foarte devreme.
    Eu am facut plata la 17:53, imi apare confirmata manual. Am primit un singur mail, cel de confirmare a platii, primit de la PayU. Alt mail, de confirmare a comenzii sau a tombolei nu am primit nici acum.

  13. #1233 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    eu am primit 3 mailuri de la ei

  14. #1234 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Salutare. E cineva pe aici care a reusit sa prinda stoc la Orange? Voi aveti vreun estimat de livrare?

  15. #1235 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by sica46 View Post
    eu am primit 3 mailuri de la ei
    Eu am primit chiar 4 emailuri

  16. #1236 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by jasyle View Post
    Salutare. E cineva pe aici care a reusit sa prinda stoc la Orange? Voi aveti vreun estimat de livrare?
    nu am prins dar e 3-5 zile lucratoare

  17. #1237 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Haha, a inceput lumea sa le lasa recenzii de o stea si sa se planga in comentarii, iar Altex le sterge

  18. #1238 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    si niciunul in care e mentionata tombola?

  19. #1239 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    cu statusul “precomanda confirmata” mai sunt oare?

  20. #1240 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    nu am prins dar e 3-5 zile lucratoare
    Buna,...
    Multumim pentru alegerea ta! In curs de 5 zile lucratoare dorim sa livram comanda ta. Am verificat in baza de date si aceasta a intrat in procesare deja, urmand ca in momentul in care aceasta va fi preluata de curier, sa primesti notificare. Amanunte despre AWB vor fi disponibile doar atunci cand comanda ta va fi preluata de firma de curierat. Nu avem posibilitatea sa verificam noi detalii, insa colegii de la Serviciul Clienti, in urma apelului tau la numarul 300 (gratuit, din reteaua noastra) sau 0374300300 (tarif normal din orice retea), iti vor putea furniza date despre AWB. Te-am mai putea ajuta si cu alte informatii, te rugam frumos?
    Ioana - Orange Facebook Team

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 404 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts