Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 404 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1481 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Deci am avut dreptate


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1482 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Deci am avut dreptate


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, Mersi mult !

  3. #1483 SP
    Junior Member mwscoofield's Avatar
    Cei care ati nimerit PS5-ul de pe Orange, ati primit AWB prin email, sau doar un link unde scrie "in curs de livrare" ?
    Sunt din Oradea, si astept cu nerabdare

  4. #1484 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    @Androi , sa o folosești cu plăcere, ce joci prima data.Au ghost la reducere pe psn

  5. #1485 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu mie, celor de la Orange sa le multumiti. Sincer, nu ma asteptam sa ajunga atat de repede iar un retailer mare ca emag, sa-si bata joc de clienti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1486 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by mwscoofield View Post
    Cei care ati nimerit PS5-ul de pe Orange, ati primit AWB prin email, sau doar un link unde scrie "in curs de livrare" ?
    Sunt din Oradea, si astept cu nerabdare
    Nu, i-am stresat eu pe toți azi, inclusiv pe soțul meu.
    Da telefoane la orange pt awb și la fan pt nr curierului

  7. #1487 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    @Androi , sa o folosești cu plăcere, ce joci prima data.Au ghost la reducere pe psn
    Am incercat mai intai Astrobot, e superb ce pot sa zic Acum s-a instalat Demons Souls si apoi o sa incerc si Ghost, trebuie sa imi transfer salvarile. Merge de minune so far, fara erori sau coil whine.

  8. #1488 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Quote Originally Posted by mwscoofield View Post
    Cei care ati nimerit PS5-ul de pe Orange, ati primit AWB prin email, sau doar un link unde scrie "in curs de livrare" ?
    Sunt din Oradea, si astept cu nerabdare
    Am primit un e-mail astazi care continea AWB-ul, dar am sunat la Fan si nu a fost inca ridicat coletul de la Orange. Inainte sa il primesc pe e-mail am sunat la Orange si m-a ajutat o tipa de treaba cu mai multe informatii, inclusiv AWB. Poti incerca sa suni, sa vezi care e statusul.

  9. #1489 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by androi View Post
    Am incercat mai intai Astrobot, e superb ce pot sa zic Acum s-a instalat Demons Souls si apoi o sa incerc si Ghost, trebuie sa imi transfer salvarile. Merge de minune so far, fara erori sau coil whine.
    Super!! Sper sa avem și restul norocul tău
    Deși, nu ar trebui sa țină de noroc la 2500

  10. #1490 SP
    Junior Member mwscoofield's Avatar
    Quote Originally Posted by jasyle View Post
    Am primit un e-mail astazi care continea AWB-ul, dar am sunat la Fan si nu a fost inca ridicat coletul de la Orange. Inainte sa il primesc pe e-mail am sunat la Orange si m-a ajutat o tipa de treaba cu mai multe informatii, inclusiv AWB. Poti incerca sa suni, sa vezi care e statusul.
    Mersi!
    Am trimis un mail pe adresa lor de contact, si astept sa imi raspunda!
    Can't wait

  11. #1491 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Nu mie, celor de la Orange sa le multumiti. Sincer, nu ma asteptam sa ajunga atat de repede iar un retailer mare ca emag, sa-si bata joc de clienti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ți-e ca ne-ai spus ca totul se rezolva, devenisem cam agitati după toate poveștile astea ..
    Da, și eu am fost surprinsă....de Altex,EMAG,.....in veci nu as fi crezut ....de vise rele

  12. #1492 SP
    Junior Member dude_rocks's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Nu, i-am stresat eu pe toți azi, inclusiv pe soțul meu.
    Da telefoane la orange pt awb și la fan pt nr curierului
    Sunt curios ce status aveai la comanda cand ai sunat. Eu am "aprobata", iar cand am sunat mi s-a spus ca Luni, 23 noiembrie, va fi expediata, si ca atunci primesc AWB. Sa mai insist oare?

  13. #1493 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by dude_rocks View Post
    Sunt curios ce status aveai la comanda cand ai sunat. Eu am "aprobata", iar cand am sunat mi s-a spus ca Luni, 23 noiembrie, va fi expediata, si ca atunci primesc AWB. Sa mai insist oare?
    Well, azi dimineața aveam cum e in prima poza, apoi mi-au trimis mesaj ca ajunge luni și la o ora și după s-a schimbat și apărea ca e la curier in livrare.Atunci am primit mesaj ca se livrează azi.Apoi am sunat eu sa afli awb ul și nr curierului.
    Attached Images Attached Images a9f767eb-1f7a-4853-b7e3-9a867c57d770.jpeg

  14. #1494 SP
    Junior Member dude_rocks's Avatar
    Am inteles. Multumesc. Atunci, ramane sa ma pregatesc psihic in weekendul asta pentru luni-marti cand va ajunge in final

    Buying a PS5 was the Dark Souls of console buying.

  15. #1495 SP
    Junior Member drix's Avatar
    Vad ca Altex au scos banner-ul de pe home cu "tombola" magica. Poate au intrat pe fir cei de la ANPC sau ONJN?

  16. #1496 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    au bagat unul mai detaliat putin pe pagina produsului

  17. #1497 SP
    Junior Member drix's Avatar
    Probabil l-au scos pe cel de pe home in speranta de a mai incetini fluxul de inscrieri la tombola, ala fiind cel mai vizibil oricui intra pe site. Tare am impresia ca sunt minim cateva mii deja inscrisi.

  18. #1498 SP
    Member adin33's Avatar
    Este în stoc la eMAG vândută de gamesline la un preț pe măsură 7000 lei

  19. #1499 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Având în vedere numărul record de comenzi pentru PlayStation 5 și pentru a menține un echilibru în ceea ce privește șansele de câștig, vom sista procesul de înscrieri în cadrul campaniei “Rezervă-ți locul în marea tombola PS5", mâine, 21 noiembrie, începand cu la ora 17.00. Anunțarea câștigătorilor se va realiza, conform regulamentului campaniei, pe 25 noiembrie.
    zice Altex

  20. #1500 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by dude_rocks View Post
    Am inteles. Multumesc. Atunci, ramane sa ma pregatesc psihic in weekendul asta pentru luni-marti cand va ajunge in final

    Buying a PS5 was the Dark Souls of console buying.
    Scary accurate!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 404 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts