Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 404 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1521 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si eu am comanda confirmata integral plasata la 17:52 si nu am primit nimic.

  2. #1522 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Nici la mine nu a ajuns email de care vuieste pe fb la altex, ma refer la cel cu retragerea cel cu linkul. Vad ca mai toti care au pana in 18/;30 comanda data nici unu nu l-a primit.. Tu ?
    Eu nu m-am bagat la asa ceva. Nu as fi putut din principiu.
    S-a bagat un prieten dar nu am idee daca a primit vreun mail de genu.

  3. #1523 SP
    Junior Member Samael's Avatar
    Asa.. mi-am facut si eu cont ca urmaresc threadul asta de ieri. Am tot incercat si eu sa-i explic baiatului de la altex romania ca noi, cei cu comenzi intre 17:50 si 18:00 nu am primit nici un fel de mail de anulare, si pana la urma mi-a dat restrict Confirm si eu ca suntem cel putin inca 3 care nici nu stim daca suntem inclusi in tombola sau nu.

  4. #1524 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    17:50 nu se putea adăuga în coș. In jur de 17:59 a fost startul. Eu am email de confirmare la 18:00, eram live spamam butonul de adaugă în cos

  5. #1525 SP
    Junior Member Samael's Avatar
    Am confirmarea pe mail, exact ora 17:50 comanda efectuata.

  6. #1526 SP
    Junior Member iloveme's Avatar
    Desi urmaresc de ieri dimineata acest thread, am zis sa imi fac un cont special sa zic ca si eu am luat de la altex cand era In stoc, cand nu zicea absolut nimic de tombola , nici un banner, nici un regulament, nimic .

    Mailul de confirmare "Inregistrare comanda Altex ATX0000023xxxxx" l-am primit la ora 17:52 . Nu am zis nimic ieri cand am vazut ca au fost tot felul de discutii contradictorii intre userii care nu au inteles ca noi nu am stiut ca ne bagam la o tombola, nici nu am aruncat cu rahat in altex, raman frumos inscris la tombola si asta e ; dar cand am citit acum la altex pe facebook dume de rahat cum ca am fost informati de la inceput si ca ei nu controleaza internetul / cum randeaza browserele e o mega nesimtire.

  7. #1527 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    Quote Originally Posted by Dell 17 View Post
    Și ce termen de livrare aveai în aplicație?

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
    20 noiembrie

  8. #1528 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Bun, acum sper ca se vor linisti spiritele. Presupun ca mai ramane varianta OLX pentru cei cu banii... blocati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mi-a luat ceva timp, m-a furat peisajul asta de jos
    Attached Images Attached Images a25faa1d-9e98-4d4f-846d-4c677dba927c.jpeg

  9. #1529 SP
    Member dragosbc's Avatar
    Care a mai primit mail similar de la altex
    Comanda facuta atunci la 17:50
    Comanda confirmata
    N am primit mail legat de anularea comenzii de la tombola
    Attached Images Attached Images 2532b1dc-1ad4-46f0-af76-e86d570849df.jpeg

  10. #1530 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by iloveme View Post
    Desi urmaresc de ieri dimineata acest thread, am zis sa imi fac un cont special sa zic ca si eu am luat de la altex cand era In stoc, cand nu zicea absolut nimic de tombola , nici un banner, nici un regulament, nimic .

    Mailul de confirmare "Inregistrare comanda Altex ATX0000023xxxxx" l-am primit la ora 17:52 . Nu am zis nimic ieri cand am vazut ca au fost tot felul de discutii contradictorii intre userii care nu au inteles ca noi nu am stiut ca ne bagam la o tombola, nici nu am aruncat cu rahat in altex, raman frumos inscris la tombola si asta e ; dar cand am citit acum la altex pe facebook dume de rahat cum ca am fost informati de la inceput si ca ei nu controleaza internetul / cum randeaza browserele e o mega nesimtire.
    Nu numai ca nu exista nimic de genul, dar si in mail venit mi-a confirmat comanda etc, dupa a venit alt mail cu tombola. Si eu cred ca asta cu prea multi inscrisi e vrajeala, s-au speriat de ANPC. Oricum nu trebuie incurajat astfel de practicim, vrei sa faci o astfel de tombola o anunta inainte, omul e informat de ea si etc. Singura solutie pe langa plangere ANPC e sa nu mai cumparai produse de la ei, poate astfel invata sa respecte clientul. Si cand or sa planga ei dupa clienti ca nu mai au vanzari sa vezi ce le dispare aroganta.

  11. #1531 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    si la mine a fost f ciudat,am comandat la 17:54,totul a parut ca e o comanda normala,iar astazi am primit mail in care sa imi recomande accesorii pt consola comandata,nicidecum ceva legat de tombola,dar ar fi absurd sa cred ca as primi consola normal in baza chestiei asteia

  12. #1532 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by Samael View Post
    Asa.. mi-am facut si eu cont ca urmaresc threadul asta de ieri. Am tot incercat si eu sa-i explic baiatului de la altex romania ca noi, cei cu comenzi intre 17:50 si 18:00 nu am primit nici un fel de mail de anulare, si pana la urma mi-a dat restrict Confirm si eu ca suntem cel putin inca 3 care nici nu stim daca suntem inclusi in tombola sau nu.
    frate, eu am email de la ei la 17:49 pt comanda, deci nu cred ca e adevarat ce zici.

  13. #1533 SP
    Junior Member Samael's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    frate, eu am email de la ei la 17:49 pt comanda, deci nu cred ca e adevarat ce zici.
    Cred ca ai citit gresit ce-am scris, am zis ca nu am primit mailul de anulare, cel trimis azi.

  14. #1534 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Salut!

    Oare daca s-au generat factura si garantia la PS5, sunt sanse sa vina mai repede? Pe aplicatie, scrie “livrare incepand de luni”. Despre eMag vorbesc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1535 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Salut!

    Oare daca s-au generat factura si garantia la PS5, sunt sanse sa vina mai repede? Pe aplicatie, scrie “livrare incepand de luni”. Despre eMag vorbesc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cand a aparut factura in cont? Am primit factura la 16 dar nu s-a miscat nimic.

  16. #1536 SP
    Junior Member skillfreak777's Avatar
    Salut !
    Sunt printre cei care au dat comanda inainte sa apara banner si acele bife pentru tombola . (17:54)
    Am primit decât mailul de confirmare a comenzii si cel cu tombola .
    Pe altex imi apare "confirmat manual"
    Sincer nu stiu daca sunt înscris sau nu ...
    Nu am primit astazi nimic de la ei.
    Mai este cineva in situatia mea ?
    Suntem înregistrați sau nu ?
    Attached Images Attached Images screenshot_20201120-233109_chrome.jpg screenshot_20201120-232913_gmail.jpg smartselect_20201120-232931_gmail.jpg screenshot_20201120-233005_gmail.jpg

  17. #1537 SP
    Junior Member iloveme's Avatar
    Quote Originally Posted by skillfreak777 View Post
    Salut !
    Sunt printre cei care au dat comanda inainte sa apara banner si acele bife pentru tombola . (17:54)
    Am primit decât mailul de confirmare a comenzii si cel cu tombola .
    Pe altex imi apare "confirmat manual"
    Sincer nu stiu daca sunt înscris sau nu ...
    Nu am primit astazi nimic de la ei.
    Mai este cineva in situatia mea ?
    Suntem înregistrați sau nu ?
    Si mie la fel imi apare, Confirmat manual, acelasi emailuri . Parerea mea este ca suntem inregistrati . Is curios daca ne poate zice cineva ce are precomanda ce fel de statusuri ii apar in site ?

  18. #1538 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by Staticrzr View Post
    17:50 nu se putea adăuga în coș. In jur de 17:59 a fost startul. Eu am email de confirmare la 18:00, eram live spamam butonul de adaugă în cos
    Eu am email de confirmare de la 17:49, nu stiu cum zici tu ca la 17:50 nu se putea adauga in cos.

    ---------- Post added 21-11-2020 at 00:01 ----------

    Mie imi apare confirmat integral. Oare ce sa insemne.

  19. #1539 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    Comanda anulata, GG

  20. #1540 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Cei care aveti comanda la Orange... V-a trecut de "Expeditia a fost preluata de catre Fan Courier.." ? Adica prima bulina din AWB ? Ca la mine e in acelasi stadiu de la 11 dimineata..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 404 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts