Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 404 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1541 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Eu am email de confirmare de la 17:49, nu stiu cum zici tu ca la 17:50 nu se putea adauga in cos.

    ---------- Post added 21-11-2020 at 00:01 ----------

    Mie imi apare confirmat integral. Oare ce sa insemne.
    Ciudat, poate din cauza că eu am comandat de pe.mediagalaxy. înjurăm și apăsăm pe butonul de adaugă în coș, a durat asta timp de 4-5 min până a mers. Am crezut că s-a întâmplat așa la toată lumea. Poate diferența a fost că eu am fost pe siteul Mediagalaxy??

  2. #1542 SP
    Junior Member zvyper's Avatar
    Pentru cei care au prins la Orange- credeti ca exista vreo sansa sa livreze azi (sambata)? Nu am primit AWB-ul nicaieri inca asa ca am dat un mail la CC Orange pt a-l solicita.

  3. #1543 SP
    Member dragosbc's Avatar
    Quote Originally Posted by zvyper View Post
    Pentru cei care au prins la Orange- credeti ca exista vreo sansa sa livreze azi (sambata)? Nu am primit AWB-ul nicaieri inca asa ca am dat un mail la CC Orange pt a-l solicita.
    Intra la orange pe site
    Vorbeste cu robotelul cere un consultant te redirectioneaza le veri awb te suna pt confirmare si gata

  4. #1544 SP
    Member ExocrathX5's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Aparent la Altex puteți comanda PS5 cei care nu ați apucat la precomenzi... scrie că disponibil din 25.11.2020. Mult succes!

    https://altex.ro/console-ps5/cpl/

    Edit: Aparent este un topic deschis și de fapt nu se pot comanda de pe linkul de mai sus. Se poate șterge! Mulțumesc!

  5. #1545 SP
    Junior Member zvyper's Avatar
    Ok, dar se poate oare livra azi totusi?

  6. #1546 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Abia astept sa treaca isteria asta cu lansarea. Zici ca a aparut aparatul care vindeca orice boala si readuce tineretea. Sa se vanda pe OLX la 6000 de lei si posibil sa fie si oameni care sa cumpere...? Sa se organizeze tombole cu sansa de a o cumpara doar??? Dupa ce se calmeaza lucrurile, cine e rational si normal la cap o sa vada avantajele si beneficiile reale in a detine cutia asta magica, care o sa fie pe toate rafturile ca doar nu e facuta din metal ultra rar, de pe meteoritii cazuti pe Jupiter.

  7. #1547 SP
    Junior Member Zephyr's Avatar
    Colegii care au facut comanda la Flanco, aveti vreo noutate? La mine spune ca este in depozitul curierului

  8. #1548 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Zephyr View Post
    Colegii care au facut comanda la Flanco, aveti vreo noutate? La mine spune ca este in depozitul curierului
    Mie imi zice ca e in curs spre livrare, daca apare in depozit cred ca e la tine in depozitul local. Suna la depozit vezi daca o aduc ei sau sa mergi la depozit dupa ea
    Si depinde unde te uiti, daca te uiti la Flanco pe site si mie apare doar in depozit, daca te uiti pe sms-ul primit cand ai facut comanda sau pe SameDay apare in curs spre livrare.

  9. #1549 SP
    Junior Member Zephyr's Avatar
    Pe sms imi spune ca e tot in depozit, ajuns de dimineata la 7. Poate se modifica mai tarziu

  10. #1550 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Zephyr View Post
    Pe sms imi spune ca e tot in depozit, ajuns de dimineata la 7. Poate se modifica mai tarziu
    Da da, eu zic ca iti ajunge azi stai linistit, astepti vreo 2 ore daca nu, suni si mergi la depozit dupa consola, eu acuma am primit sms ca imi ajunge comanda

  11. #1551 SP
    Junior Member The Shining's Avatar
    A ajuns si la mine consola de la Orange acum 30 minute.
    Ieri au ajuns castile si Spider-Man de la eMag.

    Good job Orange!

  12. #1552 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    La mine tot in depozitul curierului din orasul in care stau e si cea de lanorange si cea de la flanco

  13. #1553 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Azi ajunge si la mine de la Flanco, s-au miscat relativ chiar bine, avand in vedere ca ei ziceau ca pleaca abea de luni/marti , cine mai are la Flanco sa se uite la AWB e posibil sa ajunga la toata lumea care a dat de acolo.

  14. #1554 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Acum m-a sunat baiatul de la sameday, azi ajunge cel de la Flanco. Sper ca si cel de la Orange tot azi, ca am un cadou de facut

  15. #1555 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Citisem la un baiat pe un grup ca exista ceva probleme cu cablul de net din ce-a citit el, a patit cineva ceva cu cablul ? Ca pe WIFI n-as sta ca merge foarte naspa

  16. #1556 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Cred ca mai bine cauti problema asta pe reddit. Sigur gasesti acolo sfaturi despre ce sa faci

  17. #1557 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    Orange a livrat azi dimineata la mine consola

  18. #1558 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Era vorba de probleme doar cand transferi contul si jocurile de pe 4 pe 5 folosins LAN. Eu asa am citit. In rest, pt internet poti folosi liniștit cablul

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  19. #1559 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Daca nu mai am consola de PS4, e de ajuns doar sa imi pun contul de PSN si sa am jocurile si ce mai este pe el sau trebuie transferat printr-o metoda? Nu am citit nimic pana acum, daca s-a mai pus intrebarea imi pare rau pentru ea.

  20. #1560 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu e nevoie sa ai consola. Te loghezi cu contul si ai acces la tot ce ai avut pe el.
    Transferul e avantajos pt ca durează mai puțin decât sa descarci din nou jocurile pe care le aveai instalate pe 4.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 404 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts