Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 404 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1961 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    https://www.shopto.net/en/search/?in...2e0c7a5d0f40ab

    Doar varianta digitala cu extracontroller...delivery in ro cu dpd costa 17 eur

  2. #1962 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by andruschivitza View Post
    Salut baieti,sunt interesat sa achizitionez si eu o consola ps5 digital sau ps5 cu disc.
    Exista vreun loc de unde pot sa cumpar vreo consola,din Romania sau din afara?
    Aveti idee cand vor reveni pe stoc?
    Momentan nu ai de une sa o cumperi. Ar trebui sa "revina in stoc" (orice intelege Sony prin asta, ca le e lene sa dea numere concrete) pana la finalul anului. Daca revine tot asa cu 500 de bucati in bataie de joc la Altex, mai bine sa nu revina deloc.

  3. #1963 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar
    Nu cumparati sub nici o forma de la quickmobile , din experienta proprie va zic ca nu onoreaza garantia , am avut o pereche de casti care s-au defectat , am sunat sa solicit garantia si nu am rezolvat nimic , au zis ca e vina mea ca s-au defectat , eu le-am scapat etc . Era defapt o problema de noise canceling clar defect cu care nu am avut nimic de a face . Doar cu ajutorul ANPC am obtinut inlocuirea lor , dar cu asteptat aprox 1 luna sa imi raspunda cei de la ANPC , dupa care inca 1 luna pana mi le-au inlocuit . Nu va apropiati de quickmobile , mai ales cand vine vb de un hardware nou de care nu se stie ce defecte il asteapta .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1964 SP
    Member iionut's Avatar
    Stie cineva ceva de astia: https://www.techinn.com/en/Playstation-5/lp-92 ?

  5. #1965 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Scrie ca iti livrează la jumatea lui Februarie. Tre sa stii mai multe?

  6. #1966 SP
    Member Para81's Avatar
    eu unul nu prea am incredere in site-ul asta. oricum pana atunci sigur apare la noi din nou.

  7. #1967 SP
    Junior Member Redefine07's Avatar
    Februarie ii cel mai sigur ca ne vom lua si noi consola , pana atunci ne jucam ce avem asta e sper sa ramana cu ele aia de pe OLX !

  8. #1968 SP
    Junior Member adisef's Avatar
    https://rmag.eu/console/288701-conso...ource=price-ro

    alt site cu acelasi termen: februarie

  9. #1969 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Din ce am vazut, Sony a pregatit 10 milioane pentru anul asta, primele 5 mil. de console au fost terminate prin septembrie si trebuiau sa fie pentru lansare si sarbatori, iar din a doua jumatatea a lui decembrie, vor incepe sa bage si celelalte 5 mil de console treptat.

  10. #1970 SP
    Member smits's Avatar
    Quote Originally Posted by Adriaan View Post
    Din ce am vazut, Sony a pregatit 10 milioane pentru anul asta, primele 5 mil. de console au fost terminate prin septembrie si trebuiau sa fie pentru lansare si sarbatori, iar din a doua jumatatea a lui decembrie, vor incepe sa bage si celelalte 5 mil de console treptat.
    Is curios cei din ro ce batch au primit, nu primul din cate am inteles.

  11. #1971 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Toata lumea a primit din primul batch pana acum.

  12. #1972 SP
    Member smits's Avatar
    thanks, good to know

  13. #1973 SP
    Junior Member Leeroy's Avatar
    Quote Originally Posted by Adriaan View Post
    Din ce am vazut, Sony a pregatit 10 milioane pentru anul asta, primele 5 mil. de console au fost terminate prin septembrie si trebuiau sa fie pentru lansare si sarbatori, iar din a doua jumatatea a lui decembrie, vor incepe sa bage si celelalte 5 mil de console treptat.
    Se pare ca Sony au taiat productia cu 4 milioane de console mai putin, deci vor iesi mai putine console, planul original era de 15m console pana pe 31.Mar.2021, acum vor fii doar 11m console.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  14. #1974 SP
    Junior Member Leeroy's Avatar
    Intrebare stupida, vom avea stocuri in Decembrie de ps5 ?

  15. #1975 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Este cineva pe olx cu ps5 cu disk la 2100 negociabil. Daca e cineva care chiar isi doreste consola, e un pret okey zic eu

  16. #1976 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Este cineva pe olx cu ps5 cu disk la 2100 negociabil. Daca e cineva care chiar isi doreste consola, e un pret okey zic eu
    Ala ori este "ciordales", ori este cutie cu pietre in ea, ori este o clona ceva. Probabil daca-l suni si ii spui ca vrei sa il vezi, iti zice: "da boss, dar inainte sa-l desfaci sa vezi ce e in cutie, mi dai banii"

  17. #1977 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by petersagan View Post
    Ala ori este "ciordales", ori este cutie cu pietre in ea, ori este o clona ceva. Probabil daca-l suni si ii spui ca vrei sa il vezi, iti zice: "da boss, dar inainte sa-l desfaci sa vezi ce e in cutie, mi dai banii"
    Merita sunat, pentru cei ce nu au prins consola. Si pana la urma daca trimite cu un curier in tara, faci plata ramburs cu deschidere colet si aia e. Binenteles daca nu doreste , probabil ca e o combinatie

  18. #1978 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Ori a gresit pretul, ori ceva e foarte fishy acolo. Nu specifica in anunt, dar ca imagine are varianta cu disc. Iar o vinde mai ieftin decat pretul recomandat de producator, iar pe deasupra mai e si negociabil

  19. #1979 SP
    Member Para81's Avatar

  20. #1980 SP
    Junior Member Leeroy's Avatar
    A cumparat cineva de aici ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 404 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts