Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 353

Thread: God of War: Ragnarök

  1. #201 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Si mie imi place Skill Up. Nu sunt de acord mereu cu ce zice, dar hei, toti avem dreptul la o parere. Important e sa relateze cat mai complet si cat mai multe elemente ale jocului fara sa fie plictisitor. Ceea ce mi se pare ca reuseste.

  2. #202 SP
    Junior Member bastardpig's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Mda, și pe urma în Mesopotamia, Japonia, la azteci, ca vorba aia, precedentul e creat deja... QuetzalKratos
    Nu o sa fie God of War ca Assassins Creed.

    Poate ca Mario.

    Pana la urma traim in capitalismul corporatist, competitia e mai dura si Sony trebuie sa faca bani din personaje vechi si nostalgie. Cat timp scot jocuri bune si Kratos e un personaj care imi place, nu vad de ce sa nu continue franciza inca 40 ani (cat o sa implineasca Mario in 2023) sau 30 ani cat o sa faca Lara Croft in 2026.

    Nu m-ar surprinde sa vedem un Uncharted 5 cu Nathan in postura de tata la 50 ani, aventurandu-se cu copilul sau.
    Daca ar fi dupa mine, as face un joc Witcher cu Geralt, Hitman cu Agent 47 sau Deus Ex cu Adam Jensen la 5 ani distanta. Uita-te la Activision, face reboot la MW cu Captain Price in univers paralel.

    Pana la urma, poti sa creezi un personaj mai tare decat Kratos , Mario sau oricare personaj emblematic care sa fie original si placut de clienti?
    Au incercat Activision cu Call of Duty si EA cu Mass Effect sa renunte la vechile personaje. Au iesit niste jocuri catastrofale de care nimeni nu mai vrea sa-si aduca aminte si acum se intorc la vechile personaje.

  3. #203 SP
    Junior Member Picuic's Avatar
    Salutare,


    Are cineva de gand sa-si cumpere Jotnar Edition? si daca da, ar dori cineva sa se desparta de setul de zaruri contra cost?

    Mersi!

  4. #204 SP

  5. #205 SP
    Manager paul's Avatar
    Long read interview despre sistemul de animatii:
    Quote Originally Posted by Eurogamer
    [...] Sony's Santa Monica Studio also kindly offered up its wonderfully insightful animation director, Bruno Velazquez, for a chat. [...]
    Moving Kratos: A deep dive into God of War Ragnarök's animation
    Attached Images Attached Images gowr_preview_screenshot_09.jpg gowr_preview_screenshot_08.jpg gowr_preview_screenshot_07.jpg gowr_preview_screenshot_06.jpg gowr_preview_screenshot_05.jpg gowr_preview_screenshot_04.jpg gowr_preview_screenshot_03.jpg gowr_preview_screenshot_02.jpg gowr_preview_screenshot_01.jpg gowr_preview_screenshot_10.jpg gowr_preview_screenshot_11.jpg gowr_preview_screenshot_12.jpg gowr_preview_screenshot_13.jpg gowr_preview_screenshot_14.jpg gowr_preview_screenshot_15.jpg

  6. #206 SP
    Member Mishy's Avatar
    Aveti grija pe Youtube, au aparut clipuri cu spoilere.

  7. #207 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Mda…au aparut luptele , etc ! Asta se intampla cand le dai codurile cu o luna inainte . Pana apare il jucam pe YT . Titlurile clipurilor si thumnails-urile sunt puse parca in ciuda ! Nici sa te feresti de ele nu poti !

  8. #208 SP
    Junior Member bastardpig's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Aveti grija pe Youtube, au aparut clipuri cu spoilere.
    Eu m-am uitat acum si nu am vazut nimic spoiler.
    Trebuia pana acum sa fie scandal internaut daca indraznea vreun gigel sa puna poza sau clip cu fata reala a lui Odin si lupta finala.

    Poate de la 1 noiembrie incolo o sa inceapa cu spoilerele adevarate.....

  9. #209 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sunt doar 56 de secunde dintr-o lupta a lui Kratos cu Thor, însă nimic care sa dăuneze.

  10. #210 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Era frumos dacă îl primeam și noi astea cu precomanda mai repede de data lansării, măcar cu 2-3 zile...păi din noiembrie nici nu ai ce căuta pe internet, dacă vrei să rămâi fără nici un spoiler.

  11. #211 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cat timp nu cauti despre chestia asta, nu-ti apare nimic, pe nicaieri. Eu nu am vazut niciun preview si nu am cautat nimic, iar acum nu am niciun video sugerat, care sa arate ceva despre joc, in afara de cele oficiale - daca or fi si alea.

    Oricum, daca vreti sa ramaneti free de orice, exista extensii de Chrome pe care le puteti folosi - eu asa am facut pentru TLOUP2 si a fost totul ok - iar atunci chiar explodase internetul.

  12. #212 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Nici eu nu am dat peste nici un video, dar nici nu am cautat, ideea este că mă aștept la așa ceva, de asta folosesc social media doar pentru comunicarea prin mesaje.

  13. #213 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    I played 5 hours of God of War: Ragnarok. It's awesome (Hands on impressions) | Skill Up

  14. #214 SP
    Junior Member bastardpig's Avatar
    E cam.... confirmat ca

  15. #215 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  16. #216 SP
    Junior Member Dumanu's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Mai aveam putin si il luam pe Amazon!
    Multumesc!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #217 SP
    Manager paul's Avatar
    Combat and Enemies Elevated:

  18. #218 SP
    Manager paul's Avatar
    Launch trailer:

  19. #219 SP
    Junior Member bastardpig's Avatar
    Au inceput sa apara spoilere.

    NU DATI CLICK daca sunteti fanii seriei, link-ul e doar pentru cei foarte curiosi si care nu tin cont de spoilere sau care joaca GoW la modul casual.


  20. #220 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by bastardpig View Post
    Au inceput sa apara spoilere.

    NU DATI CLICK daca sunteti fanii seriei, link-ul e doar pentru cei foarte curiosi si care nu tin cont de spoilere sau care joaca GoW la modul casual.

    Vad ca esti croit pe spoilere. Normal ar fi sa nu pui nici un spoiler. Daca tu ti-ai stricat, poate, placerea cu spoilere, nu incerca sa o strici si la altii. Daca vrem spoilere, ne descurcam si singuri sa dam 2-3 click-uri pe reddit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2013, 10:56
  2. Replies: 0 Last Post: 07-03-2013, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 11-11-2012, 15:43
  4. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts