Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 303 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1981 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nu ma pot conecta pe site https://store.sonyentertainmentnetwork.com. Dau login imi apare fereastra dar dispare dupa jumate de secunda..

  2. #1982 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Stai flexat nici la noi nu merge

  3. #1983 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Am cumparat si eu 90 zile ps + de pe cdkey si imi apare asa:
    PLAYSTATION PLUS - 90 DAY SUBSCRIPTION
    As part of our standard security measures, orders are routinely selected for review to ensure the safety of our site.
    Your order will be reviewed by one of our agents.
    In cat timp se rezolva?

    Edit later, imediat s-a rezolvat !

  4. #1984 SP
    Member sollo's Avatar
    killzone 3 a fost pe PS+?, am vazut la altex 50 lei si nu stiu ce sa fac, sa cumpar sau sa astept sa apara pe PS+

  5. #1985 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Killzone 2 si 3 nu sunt pe store, deci slabe sanse sa fie la ps+.

  6. #1986 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, am cautat un thread specific pentru a posta intrebarea urmatoare dar n-am gasit asa ca postez aici (sper ca nu e nicio problema): Vreau sa-mi cumpar PS+ si trebuies sa platesc prin paypal. Cam in cat timp primesc mailul de confirmare a cardului sau unde gasesc codul ala 4-digit? Multumesc!

  7. #1987 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Salut.
    De unde vrei sa-ti cumperi? La ce "codul ala 4-digit" te referi?
    Daca te referi la cel de PayPal, ei o sa-ti ia 1.5 euro (ii dau inapoi) si la extrasul de cont facut pe acea tranzactie vei avea un cod de 4 cifre, nu stiu daca se face instant, ei zic ca dureaza pana la 2-3 zile. Eu am facut marti, si am verificat miercuri dimineata si il aveam.

  8. #1988 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    afilierea unui card la un cont de paypal poate dura si 2 minute, daca ai internet banking cu notificari rapide ale tranzactiilor sau a extrasului de cont in timp real, atunci vei gasi acel cod de 4 cifre in extras sau pe IB la momentul tranzatiei/afilierii.

  9. #1989 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    salut,
    as vrea sa-mi iau si eu playstation plus, doar ca am 2 conturi, si unul din ele nu mai stiu pe ce zona este facut (uk sau usa),celalalt este ro. cand intru pe el preturile sunt in $, dar contendul cred ca este de uk.
    1: ceva idei cum pot afla pe ce zona este facut ca sa stiu pe ce zona sa-mi cumpar ps+?
    2:si pe ce zona e mai bogat contendul? uk sau usa?
    3: contul ps+ acticat pe usa sau uk imi va merge si pe ro? adica jocurile downloadate sau cumparate?
    multumesc!

  10. #1990 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca preturile sunt in $ este cont de US.
    1. Intra la account management si vezi ce adresa este setata.
    2. http://www.consolegames.ro/forum/f15...ml#post1009716
    3. jocurile descarcate de pe contul de US/Uk merg pe toate conturile din consola unde au fost descarcate, atat timp cat este prezent contul de download.

  11. #1991 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Sincer daca vrei pentru PS4 poti opta pentru US deoarece jocurile sunt mai ieftine si la fel, 1 an de PS+ este cu 40-50ron mai ieftin. Jocurile pe PS4 vor fi atat in UK cat si in US

  12. #1992 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Dar în același timp jocurile de pe PS Plus UK au fost mereu mai bune.

  13. #1993 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    asta acum ceva timp, de cand s-a lansat ps4 sunt cam aceleasi (am ps plus si pe uk si us).

  14. #1994 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pai tocmai din cauza ca e proaspăt lansată consola și nu au ce să ofere acum. Dar poate peste un an alta o să fie situația.

  15. #1995 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    mda, cea de romania este pe romania, iar cea care credeam ca este usa este defapt ... emiratele arabe unite. ce gresala copilareasca am facut cand am facut contul acum 5 ani la misto...
    pe ps3 se vede la account info/adress regiunea selectata la inregistrare, pe ps4 nu vezi nimic.
    multumesc de raspunsuri, cred ca o sa raman pe uk, pt ca am facut deja un cont,numai ca-mi cere credit card info ca sa activez 14 days free ps+, tocmai acum cand mi-am inchis toate conturile bancare ...
    citisem zilele astea pe net, cred ca un review de ps4, cum ca pe ps+ ai lunat 3 jocuri ps3 si 1 joc ps4 gratis lunar, iar pe uk ai 2 de ps3 cu 1 de ps4 (plus jocuri de ps vita, dar nu am luat in considerare pt ca nu detin asa ceva.
    este adavarat?

  16. #1996 SP
    Member Buyk's Avatar
    Este necesar sa ai ps+ pe ambele conturi? Spre exemplu, daca achizitionez ps plus pe US, cumpar jocuri de acolo joc online pe ambele conturi (al doilea cont fiind UK). Intrebarea mea este următoarea, daca achiziționez un joc din zona doi si ii dau redeem pe contul de UK pot juca online daca ps + este prezent doar pe US?

  17. #1997 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Este necesar sa ai ps+ pe ambele conturi? Spre exemplu, daca achizitionez ps plus pe US, cumpar jocuri de acolo joc online pe ambele conturi (al doilea cont fiind UK). Intrebarea mea este următoarea, daca achiziționez un joc din zona doi si ii dau redeem pe contul de UK pot juca online daca ps + este prezent doar pe US?
    Da, te poti bucura de joc pe ambele conturi!

  18. #1998 SP
    Member ovydik's Avatar
    o intrebare ca sa stiu daca am pierdut...GTA Liberty City Stories pt. PSP mergea si pe VITA?


    LE: da mergea si nu l-am downloadat

  19. #1999 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu era nevoie sa il downloadezi, poti doar sa ii dai "buy". Poti sa faci asta si pt jocurile de ps4, insa trebuie sa te loghezi de pe pc.

  20. #2000 SP
    Member ovydik's Avatar
    stiu dar uite ca nu am facut-o,bine nici nu aveam vita atunci insa altor jocuri le-am dat purchase .Eh,or mai fi si altele pe viitor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 303 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts