Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 303 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2041 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    nu-mi merge site-ul ala gamepointsnow.com, conform lui ar trebui sa apara pe PS+ Tomb Raider Definitive Edition sau varianta veche pentru PS3?
    Pe ps4 momentan avem parte numai de gunoaie. Deci TR este pe ps3.

  2. #2042 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nasol atunci
    se pare ca tot va trebui sa cumpar Definitive Edition

  3. #2043 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut as avea si eu o intrebare.. mi-am luat aseara ps plus pe 1 an de pe cdkeys.com ... cu contu meu si paypal de la un tov... am primit 2 mail pana acu 1 cu cd-key prin telefon si primu cu order confirmation ... acu ce trebuie sa mai fac ca dupa ce am bagat cod ala de pe telefon din 4 cifre nam mai primit nimic .... asta a fost aseara pe la 5 .. ar trebui sa mai primesc ceva sau trebuie sa primesc cod de ps plus pe 1 an zilele astea?

  4. #2044 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    salut as avea si eu o intrebare.. mi-am luat aseara ps plus pe 1 an de pe cdkeys.com ... cu contu meu si paypal de la un tov... am primit 2 mail pana acu 1 cu cd-key prin telefon si primu cu order confirmation ... acu ce trebuie sa mai fac ca dupa ce am bagat cod ala de pe telefon din 4 cifre nam mai primit nimic .... asta a fost aseara pe la 5 .. ar trebui sa mai primesc ceva sau trebuie sa primesc cod de ps plus pe 1 an zilele astea?
    Ar trebui să primești un mail cu codul de 1an PS+... Eu l-am primit aproape instant anul trecut prin iulie pe mail și nu telefonic. Codul trebuie să fie formatul xxxx-xxxx-xxxx, unde x-urile reprezintă combinații de cifre și litere.

  5. #2045 SP
    Member Pancu's Avatar
    aha sa inteleg ca dupa faza cu cd-key de pe telefon ar trebui sa primesc direct codul de ps plus ? ok ms mult

  6. #2046 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    nu-mi merge site-ul ala gamepointsnow.com, conform lui ar trebui sa apara pe PS+ Tomb Raider Definitive Edition sau varianta veche pentru PS3?
    Varianta de PS3 mai mult ca sigur (în cazul în care aceste speculații vor fi adevărate), Definite Edition a apărut prea recent.

  7. #2047 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    PlayStation 4: Dead Nation
    PlayStation 3: Tomb Raider, Brothers: A Tale of Two Sons
    PlayStation Vita: Smart As, Pixeljunk Monsters Ultimate HD

    Definitive Edition abia a aparut...

  8. #2048 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    stiu, dar asta nu ma impiedica sa-l vreau gratis de pe acum
    oricum Bros: A Tale of blabla e destul pentru mine sa zic ca sunt multumit si de luna asta

  9. #2049 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^Am înţeles ca e vorba de varianta GOTY

  10. #2050 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    GOTY la ce? la Bros.? ce include in plus GOTY-ul, DLC-uri ceva?

  11. #2051 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ma refeream la TR, dar cred ca am înţeles greşit, oricum e un joc superb

  12. #2052 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    De obicei DLC-urile nu sunt gratis la jocurile oferite pe PS Plus, oricum pentru 35 de lire si 15 luni de abonament Sony ne rasfata...

  13. #2053 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Poate vrei sa spui 40 lire pentru 12 luni.

  14. #2054 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Depinde..in ultima ultimul an, chiar doi au avut destul de multe oferte la ps+ care erau de genul 12 luni + 3 gratis la 35 de lire.

  15. #2055 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Stiu oferta aia, am pierdut-o ca nu aveam bani atunci si 35 lire ca e pe cdkeys atat sau chiar mai ieftin, ca altfel ar fi 40 lire pe un an .

  16. #2056 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Chiar acuma este la oferta la doar 33.99 lire iar cu reducerea de 5% ajunge la 32.29 lire. Un pret foarte bun dupa parerea mea, oricum mai ieftin nu cred ca se gaseste nicaieri.

  17. #2057 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Chiar acuma este la oferta la doar 33.99 lire iar cu reducerea de 5% ajunge la 32.29 lire. Un pret foarte bun dupa parerea mea, oricum mai ieftin nu cred ca se gaseste nicaieri.
    Da reducerea aia de 5 la sută o primești doar la prima comandă? Am încercat să refolosesc codul primit când le-am dat like pentru că am vrut să-mi iau un an de PS+ prin iulie și a doua oară nu a mers...like nu mai pot să le dau. E cam aiurea reducerea aia dacă e one-time use , pentru clienții fideli e praf in ochi. În rest nu comentez, au cele mai ok prețuri pentru UK.

  18. #2058 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    daca ar mai putea fi folosit codul de reducere ar posta cineva un cod pe un forum si l-ar folosi vreo 5000 de persoane

  19. #2059 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Da reducerea aia de 5 la sută o primești doar la prima comandă? Am încercat să refolosesc codul primit când le-am dat like pentru că am vrut să-mi iau un an de PS+ prin iulie și a doua oară nu a mers...like nu mai pot să le dau. E cam aiurea reducerea aia dacă e one-time use , pentru clienții fideli e praf in ochi. În rest nu comentez, au cele mai ok prețuri pentru UK.
    Trebuia sa iei un cod nou mereu dar sa nu folosesti un cont si sa dai quick checkout sau ma rog checkout fara cont

  20. #2060 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eu sunt la a 3-a sau a 4-a comanda, si de fiecare data imi iau un cod diferit si functional de pe facebook-ul lor. Tot ce trebuie facut pentru a beneficia de un cod nou, este sa intri pe pagina lor de facebook care este cdkeys.com(cea la care ai dat like de pe site-ul lor), si odata intrat pe pagina dai click pe ''Like us to get 5% off'', chiar langa Photos, si de fiecare data cand dai click, acolo iti va aparea in pagina cu un cod nou.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 303 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts