Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 303 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast
Results 1,841 to 1,860 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1841 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  2. #1842 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, pt mine e clar, maine cum ma trezesc Altex scrie pe mine

  3. #1843 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    psplus2013.jpg

  4. #1844 SP
    Member TocSyk's Avatar
    jocurile care au fost anul trecut, se vor repeta anul asta? sau care au fost deja, say bye bye to all of them?

  5. #1845 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    pana acum nu s-a repetat nici un joc

  6. #1846 SP
    Member bungabunga's Avatar
    O intrebare: daca iti iei PS plus pe PS3 si undeva pe durata de valabilitate a subscriptiei creezi acelasi cont si pe PS4 (acelasi mail, aceeasi adresa etc) vei avea PS plus si pe PS4?

  7. #1847 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu trebuie sa creezi alt cont. 1 cont SEN funtioneaza pe PS3, PSvita si PS4. Trebuie doar sa dai log-in pe consola respectiva cu aceleasi detalii.

  8. #1848 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Nu alt cont de PSN, ma refeream la contul de jucator (sau cum naiba se cheama) de pe PS4. Il creezi pe ala si pe urma, cum ziceam in postul precedent, bagi acelasi mail si aceeasi adresa ca pe PS3.

    Mersi de raspuns, oricum asta era fondul problemei, dincolo de faptul ca vorbeam despre acelasi lucru in termeni diferiti.

  9. #1849 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pai asta iti spunea OEE, nu trebuie sa creezi alt cont. Contul "de jucator" = contul de PSN, te loghezi pe PS4 cu contul pe care il ai acum pe PS3, iar daca ai PS+ valid vei beneficia de el si pe PS4.

  10. #1850 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Mie nu imi apare pe vita eu soul sacrifice. Tot gta este, ce se intampla?

  11. #1851 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Mie nu imi apare pe vita eu soul sacrifice. Tot gta este, ce se intampla?
    Nici mie nu imi apare. Foloseste search si il poti downloada fara probleme.

  12. #1852 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da, tre sa ii dai search, nu apare acolo

  13. #1853 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    n-au mai facut update oferta de luna asta de pe PS+, da-i search manual si la Soul Sacrifice si BlazBlu, amandoua apar ca fiind gratis cand le gasesti

  14. #1854 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^Mie imi apar la instant game collection ps+(uk) desi nu am PsV.

  15. #1855 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    mai bine nu te uita ca o sa plangi

  16. #1856 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Pai asta iti spunea OEE, nu trebuie sa creezi alt cont. Contul "de jucator" = contul de PSN, te loghezi pe PS4 cu contul pe care il ai acum pe PS3, iar daca ai PS+ valid vei beneficia de el si pe PS4.
    Eu nu fac pe PS acelasi username ca pe PSN. Sper ca acum e clar la ce ma refeream.

  17. #1857 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu poti sa iti faci alt cont cu aceeasi adresa de mail. Daca vrei sa ai PS+ valabil si pe PS4 trebuie sa te loghezi cu acelasi user/cont ca si pe PS3.

    Si parca stiam ca username-ul e oricum mail-ul care il introduci la inregistrare (partea din fata @). Asa ca nu vad cu ce te-ar ajuta sa iti faci alt cont cu acelasi mail, chiar daca ai putea. Ai avea tot acelasi username.

  18. #1858 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Eu nu fac pe PS acelasi username ca pe PSN. Sper ca acum e clar la ce ma refeream.
    Pe XMB iti alegi un nume aleatoriu, care iti apare doar tie. Ceea ce conteaza este contul de PSN, indiferent de numele pe care il ai pe XMB. Cu alte cuvinte, daca pe PS4 te loghezi cu acelasi email si parola cu care te-ai logat pe PS3, caci aici vorbim de PSN, fiind singurul loc in care iti cere email si parola, vei avea Plus in continuare; pe XMB nu te loghezi cu un email si o parola. Usernamul de pe PSN e astfel pe toate consolele tale, atat timp cat te loghezi cu emailul si parola contului tau. Mai clar de atat nu cred ca se poate explica.

  19. #1859 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS Plus US Ianuarie

  20. #1860 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Este cineva dintre voi utilizator de cont PSN Italia si are nevoie de abonament PS+ ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 303 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts