Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 303 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast
Results 2,481 to 2,500 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2481 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @Inuhanyou a fost si eu ps+ am luat la 2 luni dupa ce a fost...Ghinionul meu ...

  2. #2482 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt. US:
    PlayStation Plus Free Games Lineup July 2014:

  3. #2483 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Anul asta dau drumul la jocuri online pe PSN Romania? Merita asteptat si facut plus pe Romania cand se poate sau astept degeaba?

  4. #2484 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    @mark...chiar daca dau drumul la PSN pe Romania nu cred ca va fi mare branza.... Ca orice serviciu care e in Romania e mai slab ca cel din afara. Plus multi au deja conturi pe US sau UK nu cred ca vor migra pe cel de Romania. My 2 cents.

  5. #2485 SP
    Member Striker09's Avatar
    nu prea iti vine sa treci de pe unul pe altul in primul rand pt ca pierzi totul din urma

  6. #2486 SP
    Member Buyk's Avatar
    normal ca nu îți vine să treci, când te-ai obișnuit cu un cont ofertele de acolo și ești conștient ca pe store România nu ai sa pupi asa oferte căci așa merge treaba pe la noi.
    Și am asa un feeling ca preturile vor fi pe măsură având în vedere ca avem 24% tva

  7. #2487 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Incredibil... Toata lumea se plangea ca nu avem store, acum toata lumea se plange ca vom avea store, chiar daca el nu a aparut inca...

  8. #2488 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ ro man ro?

  9. #2489 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    1000 de cuvinte uploadfromtaptalk1403777959122.jpg

    Contul meu principal e pe Romania, deci imi convine, preturile prea mari sau oferte lipsa? Exista US si UK. Pt. mine e un mare plus, cineva ne baga in seama, Microsoft ne baga si ei...

  10. #2490 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cei care se plang ca nu exista store au cont pe ro in general. Cei care au pe uk sau pe us, ma indoiesc ca vor renunta la trofee si la contul vechi de ani de zile.

  11. #2491 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Inca o intrebare. Daca vreau sa cumpar 1 joc varianta digitala de pe cont US, dar nu am PS+, o pot face?

  12. #2492 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da o poti face, dar nu o sa ai reducerea de membru +, obviously

  13. #2493 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Inca o intrebare. Daca vreau sa cumpar 1 joc varianta digitala de pe cont US, dar nu am PS+, o pot face?
    Singurul dezavantaj pe US UK este ca trebuie sa cumperi carduri valorice sa alimentezi contul cu bani ca sa iti poti cumpara PLUS, jocuri digitale, DLC-uri etc.
    Pe Romania daca am avea cont avantajul ar fi ca am putea folosi cardul (cel putin asa ar fi normal ).

    Nu stiu daca merge sa iti faci cont primar pe Romania si sa mai ai unul cu Plus de exemplu pe uk dar jocurile sa le joci pe cel de Romania fiind cel primar. Eu asa fac cu US-UK.....pe UK e contul primar dar am plus si pe US dar jocurile le joc tot pe cel de UK.

  14. #2494 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Daca le cumperi de pe cdkeys.com sau alte site-uri asemanatoare, poti avea codurile la un pret mai mic decat valoarea lor.

  15. #2495 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cdkeys numai coduri de UK vand?

  16. #2496 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ce treaba are ce cont primar ai ? Eu am cont de RO, unde am trofeele si lista de prieteni, iar cumparaturiile le fac de pe US si UK, iar plus am pe uk si toate jocurile le joc pe contul de RO.

  17. #2497 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi şi când vei face share pe PS4 ?

  18. #2498 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Poate nu face share ps4, ca nu are de ce

  19. #2499 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Ce treaba are ce cont primar ai ? Eu am cont de RO, unde am trofeele si lista de prieteni, iar cumparaturiile le fac de pe US si UK, iar plus am pe uk si toate jocurile le joc pe contul de RO.

    Am prezentat optiunile... poate omul vrea sa scuteasca niste pasi cand descarca jocurile..Eu personal nu am ce face pe RO.

  20. #2500 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Guys, mi-a venit si mie PS4 si vreau sa imi cumpar PS plus. Unde recomandati sa gasesc la un pret mai bun?(site-uri de afara, ro, nu conteaza)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 303 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts