Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 187 of 303 FirstFirst ... 87 137 177 185 186 187 188 189 197 237 287 ... LastLast
Results 3,721 to 3,740 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3721 SP
    Member musat's Avatar
    Se pare ca pe store Us preturile inca sunt mai mici decat in orice alta parte (uk,ro). Si multe alte oferte cu preturi mici.

  2. #3722 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Quote Originally Posted by BlueLightning View Post
    Credeti ca ar fii bine sa-mi iau Plus pe US sau RO acum? Si daca da, mai exact pe care dintre ele?
    Din ce stiu, daca ai ps plus pe UK il poti folosi si pe RO sau orice alt cont, cel mai bine sa il activezi unde ti se pare tie cel mai convenabil.

    @ Acu vin si eu o intrebare...undeva in aprilie expira psplus-ul, daca iau din nou pe un an, se adauga aceste zile celorlalte? sau asteapta sa expire cel vechi apoi intra in vigoare cel nou.?

  3. #3723 SP
    Member florent's Avatar

    Playstation Plus

    Va merge multiplayer-ul gratuit promis in weekendul asta si celor fara PS+ ?

  4. #3724 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Eu acuma am incercat sa accesez promotia de pe pagina: https://www.playstation.com/en-us/ex...ystation-plus/. Dupa ce apas pe join ma redirectioneaza pe PS Store unde primesc mesaj ca e posibil ca optiunea sa fie valabila sau adresa sa fie gresita.

    PS: Promotia nu e activa de la sine. Cand incerc sa intru din joc imi zice ca am nevoie de PS Plus.

  5. #3725 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by yarbaverde View Post
    Din ce stiu, daca ai ps plus pe UK il poti folosi si pe RO sau orice alt cont, cel mai bine sa il activezi unde ti se pare tie cel mai convenabil.

    @ Acu vin si eu o intrebare...undeva in aprilie expira psplus-ul, daca iau din nou pe un an, se adauga aceste zile celorlalte? sau asteapta sa expire cel vechi apoi intra in vigoare cel nou.?

    da, abonamentele se cumuleaza progresiv.

    ---------- Post added 13-12-2015 at 22:50 ----------

    Quote Originally Posted by VladS View Post
    Eu acuma am incercat sa accesez promotia de pe pagina: https://www.playstation.com/en-us/ex...ystation-plus/. Dupa ce apas pe join ma redirectioneaza pe PS Store unde primesc mesaj ca e posibil ca optiunea sa fie valabila sau adresa sa fie gresita.

    PS: Promotia nu e activa de la sine. Cand incerc sa intru din joc imi zice ca am nevoie de PS Plus.


    nu inteleg. cum sa accesezi promotia daca nu ai PS+?

  6. #3726 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

  7. #3727 SP
    Member SavePluto's Avatar

  8. #3728 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adica in ianuarie au un singur joc gratis de PS4 ? Ca din cate stiu, Hardware: Rivals e F2P.

  9. #3729 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Locked, loaded, and engines firing. The lights are green and we’re good to go. Hardware: Rivals is coming exclusively to PS4 on January 5th, 2016 for $19.99
    Hardware: Rivals Brings Vehicular Mayhem to PS4 on January 5th – PlayStation.Blog

  10. #3730 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Adică în ianuarie ai un joc pt tableta, joc apărut pe vremea când am descoperit eu PC-ul Încă o lună extraordinară
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Adica in ianuarie au un singur joc gratis de PS4 ? Ca din cate stiu, Hardware: Rivals e F2P.

  11. #3731 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, daca ala nu e F2P, e ok. Ca Grim Fandango e tare. L-am jucat la vremea lui si l-am rejucat de curand si pe Mac

  12. #3732 SP
    Member BlackSnake's Avatar

  13. #3733 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inca doua prostii pe care nici nu le voi downloada. Acum ca s-a terminat anul, personal pot trage linie cu ce mi-a placut si ce nu. Pentru mine au fost: The Swapper, Ether One, MGS Ground Zeroes, Styx, The Walking Dead S2, Magicka 2 si atat. Sunt 6 jocuri, adica un joc bun/interesant la doua luni. Au mai fost si alte jocuri, dar multe gen Super Meat Boy si Limbo au 5-6 ani si sunt porturi de pe old-gen, asa ca nu mi se pare nimic la wow. Valiant Hearts e joc de telefon mobil, nu de consola PS4.

    Anyway, slabut anul, din cele amintite de mine am cumparat inainte sa apara la PS+ 3 dintre ele, cea ce demonstreaza intr-o anumita masura cat de putine au fost de fapt care m-au interesat. Mergand inainte in 2016, nu am nicio asteptare de la PS+ si ma astept la titluri si mai meh decat pana acum.

    Luna ianuarie mai jos:
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1451497579339.png

  14. #3734 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Hard Ware Rivals nu era free, ăştia dau jocuri free la plus.

  15. #3735 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Parerea mea ca doua jocuri bune au fost anul acesta la Ps+ care mi-au placut enorm Tower Fall Ascension si Rocket League, in rest jocuri decente dar de care m-am plictisit foarte repede si le-am si lasat pe "raft".

  16. #3736 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    In 2015 au dat la ps plus si mi-au placut(depinde de gusturi si depinde daca il cumparasei/jucasei sau nu inainte):Injustice: Gods Among Us, Secret Ponchos, InFamous: First Light, The Swapper, Oddworld: New 'n' Tasty, Valiant Hearts: The Great War( jocuri de astea de smartphone sa tot dea), Never Alone, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Rocket League si Lara Croft and the Temple of Osiris

  17. #3737 SP
    Junior Member Brutars's Avatar
    eu inca astept luna in care sa merite sa imi continui abonamentul de ps plus pe un an si tot astept din octombrie , bine ca nu joc online.

  18. #3738 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Gizăz, cate pretenții. Au fost destule jocuri bune anul asta, jocuri pe care le-as fi ratat pt ca n-as fi dat banii pe ele nici sa ma împuști. Sunt câteva jocuri primite la plus anul asta cu care m-am distrat de 10 de ori mai mult decât cu orice AAA apărut în ultimele 12 luni.

    Vad ca unii se consideră prea "jmecheri" si nici măcar nu vor sa încerce jocurile de la plus. Cum sa știi dacă e bun jocul când tu ești prea încăpățânat sa-i dai download? De ciuda ca n-ai primit Black Ops sau FIFA....

  19. #3739 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Offtopic la ce se discuta m sus dar ma gandesc ca poate ajuta ,

    PSN Credit, Cont Plus+, Xbox Credit, Xbox Subscriptii este site-ul meu de coduri valorice, plata prin Paypal, Credit Card sau Tranfer Bancar, livrarea instanta prin mail, Un an nou bun va doresc

    Robert

  20. #3740 SP
    Junior Member IonutJustin's Avatar

    Intrebare PS+

    Salut , mi-am dat comanda de un PS4 (inca nu mi-a venit) si am o intrebare despre PS+ . Daca imi iau abonament de PS+ de pe altex de UK , trebuie sa imi fac si contul de PSN sau cum ii zice pe tara "Anglia" sau merge pe Romania??
    Va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts