Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 303 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #4781 SP
    Member musat's Avatar
    Lasa ca l-am luat eu !

  2. #4782 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Have fun

  3. #4783 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Nici gratis nu imi iau COD
    Probabil ca nu ai facuto intentionat, insa te-ai cam pisat un pic pe cei ce apreciaza si un mindless shooter din cand in cand.

  4. #4784 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    A fost intentionat, pur si simplu nu ma joc COD. Pentru mine seria asta a murit la MW2. Si daca s-a suparat cineva, ii trece, nu putem avea toti aceleasi gusturi.

  5. #4785 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Evident.

  6. #4786 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu cred ca e o problema sa te destinzi uneori cu un mindless shooter. Si eu ma mai joc League of Legends cu colegii de facultate uneori, daca tot vorbim de jocuri proaste. Problema e ca sunt destui care se joaca doar COD/Battlefield/PUBG/whatever, si le considera ceva holy grails of gaming. COD e unul dintre cele mai bine vandute jocuri de vreo 2 generatii incoace, cum pana mea sa mai aiba motivatie developerii sa scoata jocuri mai deep cand asta se vinde?


    Da, sunt putin tilted, dar COD WW2, un joc pe care in principiu il joci ca sa tragi cu pusca in oameni, s-a vandut pe PS4 la fel de bine ca Horizon: Zero Dawn, jocul cu cel mai inteligent si inedit plot sci fi pe care mi-a fost dat sa il joc. Sa nu mai zic de Nier Automata, care poate fi lejer considerata o lucrare filosofica existentialista moderna, dar care se lauda cu de 5 ori mai putine jocuri vandute decat COD.



    Nu cred ca a vrut nimeni sa te jigneasca pentru ca joci din cand in cand un mindless shooter, dar cel putin mie mi-ar placea sa vad cum incet-incet comunitatea gamerilor de pretutindeni devine ceva mai... educata. Nu neparat din punct de vedere al story-ului pe care il urmaresc la un joc asa cum am zis mai sus, cat si din perspectiva de critica si game design, ca sa nu mai arunce banii pe orice mizerie.

  7. #4787 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pana cand tine oferta? Toata luna sau cateva zile? Intreb pentru ca inca trebuie sa dau renew la abonament.

  8. #4788 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Pana cand tine oferta? Toata luna sau cateva zile? Intreb pentru ca inca trebuie sa dau renew la abonament.
    11.07.2018

  9. #4789 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Salut!
    In ce sens este gratis COD?
    1. Genul free games of mounts? daca expira abonamentul, PA ?
    2. Daca esti abonat PS+, il iei gratis si pe urma, dupa ce se termina abonamentul il poti juca fara probleme?

    Intreb ca pot activa pe unul din conturi, PS+ pentru 2 zile si ar mai fi ceva pe PS-US care as avea ceva discount.

    Multumesc anticipat pentru raspuns

    ---------- Post added 13-06-2018 at 16:26 ----------

    Abonamentul pe PS+ nu-l voi plati niciodata, pentru ca nu ma joc online, iar vechea poveste, jocurile care le dau ei gratuit, ori le am, ori nu ma intereseaza

  10. #4790 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Trialul ps plus nu iti permite sa descarci jocurile.

  11. #4791 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    eu am cumparat cu ala de 2 zile la oferta. se comporta la fel ca PS+ normal

    ---------- Post added 13-06-2018 at 16:40 ----------

    voi incerca diseara, pe contul de US, si va spun daca functioneaza sau nu

    ---------- Post added 13-06-2018 at 16:44 ----------

    Ideea este ca sunt diferente de exprimare intre PS-RO si PS-US. Pe US apare ca si un discount obisnuit, cum am mai folosit trialul de 2 zile. In general il activam de BlackFriday.

    Pe PS-US :
    Description
    This is an exclusive PlayStation®Plus offer.

    Pe PS-RO:
    Description
    If you're a PlayStation Plus member, you can download this item at no extra cost and it's yours to keep until your membership ends. Not a member yet? Join PlayStation Plus now.
    Join PlayStation®Plus

    ---------- Post added 13-06-2018 at 19:51 ----------

    De lutat l-am luat cu trialul de 2 zile, dar se pare ca e genul de acizitie free mounts games. Expira peste 2 zile.
    Subtotal:$59.99
    Discount59.99
    Tax:$0.00
    Total Price:$0.00

    ---------- Post added 13-06-2018 at 20:13 ----------

    Am facut alte 3 achizitii, cu discount de ps+ iar astea nu au expire date. Nioh full, Rise of Tomb Rider si dlc Old Hunters de la Bloodborne.
    O sa joc COD pe easy si sper sa am timp sa-l termin in 2 zile

  12. #4792 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E un joc oferit "gratuit" la Plus, se supune acelorasi reguli ca si restul jocurilor oferite.
    Si trialul la Plus se comporta exact ca si cand ai fi plătit abonamentul. Pe perioada trial-ului poti face tot ce ai putea face si daca ai plătit spre deosebire de ce spune colegul de mai sus (poate el știe de pe Xbox unde mi se pare ca trialul la Gold iti da doar acces la MP si atat).

    PS: mi se pare ca pierdeti mult cei care nu dati macar o sansa jocurilor în MP. Nu va surade o competitie asa din cand in când? Indiferent de genul jocului....

  13. #4793 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am jucat două meciuri de mp pe Black Ops 3, o porcărie de joc.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  14. #4794 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu am incercat COD la Advanced Warfare. La single player a fost ok mi-a placut insa in MP Battlefield all the way

  15. #4795 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Am jucat două meciuri de mp pe Black Ops 3, o porcărie de joc.
    Am jucat si eu cateva runde.. doamne fereste.. nu ai nici un feedback de la joc, sunetul este la nivel de ani 2000 ca si gameplay de altfel , dupa care imi zic, hm, macar sa joc campania .. vai , nu e loc nici acolo mega lame.

  16. #4796 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu am experiență cu genul asta dar care sunt pt voi peste el? La mp mă refer. Nu de alta dar mie nu mi se pare așa dezastruos cum lasă unii impresia.

  17. #4797 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Asta este o chestie subiectiva. Unii prefera hartile mici din CoD, gameplay super-alert cu zburat, alergat pe pereti, gadget-uri SF si alte cele (asa au fost ultimele editii din serie, pana la WW2). Altii prefera ceva mai aerisit, cum este BF, unde jocul cere mai multa coordonare si cooperare cu echipa pentru a spera la victorie. Acolo, cat esti tu de bun, daca nu te ajuta si echipa, pierzi. Nu ai cum sa iti "cari" echipa.

    Bine, BF nu este ceva super tactic, doar ca e ceva mai tactic decat CoD. Daca vrei ceva mai realist, te bagi pe PC la un Squad sau Insurgency unde este barebones, fara flashy stuff.

  18. #4798 SP
    Member morphine's Avatar
    Bine dar hai sa nu mai mâncăm ciuperci și să zicem că jocul e varza. Chiar nu e cazul. Mie îmi place, e alert, energic te poți sui pe pereți etc. Dacă știi să folosești tot ce-ți oferă jocul e o experiență foarte ok.

  19. #4799 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    E parerea fiecaruia, nu sunt ciuperci. Inca o data, sunt gusturi si gusturi. Nu e cazul pentru tine. Foarte important acest aspect. Pentru tine este o experienta foarte ok. See where I'm going with this?

  20. #4800 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu mănâncă nimeni ciuperci, în comparație cu BF nu îmi place neam, nici nu dai colțul bine și te omoară din prima, plasa mica și close quarters, țopăiala aia este de toată jena. Pentru un joc la PS Plus este ok, dar să dai bani pe el, mai bine faci altceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 303 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts