Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 303 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 ... LastLast
Results 5,761 to 5,780 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5761 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Sa inteleg ca daca vreau sa ma joc cu un prieten online imi trebuie musai abonament la PS Plus? Vad ca nu ma lasa nici macar sa-l adaug in lista de prieteni....
    Pentru multiplayer ai nevoie de minim ps essential, doar jocurile de la free to play merg în multiplayer (smite, worldoftanks...ect)

  2. #5762 SP
    Member paulone's Avatar
    Am reusit sa daug prietenul chiar si fara ps plus. Am incercat sa ma joc cu el A Way Out dar nu stiam ca trebuie sa avem amandoi jocul instalat, credeam ca este suficient unul din noi....

  3. #5763 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Logic ca trebuie sa aveți ambii jocul A Way Out instalat. Nu trebuie sa aveti ambii jocul cumpărat, cel care deține jocul ii poate face o invitație celuilalt si puteți juca împreună. Asta cu invitația e valabil doar la A Way Out si parca si la It Takes Two. Dar pt jucat online trebuie PS+ Essential.

  4. #5764 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Cum ai putea juca ceva dacă nu ai jocul instalat? Pentru multiplayer e mai mereu nevoie de PS Plus, mai ales dacă jocul respectiv folosește serverele PS pentru multiplayer. Doar o parte dintre jocurile multiplayer free-to-play n-au nevoie de PS Plus și se poate afla punctual legat de jocul respectiv.

  5. #5765 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    După măgăria cu lipsă streaming pe pc în România la abonamentul ps plus premium, au făcut și ei ceva bun....50% reducere la abonamentul ps plus essential de 12 luni, până pe 20 Decembrie.

  6. #5766 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by JDoe83 View Post
    După măgăria cu lipsă streaming pe pc în România la abonamentul ps plus premium, au făcut și ei ceva bun....50% reducere la abonamentul ps plus essential de 12 luni, până pe 20 Decembrie.
    Valabil doar pentru membrii noi, parca așa îmi amintesc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #5767 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Valabil doar pentru membrii noi, parca așa îmi amintesc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Eu m-am abonat pentru prima dată în Septembrie 2021 (269 lei sau cât era atunci, nu mai știu exact, oricum am plătit preț întreg), după aia am stat o perioadă scurtă fără abonament, după aia am mai plătit în Octombrie o lună până pe 3 Noiembrie 2022 (40 de lei), timp în care mi-am luat jocurile pe 2 luni, din 3 Noiembrie până pe 11 Decembrie iar am stat fără abonament, ieri mi-am luat essential pe 12 luni cu 134 de lei.

  8. #5768 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Valabil doar pentru membrii noi, parca așa îmi amintesc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Valabil doar pt cine nu are abonament activ. Nu trebuie sa fi neapărat membru nou.

  9. #5769 SP
    Junior Member Elwe's Avatar
    Si nu pentru toata lumea.
    Attached Images Attached Images ps.jpg

  10. #5770 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ii apare cuiva reducerea pe Romania?

  11. #5771 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Nu am abonament activ, deci e după cum vrea $ony.O să încerc și de pe consola. screenshot_20221213-001457_ps-app.jpg

  12. #5772 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Valabil doar pt cine nu are abonament activ. Nu trebuie sa fi neapărat membru nou.
    Hmm, cred ca am înțeles eu greșit. In alți ani asa era, mergea pt oricine avea abonamentul expirat. My bad!

  13. #5773 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    Salut! Mie îmi apare reducere în app. Am avut activ un abonament de o luna, în septembrie, pentru PS plus extra, dar cam atat.
    Attached Images Attached Images screenshot_20221213_115006_com.scee.psxandroid.jpg

  14. #5774 SP
    Member clax_117's Avatar
    Pe aplicatie nici la mine nu apare redus abonamentul pentru contul de Romania, desi nu am avut niciodata ps plus pe contul respectiv, dar pe contul de America, unde ps plus extra mi-a expirat pe 09.12.2022, imi apar reduse abonamentele.

  15. #5775 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Eu am cont pe UK, mi-a expirat in vara PS Plus.
    Am incercat si din consola, si din App, apare pret intreg la subscription.

  16. #5776 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mie pe cont de Ro cu abonament Esse tial activ îmi apare reducere de 30% upgrade la Extra/Premium.
    Dacă vreau sa mai cumpăr un an de Essential este preț întreg de 269 lei.

  17. #5777 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @Aliosa: Asa imi apare si mie daca vreau sa fac upgrade de la Extra la Premium, discount 30%.
    Eu am prins oferta de BF, am mai luat un an de Essential si dupa am facut upgrade la Extra. Si am avut discount la ambele variante

  18. #5778 SP
    Junior Member Elwe's Avatar
    Azi am reusit sa reactivez doua essential direct de pe consola la 134 lei/cont; in browser nici azi nu aparea reducerea.

  19. #5779 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Apare și la mine acum screenshot_20221217-135131_ps-app.jpg

  20. #5780 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Au fixat de astazi, apare la toata lumea pretul redus, trebuie doar sa fiti logati in cont.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 303 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts