Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 303 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2361 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    pai bine bine..2 jocuri pentru PS4, insa pana cand ca din cate stiu libraria nu e foarte bogata (sincer nu stiu cate jocuri indie sunt, daca sunt ff multe va rog sa ma corectati). Si priviti partea buna: ajungeti mai repede la jocurile AAA free.

    ar fi bine, dar de unde a iesit Hotline Miami, vor mai iesi si altele. probabil ca urmeaza vreun Pinball PS4 sau ceva asemanator. cred ca abia pe la anul o sa inceapa si colectia de PS4 sa ia amploare.


    PS: si probabil ca 2015 va fi plin de titluri gen: Tomb Raider, FIFA 14, F1, Battlefield 4 sau Assassin's Creed 4, sau in cel mai bun caz un Infamous Second Son, pe care pana atunci mai mult sau mai putin toata lumea le va fi cumparat sau macar jucat.

  2. #2362 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    Leaving PS Plus:

    30th April: Stick it to the Man
    30th April: Payday 2
    30th April: Brothers A Tale of Two Sons
    30th April: Muramasa Rebirth
    30th April: Everybody’s Golf

    30 e ziua cand sunt scoase jocurile acestea sau ultima zi cand pot fi downloadate?

  3. #2363 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by dagon View Post
    Leaving PS Plus:

    30th April: Stick it to the Man
    30th April: Payday 2
    30th April: Brothers A Tale of Two Sons
    30th April: Muramasa Rebirth
    30th April: Everybody’s Golf

    30 e ziua cand sunt scoase jocurile acestea sau ultima zi cand pot fi downloadate?
    Vor fi scoase doar.
    Daca le ai deja atasate contului nu trebuie sa-ti faci griji.

  4. #2364 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Scot jocurile anuale dar o sa bage un joc in plus in fiecare luna... 5 jocuri anuale vs 12 , cum sa fie nasol ?

  5. #2365 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Bine zis Trefla. Eu nu inteleg de ce lumea este nemultumita, lol.

  6. #2366 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Decat Stick it to the Man si Mercenary Kings sau ce alte prostii au mai fost, prefer un AC4 any day of the week. Prefer un joc pe care chiar l-as juca, oferit odata la 2 luni, decat prostioare care nu ma intereseaza.

  7. #2367 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dar nu au ce man, ar fi nebunie sa dea AC4 acum... De-abia la anul vedem si noi jocuri ca lumea.

  8. #2368 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Vor fi scoase doar.
    Daca le ai deja atasate contului nu trebuie sa-ti faci griji.
    eu intrebam daca maine le mai pot cumpara. altfel spus le scot in seara asta la 23:59, maine la 12:00 sau maine la ora 23:59?

  9. #2369 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    E proasta ideea ca scot jocurile anuale. Singurii pentru este convenabil ps plus de acum incolo sunt cei care au ps3,ps vita si ps4 sau macar doua dintre ele, altfel nu merita. Fac exact cum face microsoft cu games with gold din iunie cu doua jocuri pentru xbox one si doua pentru xbox 360. Nici nu mai este Instant Game Collection de luna viitoare fiindca nu or sa mai fie decat 2 jocuri pentru fiecare platforma in loc de 7 jocuri in fiecare luna pentru ps3 dintre care se schimbau 2 lunar si 3 anual, 4 jocuri de vita dintre care se schimbau 2 lunar si 2 anual si 1 pentru ps4 care se schimba lunar.

  10. #2370 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Am avut dreptate cand am zis ca s-ar putea ca PS plus sa se strice grav din cauza la PS4.. Cand ceva devine obligatoriu sa te joci nu iti mai trebuie oferte sa atragi oamenii.

    Am tot citit si tot nu prind poate sunt mai lent.. de azi incolo nu vor mai fi disponibile decat 6 jocuri ? 2 ps3-2ps4-2vita?

  11. #2371 SP
    Member madskills's Avatar
    ce se bucura unii oameni (pe forumurile externe mai ales) ca vai, 2 jocuri pe luna. Poate o sa ma numeasca lumea hater, am zis si ieri si a punctat foarte bine si tudyniuz: decat jocuri indie mai bine un joc de calitate odata la doua luni. Nu cred ca sunt foarte multi entuziasmati sa joace Mercenary pe o super consola cum e ps4 sau hot line miami pe ps3 si mai nou Lone survivor, adica joculete pe care le poti juca inclusiv pe mobil. Nu-si cumpara oamenii tv full hd sa joace asa ceva, serios acum.

    Per total, sa fi abonat pe un an de zile, renteaza, chit ca iei doar un joc pe luna (e valabil pentru ps3, pentru ps4 pana acum a fost bataie de joc, chiar imi pare rau de cei care au). Plus ca beneficiezi de online.

  12. #2372 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Si PS3 a primit un indie game.. nu imi vine sa cred....dupa atatia ani de jocuri ei dau indie games...si NBA...si pe amble conturi

    PS3 nici nu ar trebuie sa cunoasca cuvantul indie la plus...prea multe jocuri.


    Peste cateva luni nu mai primim nimic....avem discount la cum se prezinta treaba.

  13. #2373 SP
    Member madskills's Avatar
    eu cred ca au bagat asa mai mult ca sa le mai "indulceasca" amarul celor cu ps4: gen, uite ma ca si la aia de pe ps3 le bagam indie, nu doar voua. Aveau de unde alege sa bage jocuri pe ps3 pentru o viata, chit ca erau titluri vechi de cativa ani, nu cred ca se supara cineva. Dar indie..

  14. #2374 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Priviti partea buna, intr-un an-doi o sa avem doua jocuri AAA pt PS4, in fiecare luna! Ce e rau in asta? Cum ar fi ca in Iunie anul viitor sa fie gratis AC IV si Thief...

  15. #2375 SP
    Member legokid220's Avatar
    indie-station 4 . Cand baga noile jocuri? pe store nici COMMING SOON nu sunt. sper ca nu le da dupa E3 asta ne mai trebuie.

  16. #2376 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Priviti partea buna, intr-un an-doi o sa avem doua jocuri AAA pt PS4, in fiecare luna! Ce e rau in asta? Cum ar fi ca in Iunie anul viitor sa fie gratis AC IV si Thief...
    Cati ani are PS3? Si tot nu sunt 2 jocuri AAA pe el


    @legokid220 pe 4 parca

  17. #2377 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    OMG, acum va plangeti si de jocurile de PS3?! Sa-ti spun ceva, eu m-as multumi si cu 3 jocuri faine pe an, ca sunt MOCCA. E tipic romanesc sa te plangi ca de 200 lei pe an, primesti jocuri in valoare de NUMAI 1500 lei, in loc sa primesti jocuri de 3000 lei n-ati vrea voi ca toate jocurile sa fie gratis de acum inainte?

  18. #2378 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Parerea mea e ca pretentile voastre sunt deja exagerate. Asta ca sa nu spun aproape nesimtite. In primul rand nu va forteaza nimeni sa platiti serviciul de PS Plus. Puteti sa platiti doar o luna sa jucati un joc multiplayer dupa care puteti sa renuntati la el.

    Pe langa asta, primiti cate 2 jocuri pe luna pentru fiecare platforma. Vreti sa va fac un calcul cate jocuri inseamna asta pe an pentru 180 de lei ?

    Nu inteleg, voi vreti sa nu mai cumparati jocuri deloc ? Nu, merge asa. Asta in primul rand ca nu Sony da jocurile. Producatorul in primul rand trebuie sa fie de acord. Si multi probabil ca nu vor in primii 2 ani de la lansare sa le arunce pe Plus.

  19. #2379 SP
    Member legokid220's Avatar
    @legokid220 pe 4 parca[/QUOTE]

    prea tarziu(asa mi se pare, avad in vedere ca luna este de 31) dar stai putni.... ne dau 2 jocuri? hell yahh. **** you sony ! in loc sa-i oftici pe microsoft ca abonatii tai sunt multumiti de serviciile tale.. ne bagi in aceeasi oala cu ei

  20. #2380 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Einherjard793ad i-a vezi cum vorbesti. Nesimtit esti tu ca incepi sa vorbesti de parca ne cunosti. Eu am sustinut PS plus intotdeauna pana azi. Am PSPlus pe US si pe UE si cumpar si jocuri. Deci nu presupune tu prostiile tale. Dar tot omul intreg la minte vede ca serviciul s-a stricat. Acum 2 ani cand am facut conturile era cu totul altceva...(tu ai PS Plus si de cand?....de vorbesti ). PS plus are inca valoarea lui..dar....nu uita ca pe PS4 Sony nu da nimic ci este obligatoriu sa ai daca joci online ceea se multi fac deci sony nu imi da nimic moca si nici nu am alegere... iar pe PS3 au scazut drastic si calitatea si numarul de jocuri.
    Cand au lansat serviciul promoteau multe si au facut multe dar acum nu prea mai e INSTANT GAME COLLECTION.

    @flavi_us nimeni nu contesta ca intr-un an iti scoti banii dar nici prost nu trebuie sa fii. Supararea mare de acum e ca toti asteaptau sa vada jocurile anuale schimbate..si ei le-au scos de tot.. cu ranjetul pe fata zicand ca au facut asta spre binele consumatorului.

    Jocuri gratis vor numai torrentisti aia de pe PC care se lauda ca ei pirateaza ca sa testeze.. aviz la un articol despre Wolfenstein

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 303 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts