Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 303 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2801 SP
    Member dragosbc's Avatar
    nu sunt aceleasi si pe us si uk?

  2. #2802 SP
    Banned Templier's Avatar
    in sfarsit o luna buna de PS+

  3. #2803 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    am impresia ca astia o iau in spate cu jocurile. Arkham City a fost pe PS+ cu mai mult de un an in urma si acum dau Arkham Asylum? incerc sa inteleg logica dar nu reusesc.


    jocul a aparut in 2009, adica acum 5 ani. sa fim seriosi, cati dintre cei care intentionau sa-l joace vreodata nu l-au cumparat/jucat pana acum?

  4. #2804 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Damn, eram aproape sigur că este Arkham Origins, singurul din serie pe care nu l-am jucat. M-a trollat maxim Sony. Move along, nothing to see here...

  5. #2805 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Atâta timp cât nu exista concurenta numai asa ceva vom vedea, sper sa ma înșel și începând de luna viitoare odată cu aniversarea PS4 sa vedem un AAA, probabil Knack

  6. #2806 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu era vorba de Battlefield 3 pe PS3?

  7. #2807 SP
    Member 3stripes's Avatar
    E puțin ironic ce zici tu. Acum 1 an (sau mai mult) de zile aveam jocuri mai bune pe PS3 chiar dacă serviciul relativ similar de la Microsoft făcea primii pași timizi sau încă nu exista.

    ---------- Post added 01-10-2014 at 18:14 ----------

    Battlefield 3 a fost deja pe Plus parcă. Era vorba de un trial de ~160 de ore (ca pe PC - Origin prin august) pentru Battlefield 4 pentru posesorii de Plus.

  8. #2808 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe US primesti Bf 4
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Nu era vorba de Battlefield 3 pe PS3?

  9. #2809 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Nu era vorba de Battlefield 3 pe PS3?
    A fost pe UK...
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post993344

  10. #2810 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    E puțin ironic ce zici tu. Acum 1 an (sau mai mult) de zile aveam jocuri mai bune pe PS3 chiar dacă serviciul relativ similar de la Microsoft făcea primii pași timizi sau încă nu exista.

    ---------- Post added 01-10-2014 at 18:14 ----------

    Battlefield 3 a fost deja pe Plus parcă. Era vorba de un trial de ~160 de ore (ca pe PC - Origin prin august) pentru Battlefield 4 pentru posesorii de Plus.
    Acum un an nu exista PS4, oferta era atractiva, acum esti obligat sa ai PS Plus pe PS4, nu-i mai interesează atât de mult, eu cred ca vom vedea jocuri mai bune din noiembrie 2014

  11. #2811 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Adevarat, dar cei 50£ de la un utilizator de PS4 sunt la fel de buni ca 50£ de la un utilizator de PS3 și unde la PS4 nu trebuie să facă prea multe eforturi, celor de pe PS3 trebuie sa li se dea un stimulent.

  12. #2812 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In fine, sa citez un clasic, "sper sa fie bine ca sa nu fie rau"

    PS: 40£ nu 50 sau 50$ pe US

  13. #2813 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Bei, ce atata cearta ?Primim Driveclub gratis, da? Ce-o-ti vrea? Te pomenesti ca unii se asteapta la TLoUR si Destiny...degeaba comparati Ps Plus de PS3 cu Plus de Ps4...mere cu pere.

  14. #2814 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Primești DriveCuc poate Sa fim serioși, e un demo Problema e ca PS3-ul nu mai primește jocuri bune, de fapt mai noi

  15. #2815 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Bei, ce atata cearta ?Primim Driveclub gratis, da? Ce-o-ti vrea? Te pomenesti ca unii se asteapta la TLoUR si Destiny...degeaba comparati Ps Plus de PS3 cu Plus de Ps4...mere cu pere.
    Mai degrabă comparăm mere verzi cu ionatane. Tot mere sunt...
    Cum spune si Dante, problema e la PS3 unde oferta e ridicolă (comparând cu ce a fost în trecut), nu de PS4 vorbeam.
    Pe această cale, probabil până la sfârșitul anului o să primim Assassin's Creed 1 sau 2, Saint's Row 2 s.a.m.d.

  16. #2816 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Parere personala:

    8th October: Batman: Arkham Asylum (PS3) - Hell yes, am jucat cu multi ani in urma pe PC si abia astept sa-l incerc pe consola. Este un joc nemaipomenit.
    8th / 10th October: DRIVECLUB PlayStation Plus Edition(PS4) - nu strica sa vad ce grafica are dar nu ma incalzeste cu nimic acest joc.
    8th October: Dust: An Elysian Tail (PS4) - Asta cu ce se mananca? Nu am auzit de el dar pare interesant.
    8th October: Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara (PS3) - Un joc gen Golden Axe, woooohooo. Ador acest gen.
    8th October: Pix the Cat (PS Vita/PS4 Cross Buy) - Nu ma intereseaza deloc
    8th October: Rainbow Moon (PS Vita/PS3 Cross Buy) - Pare Final Fantasy VII oare? Sunt curios.
    8th October: Spelunky (PS4/PS3/PS Vita Cross Buy) - Hell yes, asteptam acest joc.

    Asadar pentru mine este o luna nemaipomenita. Multumesc PS+.

  17. #2817 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Primești DriveCuc poate Sa fim serioși, e un demo Problema e ca PS3-ul nu mai primește jocuri bune, de fapt mai noi
    Cand am zis ca asa se va intampla nimeni nu a crezut. Serviciul obligatoriu nu va fi niciodata de calitate.

  18. #2818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum sa nu, e un serviciu extraordinar cu jocuri foarte bune, in fiecare luna aștept cu sufletul la gura anunțurile...

    Cam asta vor sa audă/vadă unii pe aici. Credeam ca numai "fanboii" Xbox sunt gretosi.

    PS unii au comparat cu ce se oferea in trecut, vorbeau strict de PS3, de PS4 vorbim mai târziu. De fapt nu avem de ce, e un serviciu obligatoriu, asta e, primim orice, nu avem de ales. Pt. cei doar cu PS3 e simplu, nu mai plătesc abonamentul, eu asa as face.

    PPS ar trebui sa va depuneți CV-ul pe la Sony...

  19. #2819 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    DriveClub, Dust si Spelunky pentru mine luna asta. Batman si Rainbow Moon le-am jucat deja. Batman este un joc de referinta al generatiei trecute, iar Rainbow Moon este bun pentru fanii genului. O luna foarte buna, genuri variate si majoritatea sunt jocuri de calitate. Din partea mea, sa o tina tot asa!

    Problema pe care o am eu cu PS+ este calitatea slaba a serviciului online de pe PS4. Am senzatia ca abonamentul este in principal pentru jocuri, iar online-ul este bonusul, nu invers, cum ar trebui sa fie. Sper sa rezolve cat mai curand problemele, ca mi se pare inadmisibil ca in fiecare seara sa dureze cateva minute pana imi incarca lista de friends.

  20. #2820 SP
    Member legokid220's Avatar
    Credeam ca sunt singururl care are problema cu online'ul, friends and staff ... credeam ca am eu netu prost .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 303 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts