Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 303 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #281 SP
    Member Hitman's Avatar
    Am si eu o intrebare...Daca am deja cont pe UK, pot sa il sterg/dezactivez cumva, ca sa pot sa imi fac un alt cont pe US cu aceiasi adresa de email? Ma intereseaza sa imi activez PS+

  2. #282 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu poti sa faci alt cont cu aceeasi adresa de mail.
    Cel mai bine iti faci inca o adresa de mail si creezi inca un user pe consola cu alt cont (de US).
    Un user de pe consola nu poate avea decat un singur cont de PSN asociat.

  3. #283 SP
    Member Hitman's Avatar
    Sunt nou venit in ceea ce priveste gaming-ul pe PS3 si as dori sa ma inregistrez in PS+. Am citit pe forum cam ce include acest serviciu, dar nu am inteles exact cum fac in legatura cu achizitia lui. Am cont facut pe UK. Trebuie sa imi pun eu bani de pe card in wallet-ul de psn si sa il activez de pe consola sau pot sa cumpar direct un voucher pe care sa il activez. Am gasit de cumparat ca si cod, dar doar pe US, si din cate am inteles nu se pot folosi pe conturi de UK.

  4. #284 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cumperi PSN card pentru UK, incarci contul prin "redeem code", apoi cumperi abonamentul PS+.
    Carduri la pret avantajos poti cumpara de aici: Playstation network cards �35 UK| �35 psn card instant email delivery | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards
    Sau de pe forum:
    http://www.consolegames.ro/forum/f88...-si-originale/
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...-aoc-timecard/

    Nu poti folosi card de UK pe cont de US sau invers.

  5. #285 SP
    Member Hitman's Avatar
    Multumesc pentru ajutor si .... ce sa zic... spor la joaca

  6. #286 SP
    Member piratu360's Avatar
    Eu am downloadat Burnout Paradise atunci cand s-a dat o luna gratis PS+, iar acum cand mi-am reinnoit PS+ am gasit jocul in Download List, l-am tras si merge perfect.....

  7. #287 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    New Games Coming to PlayStation Plus Instant Game Collection – PlayStation Blog

    Jocurile gratuite de luna aceasta pentru abonatii PlayStation Plus cu conturi de US:

    Gotham City Impostors, Pac-Man Championship Edition DX, Renegade Ops in locul jocurilor Virtua Fighter 5: Final Showdown, Hard Corps: Uprising, Zombie Apocalypse: Never Die Alone.
    De asemenea, numeroase discounturi cu ocazia promotiei Summer Sale:

    PSN Summer Sale Starts Tuesday, Bonus Discounts for Plus Members – PlayStation Blog

    NBA Jam: On Fire Edition
    $10.49, or $7.34 for PlayStation Plus Members.

    Shadow of the Colossus
    $13.99. or $9.79 for PlayStation Plus Members.

    inFAMOUS Festival of Blood
    $6.99, or $4.89 for PlayStation Plus Members.

    Crysis
    $13.99, or $9.79 for PlayStation Plus Members.

    Killzone 3 Multiplayer
    $10.49, or $7.34 for PlayStation Plus Members.

    Closure
    $10.49, or $7.34 for PlayStation Plus Members.

    Jurassic Park The Game – Full Season
    $13.99, or $9.79 for PlayStation Plus Members.

    Worms Ultimate Mayhem
    $10.49, or $7.34 for PlayStation Plus Members.

    The House of the Dead III
    $4.89, or $3.42 for PlayStation Plus Members.

    Real Steel
    $6.99, or $4.89 for PlayStation Plus Members.


    ---------- Post added 03-07-2012 at 01:50 PM ----------

    �Heads-Up� PlayStation Plus Update � 4th July 2012 � PlayStation.Blog.Europe

    Pentru abonatii PlayStation Plus UK:

    Deus Ex: Human Revolution ia locul Virtua Fighter 5: Final Showdown

    Iar alte doua jocuri, necunoscute inca, vor lua locul Warhammer 40.000: Space Marine si Chime Super Deluxe pe 18 iulie
    Discounturi:

    Deus Ex: Human Revolution DLC:
    • The Explosive Mission pack - 50%
    • The Explosive Mission and Tactical Enhancement pack - 50%
    • The Missing Link pack - 50%

    Deus Ex - 50%
    Dungeon Twister - 50%
    Rainbow Moon - 20%

  8. #288 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Super vroiam sa am Deus Ex 100% si pa ps3

  9. #289 SP
    Member Hitman's Avatar
    Consider ca am facut o treaba buna cu PS+ ca si nou venit prin PS-isti Probabil pentru cei mai vechi, care si-au cumparat titlurile mai bune atunci cand au aparut, PS+ nu este o afacerea prea buna, dar eu in schimb "devorez" fara probleme orice joc pe care il baga.

  10. #290 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ooo, daa, pt cineva care si-a luat consola de putin timp PS Plus e super afacere.

  11. #291 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PlayStation Plus Update

    ---------- Post added 17-07-2012 at 03:01 PM ----------

    ‘Heads-Up’ PlayStation Plus Update – 18th July 2012 – PlayStation.Blog.Europe

    ---------- Post added 17-07-2012 at 03:13 PM ----------

    am inteles ca saints row 2 se poate juca co-op, pt cine e intersat add toghy23

  12. #292 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Acum un an si jumatate am gasit la Carrefour doua carduri a cate 50 de lire la 100 lei bucata, drept urmare i-am facut pustiului meu cont PS+. Deja hardul PS3-ului de 250 trebuie schimbat, nu mai am loc datorita jocurilor luate de pe PSN...vinde careva un hard de 500 Gb compatibil?

  13. #293 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Acum un an si jumatate am gasit la Carrefour doua carduri a cate 50 de lire la 100 lei bucata, drept urmare i-am facut pustiului meu cont PS+. Deja hardul PS3-ului de 250 trebuie schimbat, nu mai am loc datorita jocurilor luate de pe PSN...vinde careva un hard de 500 Gb compatibil?
    De ce trebuie sa ai toate jocurile pe hard?le poti lua cand vrei, le joci, stergi, apoi le downloadezi cand vrei, iti raman in store.Eu dec�t le-am activat iar cand vreau sa le joc le iau pe r�nd

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  14. #294 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    De ce trebuie sa ai toate jocurile pe hard?le poti lua cand vrei, le joci, stergi, apoi le downloadezi cand vrei, iti raman in store.Eu dec�t le-am activat iar cand vreau sa le joc le iau pe r�nd

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Da, ai dreptate, multumesc pentru solutie, ideea era ca e mai simplu sa fie acolo. Neavand timp sa joc cap-coada un joc, se intampla sa ma apuc de el si sa il termin si dupa un an-doi. Oricum , merci.

  15. #295 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    Salut,vreau sa imi iau PS+ si as avea o intrebare: US sau UK ? Multumesc anticipat.

  16. #296 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by neacristi View Post
    Salut,vreau sa imi iau PS+ si as avea o intrebare: US sau UK ? Multumesc anticipat.
    continutul de obicei e cam acelasi, preturile pt un an sunt urm.: us 50 usd iar pt uk 40 lire, depinde si ce zona ai tu jocurile, daca majoritatea sunt zona 2 mergi pe uk. Eu am ales uk

  17. #297 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    continutul de obicei e cam acelasi, preturile pt un an sunt urm.: us 50 usd iar pt uk 40 lire, depinde si ce zona ai tu jocurile, daca majoritatea sunt zona 2 mergi pe uk. Eu am ales uk
    +1 pt UK si de la mine. Dar dupa cum spunea si DanTe23, mergi pe zona pe care achizitionezi de obicei jocurile.

  18. #298 SP
    Junior Member neacristi's Avatar
    ok,multumesc pt raspunsuri.

  19. #299 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Buna,am o intrebare...inteleg ca un an de ps plus costa 40 de lire,iar cel mai mare card psn pe care l-am gasit este de 35 lire GPB.
    Cum fac ca sa imi i-au ps plus pe un an?

  20. #300 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Doua carduri de 25 ... sau unul de 25 si unul de 15....sau unul de 35 si unul de 15...
    Si iti mai raman ceva lire si in portofel pentru eventuale cumparaturi(chestii discountate de pe PS PLUS...)
    Buy playstation network cards| buy psn card email delivery| cheap psn cards UK| psn cards instant email Paypal | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards
    Dar eu iti recomand sa iei carduri de 25 sau 35... iti vin la pret mai avantajos

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 303 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts