Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 303 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 259 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3161 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Valiant Hearts si Child of Light sunt cele mai bune jocuri de anul trecut de la Ubisoft. Sunt mai bune decat AC Unity, The Crew, Watch Dogs si ce a mai iesit de la ei anul trecut.

  2. #3162 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    este bun, dar in opinia mea seamana prea mult level design-ul cu cel din Rayman
    eu Abe vroiam sa joc

  3. #3163 SP
    Junior Member lordull80's Avatar
    Acuma ramane de vazut daca cei cu PS + Romania o sa primeasca toate aceste jocuri minunate

  4. #3164 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu le-am copiat deja din aplicatie pe toate, inclusiv si cele de ps3 si psv

  5. #3165 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pe Store Ro lipseste doar Papo&Yo.

  6. #3166 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ANUNT FOARTE IMPORTANT! Cei carora nu le plac astfel de jocuri, nu le incercati! s-ar putea sa va placa!

    Asa am zis si eu pana am incercat The Swapper

    Totusi...jocuri pentru PS4 in valoare de aproape 300 lei, macar fiti partinitori si toleranti, oferta este chiar buna si din pct meu de vedere (nu iubesc astfel de jocuri) merita incercate!
    Attached Images Attached Images ps4marchpsplusfree.jpg

  7. #3167 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    CounterSpy ala e surpriza lunii. Bestial jocul!

  8. #3168 SP
    Member nutzule's Avatar
    4 jocuri PS4 oferite luna asta, frumos

  9. #3169 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    indie reprezinta un joc care nu e produs de un mare publisher de video games. un joc produs independent de o echipa de oameni fara sprijinul financiar si logistic al unui studio mare.


    Valiant Hearts e produs de Ubisoft si deci prin definitie nu este Indie. as indrazni sa spun ca nici macar Counter Spy nu este indie fiind publicat de Sony Computer Entertainment.


    un joc poate fi minimalist din punct de vedere al graficii, poate fi un side scroller, poate sa nu se incadreze in categoria jocurilor AAA, dar toate astea nu il transforma intr-un indie.


    in alta ordine de idei, cred ca fiecare poate alege sa fie multumit/nemultumit de jocurile incluse in line-up-ul PS+, e un drept indiscutabil al clientului

  10. #3170 SP
    Member Victor420's Avatar
    Pfai inca nu am terminat Rogue legacy si astia au bagat bijuteriile astea...

  11. #3171 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1425727847951.jpg

  12. #3172 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Valiant Hearts e un joc extraordinar, nimic de comentat

  13. #3173 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pfff Counter Spy e un joc extraordinar, nu am jucat un joc asa mult pe ps vita niciodata.
    Nu ma pot opri, superb, superb

  14. #3174 SP
    Member sollo's Avatar
    Am terminat si eu Valiant Hearts, super joc, nu am cuvinte, am jucat in fiecare zi cate 1-2 ore, inainte sa plec la munca, l-am terminat si repede, 5-6 zile. Nu credeam ca e asa bun, ador astfel de jocuri, ma relaxeaza enorm si sper sa mai primim astfel de jocuri pe PS+. Superba si coloana sonora.

    Urmeaza Counter Spy, sper sa fie la fel de bun...

  15. #3175 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Da, frumos joc. Si eu l-am terminat chiar merita sa iti pui putin mintea la contributie asta inainte sa te uiti in plicurile alea sa iti dea mura in gura.

  16. #3176 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Salutare.....intreb si eu ca sa ma asigur. Vreau sa imi iau ps+ pe UK, dar imi cere sa asociez contului un card. Este ok sa asociez cardul meu personal (un mastercard de la Raifffeisen). La pagina 110 a acestui forum am citit ca se poate, numai ca ar fi bine sa nu cumpar nimica, lucru care nu ma deranjeaza. Ps+ este prin redeem code....sper ca avand cont de uk si asociat cu un card RO sa nu imi iau ban, atata tot. Si sper ca din greseala sa nu cumpar nimica cu cardul de pe store. Deci.....este ok sa folosesc card-ul personal pe un cont psn de UK ? Multumesc

  17. #3177 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da, poti atasa linistit, din pacate ei cer acest lucru, dar dupa ce activezi codul iti recomand sa stergi datele cardului din cont si astfel scapi de orice grija . vezi ca se poate si pe RO si e mai simplu, direct cu un card.

    FAQ "How do I change or delete the billing information linked to my account?" | Sony Entertainment Network

  18. #3178 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Multumesc....stiu de RO dar m-am obisnuit cu UK si daca schimbam contul pe RO acuma, pierdeam tot ce am in Destiny, deci nu e o varianta

  19. #3179 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hmmm...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1427682307770.jpg

  20. #3180 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Băi mă laşi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts