Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 303 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 269 ... LastLast
Results 3,361 to 3,380 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #3361 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    genu asta de jocuri ar trebui date la ps plus..semidemouri cum e MGS5 GZ sau remasteruri. nu-s nici cat ar fi un titlu nou AAA, dar au si valoare si ii multumesc pe oameni. cine spera la jocuri ca BF4 sau AC sau alte jocuri de genu' ma indoiesc ca se vor da vreodata asemenea jocuri, avand in vedere ca ps plus nu mai e ceva special..esti obligat sa-l ai doar ca sa te joci online

  2. #3362 SP
    Member seven1994's Avatar
    Am o mica intrebare,daca eu iau ps plus de pe contul de ro(pe care nu il folosesc deloc)pot avea toate beneficiile si pe contul de Uk de pe care ma joc?Sau este vreun dezavantaj?

  3. #3363 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Da, poti beneficia de absolut orice...

  4. #3364 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cand intra jocurile free pe USA?

  5. #3365 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aprox 4 ore

  6. #3366 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    O intrebare, voua nu va decoleaza consola in meniul de la MGS V ?

  7. #3367 SP
    Member Striker09's Avatar
    Deja se ingroasa gluma... Microsoft va oferi la Games with Gold - AC: Black Flag. DpMdv PS+ pierde teren.

  8. #3368 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper să vină măcar cu oferta din Japonia, doar nu fac 5 ani degeaba
    http://www.dualshockers.com/2015/06/...-subscription/

  9. #3369 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai si cu ce ma incalzeste pe mine reducere la PS Plus din moment ce il am platit pana in martie.

  10. #3370 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu ai citit articolul? Jocuri bonus, în afara celor pe care le vor anunța, 5 luni de PS Plus la 12 dolari. Mi se pare o chestie ok, depinde acum și de jocurile oferite pt luna iulie. Dacă nici acum nu vin cu ceva foarte bun, e clar, s-au văzut cu sacii în căruță.
    Nu contează până când ai serviciul plătit, dacă adaugi 5 luni la un super preț ti-ar face rău? Nu cred Hai să le dăm în cap după ce vedem oferta, până atunci nu rămâne decât să sperăm, mai ales acum când concurența a ridicat un pic ștacheta.

    PS: btw, săptămâna viitoare vine anunțul oficial pt Europa, a confirmat cineva de la Sony pe Twitter.

    PPS: păcat ca nu vedem așa ceva și în Europa, mai ales ca aici au vândut cel mai mult

    Anyone who will buy 12 months of subscription from July 8th to July 21st will participate to a lottery that will give away 55 5 year subscriptions to the service.

  11. #3371 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ieri am vazut pe Store si varianta PS Plus a lui DRIVECLUB...in sfarsit!


  12. #3372 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    La tine e gratis ? La mine costa 20 de Lire

    Care e faza cu el ? O sa fie diferit fata de versiunea normala ?

  13. #3373 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    adibose verbeste de Demo, care abia acum a aparut, tu zici de "Full Game for PlayStation®Plus" care a aparut de la inceput.
    Attached Images Attached Images drive-club-demo.jpg drive-club-update.jpg

  14. #3374 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Care e faza cu el ? O sa fie diferit fata de versiunea normala ?
    Da, in loc de 12 masini si 6 circuite o sa ai 6 masini si 3 circuite

  15. #3375 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu e chiar un Demo (desi asa il denumesc ei), doar ca nu este complet. Este un demo mai generos na...
    Este versiunea de PS PLUS pe care au tot anuntat-o....de vreun an de zile!
    Daca vrei mai mult de cele xx masini si xx circuite din PS Plus Edition, poti face upgrade pt acei 20 euro/lire ...
    De altfel nu esti limitat ca la un Trial normal de 1H, il poti juca oricand (probabil ca doar atunci cand ai PS plus activ)

    Sincer nu cred ca voi face upgrade la Full Edition, fimiu va fi cel incantat de joc mai ales daca are si un control de amator...cu self drive. Il voi testa diseara.

    Ce contine editia PS PLUS
    DRIVECLUB™ PlayStation®Plus Edition includes:
    Every DRIVECLUB™ feature: from online multiplayer matches and challenges, to offline solo racing, Tour events, customisation, replays, Photo Mode and more.
    • The option to create your own races with full control over the time of day and the weather.
    • Access to all 13 tracks in India, one of six locations in DRIVECLUB™.
    15 cars for your garage.
    • A full set of 27 PlayStation® trophies, including the precious Platinum.

    deci.... 15 masini si 13 trasee (toate din India) mai sunt inca 5 tari cu traseele lor la Full Game.

    Dupa cum spun:
    " To add an extra 40+ cars, 65 tracks and a vast single player campaign, upgrade to the full game version at PlayStation®Store."

    Desi sunt o gramada de Add-On uri gratuite pe Store, nu le poti accesa decat daca ai Full Version ..

  16. #3376 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    La tine e gratis ? La mine costa 20 de Lire

    Care e faza cu el ? O sa fie diferit fata de versiunea normala ?
    uploadfromtaptalk1435310062738.jpg

    Versiunea full are mai multe mașini acum, pe care le găsești gratis, plus o locație nouă, Japonia parcă. Poza e de anul trecut, nu prea te lămurește acum. Intră pe topicul jocului și vezi pe acolo dacă te ajuta lumea cu un răspuns concret.

  17. #3377 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Thx all. M-am lamurit. Am avut jocul dar nu era "pe placul meu" si l-am vandut.

  18. #3378 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred ca ai greșit, dar nah fiecare cu gusturile lui, eu am vândut Fifa 15 după o săptămâna

  19. #3379 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Si eu cred ca ai gresit cand ai vandut fifa Dar ai dreptate, fiecare cu gusturile lui

  20. #3380 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Anyone who will buy 12 months of subscription from July 8th to July 21st will participate to a lottery that will give away 55 5 year subscriptions to the service.
    Si trebuie cumparata de undeva anume? Am deja cumparata o subscriptie dar n-am activato, daca o activez pe 10 iulie se pune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts