Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 303 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 189 229 279 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3561 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lăsați supărarea, va aștept aici cu jocuri mai bune. $ony o face lată, din nou.
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1290292

  2. #3562 SP
    Member marv's Avatar
    Broken Age, woohooooo!

  3. #3563 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    eu sunt foarte suparat. astept tetrisul ala de mai bine de 1 an si tot nimic. pfff

  4. #3564 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Jocurile astea sunt ca vremea de afara..TRISTE

  5. #3565 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Super AAA-uri la... aproape 2 ani de la lansare! Bleah..

  6. #3566 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce va plangeti. Ma uit la ce ofera Xbox luna asta si ce a oferit luna trecuta (Valiant Hearts si Tomb Raider) si-mi dau seama ca PS+ le-a oferit la inceputul anului.

    Sunt luni mai bune si luni mai slabe, dar in niciun caz astea 2 nu sunt jocuri slabe, comparativ cu alte prostii date in trecut.

  7. #3567 SP
    Member zoli86's Avatar
    Daca ai doar un PS3 sau un PSVITA si platesti pentru PS+ pentru jocurile gratis oferite lunar, anul asta a fost foarte slab.

  8. #3568 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Broken Age este complet ? Vad ca exista Act 1 si 2.

  9. #3569 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Broken Age este complet ? Vad ca exista Act 1 si 2.
    Este versiunea completa.

  10. #3570 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    s-au bagat jocurile pe store

  11. #3571 SP
    Member marv's Avatar
    luna aceasta o consider o luna pentru Vita. De obicei orice joc care exista pt PS4 si PS Vita, o sa-l joc pe consola mobila.
    Fiind un fan al jocurilor adventure am inceput Broken Age aseara. Pana acum e foarte "charming", vorba englezului.

  12. #3572 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    s-au bagat jocurile pe store
    Daca doresti sa cumperi con PSN + pentru PSN sau chiar Microsoft pt Xbox, la mine pe site poti face plata prin PayPal , card sau transfer bancar , la primele 2 plati codul este trimis instant pe mail.

    PSN Credit, Cont Plus+, Xbox Credit, Xbox Subscriptii

  13. #3573 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Buna ziua,
    As avea cateva intrebari legate de Playstation Plus. Sincer nu stiu ce sa-mi iau Xbox one sau PS4 si din acest motiv vin cu aceasta rugaminte la voi.
    Daca despre Xbox Live Gold stiu pentru ca sunt detinatorul unui xbox360, despre Playstation Plus nu prea inteleg nimic.

    1. Am vazut ca s-a deschis Playstation Plus si pe Romania ceea ce e un avantaj, este ok sa-mi fac contul aici sau sa-l fac pe UK sau US? Aici nu ma refer neaparat la preturi pentru ca nu stau sa ma uit la o diferenta de cativa lei, ma refer la ofertele care se dau. De preferat as merge pe RO pentru ca Waletul este in RON si traim in Romanica.
    2. Am vazut ca lunar sunt anumite jocuri gratis de descarcat pentru utilizatorii Playstation Plus. Ce se intampla dupa ce trece luna si eu am descarcat acel joc? Il mai pot juca? (aici am inteles, sper sa nu gresesc, daca nu mai ai PS Plus nu mai poti juca acel joc) pe xbox live gold poti sa nu mai ai gold, daca ai descarcat jocul il poti juca fara probleme cand vrei.

    Va multumesc anticipat pentru raspunsuri

  14. #3574 SP
    Member Hitman's Avatar
    Nu stiu exact sa iti raspund la prima intrebare, dar in ceea ce priveste jocurile date gratis...le poti juca atata timp cat ai abonament PS+ activ. Cand abonamentul ti-a expirat, jocurile iti raman atasate de cont, dar vor putea sa fie jucate doar dupa ce iti reactivezi PS+. In schimb, toate jocurile pe care le cumperi cu reducere pentru ca ai PS+, iti vor ramane indiferent daca ai abonamentul activ sau nu.

  15. #3575 SP
    Member marv's Avatar
    1. Eu iti recomand sa iti faci contul pe RO. Te poti folosi de cardul tau fara sa trebuiasca sa mai cumperi coduri pt US sau UK. Pe langa asta, te raportezi mai usor la preturi in lei. De obicei ofertele care apar la ei apar si la noi.

    2. Jocurile de pe PS+ merg atat timp cat:
    • ai abonamentul de PS+ platit. Daca nu reusesti sa platesti o perioada, o sa sa ai acces in continuare la jocurile descarcate imediat dupa ce ai platit din. Poti sa platesti pe o luna, 3 luni sau un an.
    • jocurile care se dau gratuit lunar trebuie "cumparate" sau descarcate in acea luna. Luna urmatoare nu o sa mai ai acces la ele daca nu le procuri. Eu pun tot in cosul de cumparaturi si fac checkout imediat cum apar, chiar daca nu le joc pe toate, dar asa sunt sigur ca o sa le am mereu la dispozitie.

  16. #3576 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri,
    Am inteles ideea cu jocurile date gratuit, mi se pare relativ OK si nu ma deranjeaza asa tare.
    As vrea totusi sa mai lamuresc urmatoarele doua aspecte pentru a fi sigur pe ceea ce cumpar:
    1. Jocurile cumparate la oferta (nu cele gratuite) le mai pot juca chiar daca nu am PS+?
    2. Cum ati rezolvat problema cu HDD-ul de 500. Din ce am citit pe forum se poate inlocui. La Xbox One poti sa-i atasezi doua HDD extern USB 3.0 fara sa fii obligat sa schimbi HDD-ul intern pentru mai mult storage.
    Multumesc

  17. #3577 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Jocurile cumpărate la oferta le poți descarca/juca oricând, indiferent dacă ai + valabil sau nu. HDD-ul se poate inlocui, din cate stiu pe PS4 nu poți pune HDD extern si sa instalezi jocurile pe el. Vezi ca deja a apărut PS4 cu HDD de 1TB

  18. #3578 SP
    Banned Templier's Avatar
    la 1 a raspuns Hitman mai sus

  19. #3579 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    E perfect, Multumesc tuturor, m-am lamurit. Cred ca o sa merg pe PS4, astept acum sa vad ce oferte apar pe la magazine
    As inclina intre aceste doua variante:
    Consola PlayStation 4 + joc Uncharted: The Nathan Drake Collection + 90 zile PlayStation Plus | ALTEX
    Jocul mi se pare demential
    Consola PlayStation 4 Ultimate Player Edition | ALTEX
    Hdd-ul mai mare.

    La care va fi oferta mai buna pe ala il voi cumpara

  20. #3580 SP
    Member Hansel31's Avatar
    de mentionat pe magazinul din RO preturile sunt mult mai bune! si aici ma refer la oferte/discounturi ! si clar ps4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts