Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 193 of 303 FirstFirst ... 93 143 183 191 192 193 194 195 203 243 293 ... LastLast
Results 3,841 to 3,860 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #3841 SP
    Member lucas22010's Avatar
    am platit din greseala de 2 ori pentru ps plus pe un an, ce se va intampla? imi da 2 ani? sau imi da 1 an, si a doua plata o pune in wallet?

  2. #3842 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai doi ani

  3. #3843 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ai doi ani
    de PS+ sau ...

  4. #3844 SP
    Member legokid220's Avatar
    2 ani de chin

  5. #3845 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    pret la "oferta" pentru plus, 168 lei /an
    Unde ?!

  6. #3846 SP
    Member lucas22010's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Unde ?!
    aici https://store.playstation.com/#!/en-...e/games/psplus , doar ca s-a terminat

  7. #3847 SP
    Member marv's Avatar
    eu inca il vad valabil.

  8. #3848 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cei care au plus nu vad oferta.

  9. #3849 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cei care nu au Plus vad oferta, iar cei care au Plus nu văd jocuri de vreo doi ani

  10. #3850 SP
    Member marv's Avatar
    adevarul e ca ieri mi-a expirat abonamentul lunar si azi l-am reactivat, asa ca am vazut oferta inainte de activare.

  11. #3851 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Toți prietenii mai care au PS Plus pe România și UK văd prețul normal, au vrut să își prelungească abonamentul, nu știu cum ai văzut tu înainte în Store prețul redus. O să îți fac un screenshot cu pretul de 224 RON

  12. #3852 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Eu vad oferta dar desi nu am plus nu pot sa-mi activez pentru ca aparent am plus Am trimis un mail, mi-au cerut screenshot, chipurile se ocupa. Meh, Sony.

  13. #3853 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cei care nu au Plus vad oferta, iar cei care au Plus nu văd jocuri de vreo doi ani
    Foarte tare asta ������ din pacate e adevarat.

    Ceva propuneri pentru luna lu' pacalici?

  14. #3854 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Toți prietenii mai care au PS Plus pe România și UK văd prețul normal, au vrut să își prelungească abonamentul, nu știu cum ai văzut tu înainte în Store prețul redus. O să îți fac un screenshot cu pretul de 224 RON
    dupa cum am explicat si mai sus, ieri mi-a expirat Plusul asa ca azi am putut sa vad oferta.

  15. #3855 SP
    Member marv's Avatar
    cat despre screenshot, cei care au Plusul activat pot sa dea logout si sa verifice:
    Attached Images Attached Images wp_ss_20160320_0001.png

  16. #3856 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai dacă ești logat este egal cu zero, despre ce vorbim acum? Normal ca vezi, dar dacă vrei să cumperi nu poți cumpăra la acel preț...Tu citești în general tot ce scriu sau doar ce îți convine? Am spus de n ori ca nu poți să adaugi abonamentului actual încă un an la preț promoțional

  17. #3857 SP
    Member marv's Avatar
    cred ca tu nu ai citit ce am zis eu:
    1. Sambata mi-a expirat PS Plus.
    2. Duminica dimineata IN TIMP CE ERAM LOGAT aveam acces la oferta respectiva pentru ca nu mai aveam PS Plus activat.
    3. Partea cu delogarea e doar pentru cei care au Plusul activat, sa vada ca exista o oferta, ca tu ziceai ca vii cu screenshot cum ca nu exista. Mos Craciun exista, trebuie doar sa crezi.

  18. #3858 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Probabil exprimarea ta nu prea este pe înțelesul meu, acum am înțeles. Mulțumesc, ești de treabă! Îmi plac glumele tale, ai putea să te apuci de stand up comedy.

  19. #3859 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Foarte buna oferta. Pacat ca am deja Plus pe contul de US desi joc doar pe contul RO acum.

  20. #3860 SP
    Junior Member klutzu's Avatar
    Incerc sa cumpar plus cu cardul si primersc eroarea e-82021054. A mai patit cineva ? Am mai cumparat jocuri de pe store cu card-ul asta...poate ca e prea bun pretul pe 1 an si e asa numai de fantezie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts