Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 209 of 303 FirstFirst ... 109 159 199 207 208 209 210 211 219 259 ... LastLast
Results 4,161 to 4,180 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4161 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Ceva oferte de PS Plus (Ro) de Black Friday? Mi-a expirat abonamentul si as vrea sa imi cumpar pe 12 luni.La Altex si pe PSN vad ca e 220 de lei.Nu e ceva reducere de BF?(Ro ma intereseaza)

  2. #4162 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    De joi apar ofertele pe Store.

  3. #4163 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Stie cineva ce oferte vor fi? Vreau sa stiu daca merita asteptarea sau sa ma orientez spre altceva.

  4. #4164 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Merita sa astepti.
    Chiar daca acuma nu gasesti nimic pe placul tau, in Decembrie vor veni "12 Deals of Christmas".

  5. #4165 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sa dea dumnezeu sa avem oferte la Jotun si Hyper Light Drifter, aștept un preț bun de câteva luni.

  6. #4166 SP
    Junior Member zet105's Avatar
    Salutare.
    Am achizitionat un PS4 in acest black friday si as dori sa va intreb cate ceva. Stiu....poate s-a mai discutat dardin lipsa de timp, si pentru ca vin de pe consola xbox360, as dori sa va intreb:
    - din ce am vazut, beneficiez de 14 zile ps plus (pentru consola achizitionata). Inca nu am activat aceste 14 zile. Daca le activez acum ce pot downloda gratis? Mai este Everybody’s Gone To The Rapture la oferta?
    Sau ce ma sfatuiti? Oricum intentionez sa imi iau si un abonament dar nu prea am timp sa joc....
    Intre a cumpara un abonament de altex sau in a plati cu card ce este mai avantajos?Pretul e acelasi.

  7. #4167 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Da, încă mai poți lua jocurile de luna asta.
    Intre Altex si PSN, după cum ai spus si tu, nu e niciunul mai avantajos, costa la fel. Recomand Altex pentru ca multa lume are probleme cu Sony care nu accepta cardurile bancare pe diverse motive necunoscute.

    Poti juca jocurile de la Plus doar cat timp ai abonament activ. Daca expira, prin reactivare poți lua din nou jocurilor pe care le-ai luat in trecut.

  8. #4168 SP
    Junior Member zet105's Avatar
    Multumesc pentru raspuns.
    Mai vin cu o intrebare: pentru cineva care nu porea are timp sa joace se merita un abonament? sau mai bine cumpar cate un joc pe disc din cand in cand?
    Sau mai bine zis: jocurile care le primesti prin PSN plus la free, sunt cat de cat jocuri consacrate sau jocuri de duzina?

  9. #4169 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Majoritatea de anul asta nu au fost prea grozave. Doar pentru jocuri nu as putea sa spun ca merita sa iei plus. Poate daca ai toate si ps3 si ps4 si vita. Asa, din 3 console, poate prinzi pe una un joc bun. Daca joci multiplayer, in schimb, pe ps4 nu poți fara +.

  10. #4170 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu zic ca merita, nu pentru jocurile gratis lunare ci pentru ca sunt oferte bune la jocuri cu reduceri semnificative.

  11. #4171 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu zic ca merita pentru jocurile gratis daca esti destul de deschis sa joci altceva decât Fifa, CoD si seria AC. Doar in ultimele luni am primit Furi, Journey, Everybody's Gone to the Rapture, Lords of the Fallen, Resident Evil, Transformers.

  12. #4172 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu uita de Tricky Towers care este MEGA FUN in offline multiplayer, de departe unul din cele mai bune jocuri de PS+ de anul asta pentru mine.

  13. #4173 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Eu zic ca merita, nu pentru jocurile gratis lunare ci pentru ca sunt oferte bune la jocuri cu reduceri semnificative.
    Aici e bonusul pt mine fiindca acel discount ps+pt eventualele jocuri este al tau !

    ex: https://psprices.com/region-gb/game/...2-gold-edition

  14. #4174 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Stie cineva de ce nu pot sa imi prelungesc subscriptia PS+? Imi da ceva eroare cu cardul. E ceva temporar oare?

  15. #4175 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu poti pentru ca incerci sa platesti cu cardul. In primul rand securitatea Sony e lamentabila si risti sa iti foloseasca si altii cardul, si in al doilea rand de obicei nu reusesti oricum sa platesti nimic.

    Ia de aici. PlayStation Plus Membership (365 zile) RO PS3 / PS4 / PS VITA

  16. #4176 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ma intereseaza pentru o luna deocamdata... am avut alte cheltuieli si doar pt o luna pot sa iau.
    Pana acum nu am avut probleme sa platesc cu cardul...

  17. #4177 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mai este si pt 3 luni pe Altex cu 80 lei parca

  18. #4178 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Exista o sansa sa prind abonamentul la ps+ 12 luni pe romania la un pret mai bun decat este acuma la altex?

  19. #4179 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    La sfarsitul lui septembrie a fost 145 lei, depinde cat esti dispus sa astepti dupa o noua oferta.

  20. #4180 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Salutari, am o intrebare poate ma puteti ajuta. Am cont de US PSN valabil inca cateva zile. Am vazut ca pe storul din US au crescut preturile la 60 de dolari. Iar pe amazon.com de unde cumparam eu de obicei codurile valorice de bani ii doar 50 $. Daca imi cumpar de pe amazon o sa fie oke imi recunosc si se adauga aia 12 luni la zilele ce mai am acuma? eu asa stiam daca nu ma insel, corectati-ma va rog.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 209 of 303 FirstFirst ... 109 159 199 207 208 209 210 211 219 259 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts