Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 303 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4201 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    La Stories si Color Guardians am de gand sa iau platina, par amandoua foarte fun. Ma declar multumit de luna asta.

  2. #4202 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa îmi spui dacă au reparat Stories, avea un framerate oribil. Eu nu am putut să joc mai mult de jumătate de oră

  3. #4203 SP
    Member musat's Avatar
    Intradevar, luna decembrie este printre cele mai slabe (de cand sunt eu abonat la PS+). Ca si anul trecut aveam asteptari mai mari (de sarbatori, craciun, etc) dar este la fel de slab in jocuri. Macar un joc AAA nu era gaura in cer/punga pentru maretul SONY.
    P.S. Abia astept sa cumpar si consola de la concurenta (care au niste jocuri MULT mai bune la GOLD) atunci cand o sa stie ca exista si Romania pe glob.

  4. #4204 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Exceptand August (de cand am eu subscriptie), restul lunilor au fost slabe. Aveam asteptari mai mari pentru Decembrie insa chiar e bataie de joc. Si nu ca as avea cine stie ce pretentii, dar cand ma uit ce ofera astia de la Microsoft e normal ca ma oftic.

  5. #4205 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pana acum oferta MS cred ca a fost motivata mai mult de vanzarile sub asteptari ale xbone. Recent au inceput sa mai refaca diferenta asa ca ramane de vazut daca la anul pe vremea asta ms va avea jocuri mai bune la gold decat cele oferite de sony prin ps+

  6. #4206 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au refăcut pe naiba, au "câștigat" câteva luni cu un pic peste Sony, in State. Global nu mișcă nimic din păcate, cu reducerile lor imense. Tot 2 la 1 a rămas.

  7. #4207 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pai parca in ultimele 4 luni au vandut mai multe console decat sony

  8. #4208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Caută cifrele sa vezi despre ce e vorba, in US au vandut mai bine, dar daca vezi diferența... Worldwide in continuare diferența e uriașă, 47 la 23-24, milioane.

    PS: Acum în noiembrie au câștigat doar BF, cam penibil sa se laude cu o zi.

    PPS: Sâmbătă anunță la PSX 50 de milioane de unități vândute, au vândut bine luna asta de cand au lansat Pro.

  9. #4209 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Atunci mai vedem la anu dupa scorpio. Oricum pe somy nu cred ca va exista ceva care sa ii forteze sa ridice stacheta la capitolul asta. In schimb ms poate oricand sa o scada.

    Macar aia au backwards compatibility si in esenta primesti 4 jocuri pe care le poti juca pe aceeasi consola.

  10. #4210 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper ca de anul viitor sa se schimbe treaba, fără concurență nu e bine, în niciun domeniu. Ăștia de la Sony au deja prea multe flatulente în cap.

  11. #4211 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    La Stories si Color Guardians am de gand sa iau platina, par amandoua foarte fun. Ma declar multumit de luna asta.


    Color Guardians e destul de greut la platina. insa chiar e super amuzant.

  12. #4212 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    se aude ceva de jocurile din decembrie. am vazut si eu cele 2 jocuri leaked.

  13. #4213 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    S-a scris cu cateva postări in urma. Cele leak-uite sunt la +

  14. #4214 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    Salut,
    am luat online un cod de o luna de PS + pentru account de UK. Problema este ca ma obliga sa imi bag un card sau un cont de paypal sa-mi activeze codul. Contul de paypal il vede probabil ca este pe RO si imi da eroare iar la card imi spune ca numarul cardului este invalid.
    Se poate face ceva in acest caz sau pot sa uit de codul asta ?
    Multumesc.

  15. #4215 SP
    Junior Member DihorulCenusiu's Avatar
    Buna ziua baieti, cu mare groaza intreb, oi fi eu retard da asta e, sunt cat de nou se poate in aceasta lume si tocmai am luat prima mea consola ever, probail s-a mai raspuns la intrebarea mea dar nu gasesc unde desi am cautat. Cam asa arata contul meu
    12-6-2016-1-35-35-pm.jpg
    12-6-2016-1-34-24-pm.jpg

    La cea mai simpla vizualizare arata ca ar fi pe regiunea Romania si daca dau edit ma lasa sa editez cam orice inafara de tara. Asta ma face sa cred ca e pe Romania contul. E asa sau altundeva pot afla pe ce tara mi-am facut contul. Vreau sa imi iau un membership romanesc pe un an si nu as da 224 roni ca sa aflu ca nu pot sa ma loghez ca am cont pe UK.

    Iertare celor carora le blochez mintea cu prostia mea da na....

  16. #4216 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca intri pe consola sau din browser in store cu acest cont si preturile iti apar in lei, nu poate fi pe altceva decat pe România

  17. #4217 SP
    Junior Member DihorulCenusiu's Avatar
    Yep in RON imi apar preturile la jocuri, multumesc

  18. #4218 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    It is just me sau jocurile gratuite de pe PLUS pentru PS4 sunt un mare bull**** in ultima perioada? In era PS3 oferta era mult, mult mai strong.

  19. #4219 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Sunt multe jocuri reușite pe care nu le-as juca niciodată dacă nu s-ar da la Plus. Pe alea A3 care ma interesează eu unul oricum le cumpăr, nici nu as vrea sa mi le dea si digital.

    Am mai spus-o, daca esti genul care joaca doar Fifa, GTA si shootere, evident ca vei cumpara Plus pentru multiplayer, nu pentru jocuri. Daca esti deschis la ceva nou (uneori de calitate, alteori mizerii, e drept) nu poți sa nu fii mulțumit de abonament.

  20. #4220 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Toate ca toate dar am ramas unpic surprins de joculetele lunii Decembrie. Din ce am jucat doar cateva minute pana in momentul de fata, Hyper Void si Stories par chiar interesante si fun. Pana la urma surprizele vin din partea celor mici. Evident m-as fi bucurat daca primeam din cand in cand si cate un AAA, dar nu-s chiar atat de nasoale precum ma asteptam jocurile din aceasta luna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 303 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts