Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 218 of 303 FirstFirst ... 118 168 208 216 217 218 219 220 228 268 ... LastLast
Results 4,341 to 4,360 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4341 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Porcarii ...

  2. #4342 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu voiam să încerc Tearaway. Daca stau bine și mă gândesc eu nu vreau de la Plus decât două jocuri, Killzone SF si Infamous SS. În general ce vreau sa joc, cumpăr, nu dau doi bani pe celelalte. Da, mi-ar plăcea să văd ce era în era PS3, nu o sa mai vedem așa ceva atâta timp cât Sony conduce detașat in "războiul" cu Microsoft.

    În concluzie, eu aștept jocuri pe care nu as da nici 50 de lei

  3. #4343 SP
    Member legokid220's Avatar
    Timp de un an de zile nu m-au interesat jocurile .. insa luna asta nu stiu ce m-a apucat .. chiar sunt curios !
    ps: sper sa nu fie cele de pe acel site.

  4. #4344 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  5. #4345 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Tearaway este un joc foarte bun, perfect pentru PS+ : Tearaway Unfolded for PlayStation 4 Reviews - Metacritic . Sper sa vedem tot mai multe ca el in viitor.

  6. #4346 SP
    Member seven1994's Avatar
    Inca nu au rezolvat problema cu cardurile de credit,prezenta de 21315141 ani.Deja sunt sictirit la maxim de $ony.Credit card information is not valid!

  7. #4347 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu unul tot cred ca nu e de la Sony 100%. Am tot plătit cu cardurile mele pe PSN de mai multe ori, ba chiar le-am tot scos si adăugat de mai multe ori la cont si nu am avut nicio problema atata timp cat de la banca era activat tot ce trebuie

    ---------- Post added 02-03-2017 at 18:03 ----------

    Pe US e oferta la plus: plătești un an si primești 3 luni sub forma de cod pe mail. Mi-am luat pe un an si au trecut mai bine de 24 de ore, dar inca nu am primit nimic pe mail. Nici macar ala cu "thank you for your purchase" nu a intrat. Poate sa confirme cineva ca si-a luat + pe un an pe US si a primit codul pt cele 3 luni?

  8. #4348 SP
    Junior Member aliosha's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Inca nu au rezolvat problema cu cardurile de credit,prezenta de 21315141 ani.Deja sunt sictirit la maxim de $ony.Credit card information is not valid!
    Nu e problema de la sony, este problema de la emitatorul cardului. De exemplu la ING unde am eu card este blocata orice operatiune catre sony playstation. A trebuit sa sun la ING si sa ii spun sa deblocheze cardul pentru o zi ( nu au vrut sa faca asta definitiv ) si apoi am putut sa adaug cardul si sa cumpar ce vroiam.
    .................................................. .................................................. ................................................
    Pe playstation store romanesc este o oferta (cred???) la ps plus de o luna sau ceva, nu stiu sigur exact este fiindca mie imi apare ca nu sunt eligibil. https://store.playstation.com/#!/en-...PLUSSUBS1MX99C

    Poate ii merge cuiva si scrie aici ce este exact. Pe acelasi picior am mai gasit si in pagina asta o oferta de ps plus de 3 luni la pret de o luna ?? Tot asa nu sunt eligibil, poate ma lamureste careva : https://store.playstation.com/#!/en-ro/psplus

  9. #4349 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au fost unite threadurile de PlayStation Plus de PS3 si PS4. Prin urmare, am rugamintea ca atunci cand anuntati jocurile lunare de Plus, sa o faceti pt. ambele console. Thanks!

  10. #4350 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pe US e oferta la plus: plătești un an si primești 3 luni sub forma de cod pe mail. Mi-am luat pe un an si au trecut mai bine de 24 de ore, dar inca nu am primit nimic pe mail. Nici macar ala cu "thank you for your purchase" nu a intrat. Poate sa confirme cineva ca si-a luat + pe un an pe US si a primit codul pt cele 3 luni?

  11. #4351 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Promotia asta nu era doar prin store? cum ai platit?

  12. #4352 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Card de 60$ cumpărat de pe Amazon, încărcat în wallet si plătit dupa asta plusul pe Store, dar cum ziceam inca nu am primit codul pt cele 3 luni.

  13. #4353 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ah da, nu mi-a dat prin cap ca ai fi putut face asta.. cred ca trebuie sa dorm putin. Sper sa-ti intre curand, vezi sa nu fie prin spam.

  14. #4354 SP
    Member nutzule's Avatar
    verifica când expira noul abonament, poate cele 3 luni bonus sunt incluse

  15. #4355 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu sunt incluse, am verificat. Si scrie clar pe store ca primești voucher pe mail. Am verificat si in spam. Asta e, mai aștept putin si le scriu un mail.

  16. #4356 SP
    Member esop's Avatar
    Buuuuun... se pare ca nu sunt singurul cu probleme la PS+
    Cum se explica, MasterCard de la ING, care pana anul trecut mergea fara probleme, acum, mai exact incepand de astazi, nu-l mai accepta sub nici o forma. Vroiam sa profit si eu de oferta cu PS+ pentru o luna la 4.45 lei. Sau reducerea la EA.
    Am incercat toate variantele. Atat direct pe consola cat si online pe pagina Sony. Am incercat si cu un alt card/Visa. Verificat adresa, cont, etc. Degeaba! Eroare: credit card information is not valid. wc-34891-5.

  17. #4357 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    Buuuuun... se pare ca nu sunt singurul cu probleme la PS+
    Cum se explica, MasterCard de la ING, care pana anul trecut mergea fara probleme, acum, mai exact incepand de astazi, nu-l mai accepta sub nici o forma.
    Problema este de la banca, doar suna si vorbeste cu cineva care stie despre ce este vorba din partea bancii. Este explicat mai sus de ce :
    Quote Originally Posted by aliosha View Post
    Nu e problema de la sony, este problema de la emitatorul cardului. De exemplu la ING unde am eu card este blocata orice operatiune catre sony playstation. A trebuit sa sun la ING si sa ii spun sa deblocheze cardul pentru o zi ( nu au vrut sa faca asta definitiv ) si apoi am putut sa adaug cardul si sa cumpar ce vroiam.

  18. #4358 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Disc Jam pare interesant insa degeaba l-au dat gratis. Nu gasesti pe nimeni cu cine sa joci. Intr-o ora am reusit sa joc un meci si ala cu lag imens, in rest nu mi-a gasit nici macar un jucator pt 1v1...
    In ceea ce priveste Tearaway, e genul de joc care l-as fi jucat daca eram cu 10 ani mai tanar. E interesant, inedit, dar din pacate nu reuseste sa imi ocupe timpul liber.

  19. #4359 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai acum s-a si lansat, stai sa il ia lumea la plus si cred ca vei gasi

  20. #4360 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu zic sa iti faci timp pentru tearaway e super o sa imi dai dreptate dupa cateva ore de gameplay

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 218 of 303 FirstFirst ... 118 168 208 216 217 218 219 220 228 268 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts