Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 303 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 229 269 ... LastLast
Results 4,361 to 4,380 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4361 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Nu sunt incluse, am verificat. Si scrie clar pe store ca primești voucher pe mail. Am verificat si in spam. Asta e, mai aștept putin si le scriu un mail.
    Salut, am avut si eu la un moment dat probleme cu cu contul pe US si am incercat sa iau legatura cu ei, dar pe contul de US nu au varianta cu comunicare prin mail. Decat prin Twiter sau online dar daca incerci online iti spune ca nu esti din zona respectiva .

    Exista cumva vreo adresa de mail de contact la contul de US?

    Multumesc

  2. #4362 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Legat de problema mea eu le-am scris pe Twitter la @AskPlayStation. Mi-au răspuns si mi-au spus data la care incep sa trimita codurile. Nu am cautat sa vad daca exista adresa de mail.

  3. #4363 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    O intrebare, daca stiti, din pacare nu am putut da un raspuns clar la cine m-a intrebat.
    Daca cineva nou pe PSN, isi ia trial-ul de 14zile PS+, apoi cumpara 1 luna PS+(de ex la promotia care mai ruleaza pana in 13), va avea 1luna+14zile ps+ sau doar luna cumparata.

    Pe scurt peste trial merge prelungire sau o sa fie suprapusa perioada?

  4. #4364 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Se prelungeste

  5. #4365 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    O intrebare, daca stiti, din pacare nu am putut da un raspuns clar la cine m-a intrebat.
    Daca cineva nou pe PSN, isi ia trial-ul de 14zile PS+, apoi cumpara 1 luna PS+(de ex la promotia care mai ruleaza pana in 13), va avea 1luna+14zile ps+ sau doar luna cumparata.

    Pe scurt peste trial merge prelungire sau o sa fie suprapusa perioada?
    Daca își activează trialul de 14 zile nu va mai putea beneficia de oferta cu 4.45/30 zile. O sa ii apara prețul normal.

  6. #4366 SP
    Member Striker09's Avatar
    Din proprie experienta. Daca ai 14 zile sau orice oferta free din consola, nu se raporteaza! Încearcă dupa ce se termina cele 14 zile sa activezi.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  7. #4367 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    confirm si eu ca daca ai ps+activat deja (trial) , pretul ptr 30 de zile nu va mai fi redus, ci pretul normal.

  8. #4368 SP
    Junior Member andreew's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Legat de problema mea eu le-am scris pe Twitter la @AskPlayStation. Mi-au răspuns si mi-au spus data la care incep sa trimita codurile. Nu am cautat sa vad daca exista adresa de mail.
    Codurile le primesti in spam,azi le-am primit si eu.

  9. #4369 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Le-am primit si eu zilele trecute. Nu au intrat in spam la mine.

  10. #4370 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2017...ee/#sf62796147

    PS Plus members get to play next month’s PS4 shooter Drawn To Death for free

  11. #4371 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Este o promotie acum pt 1 luna de PS+ la 4.45 RON. Oferta este valabila pana la 31 martie.

  12. #4372 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La mine apare tot 31 lei pe PS RO.
    Unde gasesc oferta asta?

  13. #4373 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    La mine apar 2 optiuni de PS+ 1 luna. Cea fara pret din poza este la 4.45 ron. La mine nu mai e disponibila pt ca am luat-o deja.
    Attached Images Attached Images psplus.png

  14. #4374 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    E disponibila doar din consola, pe in browser pe store apare inca o optiune la 1 month dar zice "not available for purchase"?
    nu am acces la ps4 acum.

  15. #4375 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Eu din browser am luat-o. Daca ai deja PS+ nu este disponibila. Poza de mai sus este facuta acum din browser, si dupa cum vezi apare optiunea, doar ca nu este disponibila pt mine ca am deja PS+

  16. #4376 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Acum mi-a aparut optiunea, dar tot zice ca nu e disponibil spre cumparare. Poate e ceva problema la ei momentan.
    Oricum mersi de pont.

  17. #4377 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Mai incearca. Unui coleg de la birou tot asa ii aparea sapt trecuta, si in we i-a mers
    La mine a mers din prima

  18. #4378 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    E valabila doar daca nu ai deja Plus.

  19. #4379 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu am plus, si tot nu e valabila ... acum.

    https://store.playstation.com/#!/en-...PLUSSUBS1MX99C

  20. #4380 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Unui prieten doar din consola am putut să-i activez oferta. In browser apărea "not available for purchase" sau ceva de genu. Avea plusul expirat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 303 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 229 269 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts