Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 241 of 303 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 ... LastLast
Results 4,801 to 4,820 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4801 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Am jucat si eu cateva runde.. doamne fereste.. nu ai nici un feedback de la joc, sunetul este la nivel de ani 2000 ca si gameplay de altfel , dupa care imi zic, hm, macar sa joc campania .. vai , nu e loc nici acolo mega lame.
    Aceeasi impresie mi-a lasat si mie. L-am jucat singleplayer sa vad povestea mult laudata si e meh. Abia am asteptat sa il termin sa nu ma mai intorc la el, pt ca multiplayer e vai mama lui, boring, haotic, urat. Mi-a pus capac, n-as da un ban pe seria asta atata timp cat recicleaza anual acelasi stil, grafica, si mp. Cand se dovedeste a fi diferit poate ii acord atentie, asa cum am facut cu AC Origins. Aparent asa sunt toate COD de la MW incoace. Grafica e jale, sunetul armelor e praf parca ar fi niste pocnitori sau pistoale cu capse, parca e un joc pt copii de 12 ani. Jocul evident are fanii sai insa nu ii pot intelege de ce le place atat de mult mediocritatea, si cand zic mediocritate ma refer la multiplayerul seriei, pt ca sunt convins ca, campania singleplayer e interesanta la unele jocuri din serie. Battlefield e la ani lumina distanta, atat dpdv al calitatii cat si al sunetului, graficii, si multiplayerului.

  2. #4802 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Aceeasi impresie mi-a lasat si mie. L-am jucat singleplayer sa vad povestea mult laudata si e meh. Abia am asteptat sa il termin sa nu ma mai intorc la el, pt ca multiplayer e vai mama lui, boring, haotic, urat. Mi-a pus capac, n-as da un ban pe seria asta atata timp cat recicleaza anual acelasi stil, grafica, si mp. Cand se dovedeste a fi diferit poate ii acord atentie, asa cum am facut cu AC Origins. Aparent asa sunt toate COD de la MW incoace. Grafica e jale, sunetul armelor e praf parca ar fi niste pocnitori sau pistoale cu capse, parca e un joc pt copii de 12 ani. Jocul evident are fanii sai insa nu ii pot intelege de ce le place atat de mult mediocritatea, si cand zic mediocritate ma refer la multiplayerul seriei, pt ca sunt convins ca, campania singleplayer e interesanta la unele jocuri din serie. Battlefield e la ani lumina distanta, atat dpdv al calitatii cat si al sunetului, graficii, si multiplayerului.
    Nu sunt fan COD ....probabil ultimul digerat fara nici un fel de gastrita a fost CoD World at War ..insa sunt curios daca totusi exista ceva shooter pe placul tuturor in MP

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  3. #4803 SP
    Member awaytokill's Avatar

  4. #4804 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Luna meh...

    Daca continua asa, in luna august vor pune in lista Detroit

  5. #4805 SP
    Member westy9009's Avatar
    si cand ma gandesc ca acum cateva luni - cautam disperat pachetul Beyond Two Souls & Heavy Rain . Le-am primit pe ambele in decurs de 2 luni

  6. #4806 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ABSOLVER OMGFTWLOLWTF

  7. #4807 SP
    Member felixanu's Avatar
    Se aude ceva de jocurile pentru luna august?

  8. #4808 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Oficial o sa fie anuntate miercuri.

  9. #4809 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    S-ar putea ca unul dintre jocurile free pe PS4 sa fie Killzone Shadowfall.La japonezi l-au oferit in iulie si sper sa il ofere luna asta si la noi.

  10. #4810 SP
    Member felixanu's Avatar
    Nu îmi doresc killzone, l-am cumpărat deja, și plus că jocul e destul de plictisitor, nu am reușit să-l termin.

  11. #4811 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Buna luna


  12. #4812 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    DBD este ok. Mafia 3 este un joc SUPER repetitiv. Te aduce la disperare in anumite momente. Daca poti sa treci peste asta, este decent-ish. Nu exceleaza la niciun capitol in afara de coloana sonora. Am tras de mine sa il termin, doar pentru ca poarta numele Mafia, dar cam atat.

  13. #4813 SP
    Member felixanu's Avatar
    Mafia 3 mi s-a părut foarte plictisitor, nu am reușit să-l termin, acum că la băgat pe ps+ IL dau la schimb
    Slaba luna comparativ cu Xbox gold.

  14. #4814 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mafia 3, desi l-am jucat, e bun ca free PS Plus game. Dead by Daylight pare ok. O luna ok

  15. #4815 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Salut! Care este diferenta dintre un cont pe RO/UK si US cand vine vorba si de multiplayer.

    Multumesc!

  16. #4816 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nici una, deoarece serverele sunt pe zona în care ești tu.

  17. #4817 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cum s-a mentionat, la MP nu e nicio diferenta. Ar fi diferenta de oferte, pe US fiind de regula mai multe (flash sales, spre exemplu, care pe aici pe la noi nu sunt) si faptul ca dolarul e mai mic in comparatie cu lira, ca tot ziceai de UK. Sigur, daca vrei sa iti fie usor si sa nu te complici cu card-uri prepaid, wallet top up etc, faci cont pe RO si iti accepta cam orice card, cu mentiunea ca alea de ING (si probabil si altele) sunt blocate default, deci trebuie sunat la banca sa iti deblocheze tranzactiile cu Store-ul.

    Plus ca mai vad si asiaticii ca mai cumparam si noi una alta, desi sunt convins ca oricum vad cate conturi de UK/US sunt RO based. Doar ca atunci cand tragi raportul, nu se vede asa usor.

  18. #4818 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    In alte tari la ps plus sunt alte jocuri ? Si daca da cum le poti descarca ?

  19. #4819 SP
    Member Mishy's Avatar
    Din cate stiu doar in Japonia mai sunt unele luni in care au jocuri diferite fata de alte regiuni. Trebuie sa ai PS+ pe un cont japonez, altfel nu ai cum.

  20. #4820 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Multumesc, oricum presupun ca daca as cumpara un joc de pe un cont US (generat prin sony create new user), nu voi avea posibilitatea sa accesez acel joc de pe contul creat pe RO, fiind obiligat sa ma joc acel jos doar pe contul de US.
    In prezent pe US ar fi doar Dragon Age Inquisition, dar da, am vazut ca la astfel de oferte preturile sunt extrem de mici.


    https://store.playstation.com/ja-jp/home/games
    https://store.playstation.com/en-ro/home/games
    https://store.playstation.com/en-us/home/games

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 241 of 303 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts