Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 303 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5261 SP
    Member marv's Avatar
    Wreckfest nu e doar un joc de busit masini, iti propun sa il incerci si apoi sa vii cu impresii.

  2. #5262 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Daca te inveti, merg si fps-urile. Cand am inceput sa ma joc, aveam probleme sa trag pana si cu arcul pe consola. Acut mi se pare ciudat cu mouse-ul
    Am încercat dar nu ma pot obișnui cu lipsa preciziei camerei și a tintei. Poate contează si faptul ca am crescut cu PC-ul singura consola când eram in școala a fost “terminator” pe care m-am jucat foarte puțin. Pe console originale am început sa ma joc târziu după ce am terminat facultatea si eram pe banii mei nu ai parintilor.

    Îmi place sa ma joc RPG-uri pe console gen Nier Automata, The Last of Us, God of War, Read Dead Redemption etc.
    Am jucat ultima trilogie Tomb Raider dar la fazele de shooting din ultimele doua jocuri am avut probleme când eram pur și simplu asaltat de inamici din toate părțile.

    Înțeleg ca anumite persoane nu au probleme cu gamepadul dar pentru mine e foarte greu, am crescut cu AOE, Starcraft, Warcraft III, EE, Half-Life, Call of Duty, CS, NFS etc.

  3. #5263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu prea conteaza cu ce ai crescut si ce ai avut cand ai fost mic. Si eu am crescut cu aceleasi jocuri si cu PC-ul in mana pana prin 2008 cand am pus mana serios pe o consols (X360), desi in copilarie am mai avut SNES si Terminator, dar m-am obisnuit destul de usor cu shooting pe consola cu cateva exceptii.

    Desigur, ajuta si un auto aim cat de mic, dar ma descurc fara probleme si fara pic de auto aim. Trebuie doar sa exersezi si sa vrei sa faci asta.
    Am prieteni care joaca Warzone cu gamepad mai bine decat joc eu cu k&m, dupa ce-si modifica ei setarile pe placul lor.

  4. #5264 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Marv
    E cam greu sa îl încerc pe PS4 Pro dar din câte văd in videoclipuri și pe Steam e in categoria curse, simulator de automobile, distrugere.
    Nu prea e genul meu îmi place mai mult Dirt, Drive club, Forza Horizon.

    E diferit de Onrush? M-am jucat dar m-am plictisit rapid de el.

    ---------- Post added 11-05-2021 at 23:19 ----------

    razvanrazy
    Credeama ca am încercat dar ma simt ca un om handicapat cu gamepadul in mâna in FPS-uri.
    Pentru mine prima mea consola originala a fost PS4 Pro in 2016 apoi am fost pe faza de “recuperare” rapida -> XOS/WII U/PS3/XOX.

    O sa mai încerc nu am un fix cu mouse-ul sau PC-ul și ma pot adapta și schimba dar pana acum nu am reușit pe partea asta de jocuri.
    Omul evoluează și își schimba părerile in timp.

  5. #5265 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Nu prea e genul meu îmi place mai mult Dirt, Drive club, Forza Horizon.
    E un fel de Dirt - ai curse normale cu oponenti, pe trasee prestabilite, dar ai si mod de arena, destruction derby si ai si campanie SP.

  6. #5266 SP
    Senior Member dronology's Avatar

  7. #5267 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Din ce inteleg eu este ca vor oferi doar in-game content. Unele din jocuri au * respectiv **.
    Cele ce au * cica sunt gratuite (stiam ca o parte din ele sunt free to play, mai putin Brawlhalla).
    Cele ce au ** trebuiesc cumparate pentru a beneficia de free content.
    In principal se adreseaza celor ce se joaca acele jocuri.

  8. #5268 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by PlayStation.Blog
    Cooperative futuristic espionage, remastered martial arts mayhem and dogfights in a galaxy far, far away await you thanks to the PlayStation Plus game lineup for June.

    New titles Operation: Tango and Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown make their PlayStation debut, while Star Wars Squadrons gives you the chance to pilot iconic starcraft like the X-wing and TIE fighter.

    All three games will be available to play for PlayStation Plus members on Tuesday, June 1.
    PlayStation Plus games for June: Operation: Tango, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons – PlayStation.Blog
    PlayStation Plus Monthly Games - PS4 and PS5 - June 2021:
    Attached Images Attached Images june_1920x1080_en.jpg

  9. #5269 SP
    Member marv's Avatar
    ati reusiti sa va adaugati in librarie Battlefield V? Pe mine m-a lasat sa le pun doar pe celelalte doua, iar la Battlefield imi arata o iconita cu EA in loc de cea cu PS Plus. De obicei le iau de pe site.

  10. #5270 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Eu le-am adaugat din aplicatie si a mers. Incearca de pe telefon sau din consola.

  11. #5271 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    ati reusiti sa va adaugati in librarie Battlefield V? Pe mine m-a lasat sa le pun doar pe celelalte doua, iar la Battlefield imi arata o iconita cu EA in loc de cea cu PS Plus. De obicei le iau de pe site.
    Probabil ai abonament EA Play activat.

  12. #5272 SP
    Member marv's Avatar
    nu am abonament de la EA, de aia mi se pare si mai ciudat. Daca il pun in cos, ma pune sa il platesc.

  13. #5273 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Încearcă să-l adaugi din aplicație (PlayStation App) sau de pe un PC.

  14. #5274 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Se zvoneste ca "A Plague Tale: Innocence" va fi unul dintre jocurile lunii Iulie.
    Sper ca e varianta de PS5 .

    https://www.videogameschronicle.com/...ale-innocence/

  15. #5275 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by PlayStation
    Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds, and A Plague Tale: Innocence are available to add to your console library starting Tuesday, July 6 until Monday, August 2.
    Attached Images Attached Images 1920x1080_3g_en.jpg

  16. #5276 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Se pare ca este varianta 4K/60FPS la A Plague Tale. Nice.

  17. #5277 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    As vrea sa cumpar 12 luni de PS Plus UK, dupa o pauza de 3-4 ani.
    Stiti vreun deal bun? Eu de obicei cumparam de pe allromedia dar vad ca nu au momentan.
    Pe ckdeys e 245 lei. Ati mai luat de aici, e ok? Sau e vreo sansa sa reduca Sony pretul in viitorul apropiat ?

  18. #5278 SP
    Member iliedobre's Avatar
    cdkeys e ok

  19. #5279 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Eu folosesc Eneba.com sau Kinguin.net. Pe Eneba nu-ți bagă pe gât taxe aiurea, am dat 52.45 EUR (~ 254 lei) pe 12 luni de PS Plus UK. Eneba are mai mulți comercianți, dar nici cdkeys nu e neapărat rău.

  20. #5280 SP
    Manager paul's Avatar
    Coming to PlayStation Plus in August 2021

    Three games, available to download for all PlayStation Plus members from August 3.

    - Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
    - Tennis World Tour 2
    - PlayStation®5 bonus game - Hunter's Arena: Legends*

    *PS5 console only. Benefit not applicable for Hunter's Arena: Legends on PS4.
    This month on PlayStation Plus | July games, discounts and more for members
    Attached Images Attached Images plants-vs-zombies-return-neighbourville-screen-02-ps4-en-30aug19.jpg ps-plus-august-games-2-column-image-01-ps4-en-21july21.jpg hunters-arena-legends-hero-01-en-29jun21.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 303 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts