Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 270 of 303 FirstFirst ... 170 220 260 268 269 270 271 272 280 ... LastLast
Results 5,381 to 5,400 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #5381 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Ma joc foarte multe jocuri pe care nu le cumparam sau jucam inainte gen man of madan , Guacamelee! 2, Psychonauts 2, Yooka-Laylee.
    Unele vroiam sa le cumpar si sa le joc dar trebuia sa astept pana se ieftineau foarte mult gen Star Wars Jedi: Fallen Order, Tell me Why, numai arunc cu banii pe jocuri. Sony sa viseze in continuare la 80 de euro pe jocuri, de la mine nu vad bani prea curand.
    Pai din ce spui tu, nici Microsoft nu vede prea multi bani de la tine...

  2. #5382 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Anul asta le-am dat destui bani, pachet XSX + Flight Simulator + GamePad 3000 de lei + 690 de lei pe Xbox Gold pe 3 ani care l-am transformat in GamePass Ultimate. Ma gandesc sa cumpar Hades pe care il joc acum, iar cand o sa expire cei trei ani o sa imi pastrez GamePass-ul ceea ce inseamna 13 euro pe luna de la mine.

    In schimb PS Plus nu il mai prelungesc, poate o sa mai cumpar noul Horizon sau GOW cand o sa scada sub 100 de lei.

  3. #5383 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Cel mai probabil, sony o sa faca vreun serviciu de 2 lei, in niciun caz nu vor oferi jocuri day one. Ei oricum au recunoscut ca nu e stilul lor de bussiness si ca baga foarte multi bani in jocurile lor...si pe bune dreptate se vede treaba asta. Poate sunt de moda veche dar eu nu sunt pro pentru genul subscriptie...o sa ajungem la un moment dat sa nu mai detinem nimic. Deja digitalul a bubuit si momentan detinem licentele. Dar daca o sa devina subscriptie, or sa faca ce doresc ei din cosumer. Gamepass de ex...oricat de smecher este, jocurile se ruleaza, apar si dispar din lista de jocuri disponibile, ala e downside-ul.

  4. #5384 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Pai si Sony ce face fie ca ai jocul digital sau pe disc cumparat pentru PS3 e inutil pe PS4/PS5, sa vezi cand inchid magazinul digital pentru PS3 si le pierzi. E ceva obisnuit la Sony si Nintendo. Ma mir ca nu ii da nimeni in judecata pentru ca iti pierzi accesul la licenta pentru care o detii.

    O sa se ajunga ca pe PC unde totul e digital iar daca Steam se inchide pierzi toata colectia de jocuri, macar pe GOG poti descarca kit-ul jocului.
    Oricum pe PC nu ai nesimtiri de genul plateste pentru MP, salvari in cloud, reduceri si ai backwards compatibility la tot.

  5. #5385 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu pierzi jocurile cand se inchide magazinul digital de PS3. Wtf? Ar fi mega scandal. Tu, cel care le-ai cumpărat, le poti descarca. Atat doar ca nu mai pot fi cumpărate de alții.

  6. #5386 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Trebuie sa descarci toate jocurile înainte sa închidă magazinul apoi nu mai le poți descarca…

  7. #5387 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Nu cunosc informatii despre asa ceva dar nu cred ca e adevarata treaba asta...pot fi dati in judecata pt asta lol...poate opresc suportul dar asta e altceva. Sa vedem ce va fi...in continuare eu unul nu sunt incantat de ideea de subscriptie si nu ii vad pe sony sa faca ceva fezabil. Poate inlocuiesc tot magazinul de pe ps3 si le poti juca pe ps4/5, vorbind de chestia cu magazinul ps3.
    Sunt destul de multicele jocuri doar de ps3 care au fost misto si inca nu au fost portate pe ps4-ps5. Poate o sa invete si ei ceva de la nintendo( parca auzisem ca au facut aproape toate sa fie compatibile cu noua iteratie)

    ---------- Post added 04-12-2021 at 21:53 ----------

    Am citit acum 2 minute si nu e adevarata treaba.. voiau sa inchida posibilitatea de a mai cumpara ceva pe store dar nu sa inchida store-ul. Si-au revenit intre timp

  8. #5388 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    134 lei 50% reducere, pentru cei care nu au abonament activ.20211209_164253.jpg

  9. #5389 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    E doar pentru cei care nu au PS Plus...credeam ca e si pentru cei care au deja.

  10. #5390 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Esti mai câștigat cu 3 ani la oferta de BF. Asa oricum nu puteai sa iei mai mult de un an. Si nici nu aveai garanția ca va mai fi pretu ăsta peste un an cand iti expiră

  11. #5391 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    134 lei 50% reducere, pentru cei care nu au abonament activ.Attachment 297296
    Unde apare reducerea asta ca nu o gasesc, la ei pe site apare pret intreg 269 lei.
    Este si pentru clientii noi, care nu au avut niciodata PS Plus?

  12. #5392 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    E doar pentru cei care nu au PS Plus...credeam ca e si pentru cei care au deja.

    Sony chiar tine la clientii existenti. NOT.

  13. #5393 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Este pentru cei care nu au Plus activ. Deci nu e doar pt clienții noi noi. Chiar daca ai avut Plus in trecut oferta e valabila daca nu ai Plus acum.

    Vedeti ca la search in aplicație apare atat cu pret in treg cat si la reducere. Uitați-vă atenți

  14. #5394 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Haideți, a fost reducere pentru toată lumea, deși mai mică, acum vreo câteva săptămâni. Eu am abonament activ, dacă prind reducere de 50% pentru cei care au abonament activ, o să extind atunci pentru vreo 2 subscripția. Parcă prin primăvară a fost reducere masivă pentru toată lumea, chiar pe la 50%, dacă nu mă înșel.

  15. #5395 SP
    Member adin33's Avatar
    Au apărut zvonuri despre jocurile din luna ianuarie :
    Deep Rock Galactic ps5/ps4
    Dirt 5 ps5/ps4
    Persona 5 Strikers ps4
    https://www.psu.com/news/playstation...s5-free-games/

  16. #5396 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Deep Rock Galactic ma intereseaza cel mai mult

  17. #5397 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    PlayStation Plus games for January:
    -Persona 5 Strikers | PS4
    -Dirt 5 | PS4 & PS5
    -Deep Rock Galactic | PS4 & PS5af4b6543bc8cd3f2af2fbce685cd052bfef7e456.jpg

  18. #5398 SP
    Member morphine's Avatar
    Doar eu sunt nemultumit de ce jocuri au bagat la plus pe februarie?!

  19. #5399 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Nu te-ai obisnuit deja? Eu nici nu mai astept. Fie imi da ceva in 30 fps, fie o prostie

  20. #5400 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Pentru luna februarie:

    EA Sports UFC 4 (Ps4)

    Planet Coaster: Console Edition (Ps5)

    Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (Ps4)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 270 of 303 FirstFirst ... 170 220 260 268 269 270 271 272 280 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts